@ dithje, ze zullen het vast nog wel even voor zich houden neem ik aan.. anders is het wel heel erg als ze iemand anders zn nieuws zomaar willen verklappen! @ lae, hopelijk vanacht een beter nachtje. Fijn dat jullie het rond hebben, een goed vooruitzicht! Leuk dat de kids de pakjes van je vader hebben gekregen! @ bubsie, leuke foto`s. Vond Djesslyn het ook leuk om te doen? Of had ze had snel weer bekeken? Jayden was sinds dat hij ziek is geweest flink uit zn ritme, maar vanmorgen en vandaag lijkt het weer beter te gaan.. dus hopelijk blijft het zo
Heb net 2 bosjes tulpen gehad van manlief en voor mn verjaardag is mn mama armband opgestuurd voor linsey erbij te zetten maar die komt later was vandaag nog niet klaar! Verder hou ik het niet echt, alleen zaterdag ouders om n bakkie.
@goldy, ze is bijna een uur bezig geweest met dat groene bolletje in stukjes maken dus geloof dat ze het nu wel leuk vond. Is de tweede x, eerste x was ze zo klaar ermee, maar nu vond ze het wel leuk. Heb de klei bij decaction vandaan, 5 potjes in een doosje met op de deksels drukfiguren dus niet duur mocht hij hetcniet leuk vinden.
Zo dat is idd al een hele tijd Bubsie. Rinze vond het zondag ook erg leuk! Hier altijd klei van Play Doh, de andere soorten drogen vaak snel uit! Wel is er ook speciaal schoolklei, dat blijft ook lang goed, alleen het nadeel daarvan vind ik wel dat het lang duurt voordat de kinderen het wat zacht hebben.
Hebben jullie tips meiden? Het avondeten is hier echt DRAMA met Luca. Hij weigert simpelweg te eten en is alleen maar aan het huilen/krijsen dat hij niet wil. Vraagt wel om toetje, maar dat krijgt hij niet als hij niet eet. Ben niet gek! Iemand ideeƫn?
Dithje hier was dat ook een tijdje, bij Kim werkte het wel als ik iets in haar hand gaf, een boekje ofzo. Dan at ze opeens alles op. Duurde 2 weken ofzo en nu eet ze weer gewoon Dat ze het al door hadden zeg je collegas Bubsie leuke fotos. Hoe gaat het met je kleine meisje? Pompeloesje spannend dus bij jou
@ bubsie.. ahh wat lief van je man!! Ik heb man vandaag nog niet gezien ahah (ja alleen toen hij uit bed stapte).. is nog steeds geld verdienen Ohh dan heeft ze er goed mee gespeeld vandaag! @ dithje, dat is heel lastig zeg.. ik heb ook geen tips helaas! Heb het met Jayden gehad toen hij zo ziek was, ik gaf hem dan maar iets wat hij wel wou bijvoorbeeld een stuk fruit of boterhammetje.. Nu eet hij weer normaal. Ik geef Jayden ook geen toetje als hij niet goed eet.
@bubsie leuke foto's hoor. @dithje geen tips hier:rustige nacht gehad. Verga alleen van de jeuk. Bekijk bijlage 223655 buikje gisteren genomen.
wat een mooie buiken dames! @sam ik heb over jou (jullie gezin) gedroomt hahahaha @all dikke knuffie hier gaat het super langzaam wat beter heb helaas een week of 3 geleden weer een flinke terugval gehad. veel gezeur van werk ect.... dus schiet niet echt op zo. ik wil wel heel graag maar het lukt nog niet vooral niet als er teveel getrokken/gepushed word. verder alles goed. d. is begonnen op de bss en heeft het naar zijn zin alleen heeft die nog wat moeite met de kinder van 5/6 jaar die dus ook op het speelplein spelen en dus wat drukker en grover zijn. met c. gaat ook alles goed, lekker dame met pit. liefs
MOOIE BUIKEN!!! Dithje: hier wordt ook al een paar weken 's avonds niet/weinig gegeten. Ik geef wel toetje (yoghurt), ik vind dit gewoon een onderdeel van de maaltijd. Geen danoontje oid! Patat eet madam trouwens wel braaf (smulpaap), doe daar vaak fruitmoesje bij. En brood, daar kan ze geen genoeg van krijgen!
Mooie buiken!! Haha wat een moppie Marj Luca liet laatst zelfs de patat staan na een paar stukjes. Je zou bijna denken dat hij wat mankeert