Dithje whoei wat een beauty !!! Genieten meis!!! Marj ach de arme schat!!! Hopelijk voelt ze zich de volgende keer wel snel beter na de tijd! Goldy mooi ook goedgekeurd !! Hier is het geregeld, ik ga vanaf deze week halve dagen werken (dus alleen donderdagmiddag vervalt dan) en donderdagochtend ben ik meer als ondersteuning en inwerker van de invalkracht voor mijn verlof !
@sam super....rustig aan he meid @dithje whaawww wat een mooie echo! @marj agossie arm moppie, sterkte! vandaag hier een lui dagen, ben weer eens geheel KO....omdat ik nu toch al enige maanden thuis zit zonder echt resultaat en de bloeduitslagen op een iets lager hb en ferritine gehalte(heeft te maken met hb) na is alles goed, heb ik in overleg met de ha besloten dat ze me verder gaan onderzoeken in het zh bij de internist omdat dit gewoon weg veel en veels te lang duurd. ik kamp al 5 jaar sinds het begin van de zwangerschap van dylan met vermoeidheid wat niet over lijkt te gaan en soms echt extreem is (zoals nu). tis heel moeilijk aan de buitenwereld uit te leggen hoe het is om zo moe te zijn, maar ik begin het nu ook te zien aan mijn gezicht wallen/donkere kringen onder de ogen....dus tijd voor een stapje verder. ik moet a.s donderdag erheen dus ben eens benieuwd wat daar uit gaat komen. misschien is het wel een klein ding wat gemakkelijk te verhelpen is met een aanvulling van iets....ik hoop natuurlijk dat er wat gevonden word zodat ik ook een reden heb waarom ik zo extreem vermoeid ben (en ja tuurlijk de burnout speelt ook een rol hierin). nog een fijne avond
@ dithje, super! Gefeliciteerd met de mooie echo! @ bubsie, Linsey weer goed gegroeid, fijn! @ marj, ahh alweer geopereerd worden arm meissie! @ sam, fijn dat alles geregeld is op het werk! @ kikkert, hopelijk kunnen ze iets vinden en heb je snel meer duidelijkheid.. knuffel!
Dithje super je goede echo Pompeloesje zet hem op, of miss heb je je uk al Kikkert hoop dat ze iets vinden, naar zeg dat je ook niet weet hoe je zo moe komt Bubsie mooi linsey goed gegroeit
hoi, Bedankt voor de felicitaties. met mij gaat alles goed. Om 11u34 is hij geboren. Ikzelf had wat bloeddruk probleempjes na het zetten van de epi maar al bij al viel het mee. Jack heeft een slechte start genomen. Op het moment dat de vroedvrouw riep dat ze dringend de kinderarts moesten laten komen begon hij in schokjes te huilen. Ze hebben zijn longen schoon gezogen en pure zuurstof gegeven. Nu ligt hij dus in de couveuse. De zuurstof staat op 36% nu en zijn saturatie blijft nu stabiel. Voorlopig ligt hij er zeker tot morgen vroeg in de couveuse blijven. Ik ga er zo terug naar toe en hoop dat hij dan heel ff bij mama mag liggen. Laura is nog bij de oma,ik denk dat het nu te verwarrend is als ze zou komen. Verder is het wel een heerlijk ventje...Lekker billetjes om in te bijten,van gezichtje helemaal zijn zus. Alleen is hij iets fijner. Zal straks ff foto posten,heb er alleen nog maar van in de ok. Ik zelf voel me goed. Beter dan na Laura's keizersnede... Ik kom later wel ff terug,ga nu naar mij zoontje xxx __________ ff copy paste
Pompeloesje van harte gefeliciteerd met je manneke! Geniet lekker van hem. Hoe zwaar is hij nu uiteindelijk? Hopelijk mag hij snel uit de couveuse en kan je hem lekker bij je houden!
Pompeloesje, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje. Wat een heerlijk kereltje! Geniet ervan, hopelijk is hij weer snel terug bij mama.
Ha meiden, Sorry dat ik al een tijd niet heb gereageerd. Hier nog steeds manlief thuis en isa is al zo'n 2 weken, af en aan ziek. Nu alweer een paar dagen hoge koorts van rond de 40 graden. Heb gewoon niet veel tijd en puf. Vanuit hier dus even knuffels. Als ik wat meer tijd heb dan kom ik weer reageren.
Vandaag al telefoon, pre operatieve afspraak vervroegd naar maandag, aangezien ze al staat ingepland voor woensdag 29 feb!