@Sam, super dat het zo goed gegaan is! @MoederK/Goldy/Pompeloesje/LuckyBlue, mooie foto's van jullie kids! @LuckyBlue, fijn dat de kleine man niet meer terug hoeft naar het ziekenhuis, denk aan jezelf en neem de tijd om alles een plekje te geven! @Dithje, laatste loodjes....spannend.... @Kikkert, op naar een volgende positieve ronde! Knalstreep wordt het dan! @Laetitia, hoe is het bij jullie, doet de kleinste man het goed? @Bubsie, sterkte met alles, valt idd niet mee twee kleine kids naast de lichamelijke klachten. Hoop dat je je snel beter gaat voelen.
Hier gaat het allemaal wel goed.. alleen vaak geen puf om te reageren.. probeer wel mee te blijven lezen. Vanochtend met D.omenic naar het cb geweest en alles was goed. Hij groeit netjes in zijn eigen lijn dus dat is allemaal prima. Hij is (eindelijk) 50cm groot en weegt meer dan 3kg (3135gr)!!! dus we zijn al helemaal blij! Verder hoop ik vandaag een foto te kunnen maken van de 4 kids samen maar dan heb ik even de hulp van manlief nodig en die is nu nog druk aan de pc aan het werken... Komende maandagavond horen we of manlief zijn baan kwijt is of niet dus dat is wel even spannend nog maar ik ben allang blij dat we maar tot maandag hoeven te wachten! En maandag over een week mag J.oshua voor het eerst naar school! Dus allemaal spannende dingen in het verschiet. dikke knuffel voor allemaal en mooie foto's zag ik voorbij komen!
Lea fijn dat alles goed gaat. En 4 kids op de foto een hele opgave hihihi. Spannend dat hij bijna naar school gaat
Hallo dames! Fijn om te lezen dat hier alles goed gaat! Hier gaat het ook prima. Vorige week terug gekomen van een welverdiende vakantie in Zuid-Frankrijk. Echt heerlijk! Beide mannen hebben het uitstekend gedaan dus heit en mem hebben ook echt vakantie gehad! Zal proberen jullie weer bij te houden vanaf nu
helaas, gister weer geen mogelijkheid tot foto gehad. Mijn moeder komt vandaag babysitten want we hebben infoavond op school (en met 2 kleuters in verschillende groepen moeten we ook met 2 aanwezig zijn.. ieder in een groep ) dus zal vragen of ze haar fototoestel meeneemt...
Mooie foto`s allemaal! @ kikkert, hopelijk snel een positieve test! @ moederk, wat knap van je meisje! Hier gebeuren de ongelukjes nog wel als hij druk aant spelen is, dan vergeet hij het even haha. @ pompeloesje, goed om te horen dat alles oke is daar! Leuke foto van de kids! @ sam, je hebt een een dappere meid! Fijn dat alles goed is gegaan. @ lucky, mooi dat jullie mannetje helemaal goed is gekeurd in het zkh! @ dithje, we willen babynieuws Hoe gaat het met je? @ Lae, fijn dat Domenic zijn eigen lijntje goed volgt. Succes met de foto @ einneh, fijn dat jullie zo lekker genoten hebben van de vakantie! Zo heb even tijd gehad haha. Kids zijn een dagje bij oma en ik een dagje poetsen/boodschappen en natuurlijk wat tijd voor mezelf Hier gaat verder alles goed.. Jayden is gelukkig weer wat rustiger en ook het slapen verloopt weer zonder problemen! Het was echt even een uitprobeer fase denk ik. Rylan is echt een vrolijk mannetje en slaapt nog best veel.. in de vroege avond heeft hij altijd zijn moeilijk momentje, maar dat hoort er natuurlijk ook bij he . Wel grappig om de verschillen te zien tussen Jayden en Rylan van wat ze allemaal wel en niet deden met dezelfde leeftijd. En ook de verschillen in gedrag. Maar man wat gaat het snelllllll, het gaat voor mn gevoel nu nog sneller dan bij Jayden.. en dat zal met een derde dan 3x zo snel zijn ofnie dames ?
Hihi zal even voldoen aan mijn meldplicht Goldy Vandaag weer een apk'tje gehaald bij de vk. Het is echt afwachten nu wanneer de kleine meid zich gaat aandienen. De vk heeft mij wel aangeraden om alsnog (heel snel) een bevallingsplan op te gaan stellen voor het geval ik toch naar het ziekenhuis moet om te bevallen. Er blijkt nl een gyn hier in het ziekenhuis te zijn die nogal 'gek' is op tangverlossingen :x Aangezien ik dat bij L al heb meegemaakt en het een regelrechte hel was, wil ik dit absoluut niet nogmaals. Ga dit toch maar op papier zetten. De vk snapte mij overigens heel goed, want zij is zelf fel tegen op een tangverlossing. Verder vandaag een dagje voor mijzelf. L is naar het kdv dus ik heb net de hele keuken gepoetst Zowel de kastjes van binnen als buiten en 3 pedaalemmerzakken met zooi weggegooid. Zometeen nog even stofzuigen, dweilen en een wasje ophangen. Kijken of ik dan nog puf kan vinden om boodschappen te gaan doen en anders laat ik dat tot morgen. Ja ja, bezig bijtje hier... Je moet toch wat doen om de weeen op te wekken Hele mooie foto's van mooie kindjes dames! Hoe is het nu met Jildou Sam?
Ben ik even.. Even druk hier, dus niet zoveel tijd om te reageren. Wel alles gelezen! Ik ben vandaag weer voor het eerst aan het werk geweest. Was super!! Leuk groepje kinderen. En Heerlijk zo'n continurooster! Met Jildou gaat het ook uitstekend. Ze mocht gister mee naar huis en kwart voor 3 waren we thuis. Ze heeft verder geen pijn aan de wondjes gelukkig en mag in principe (Behalve trampolinespringen en uren fietsen en uren badderen) alles weer doen. Morgen gaan ze weer naar de gastouder en ik dus weer dagje werken en dan is de week alweer om!!! Ennuh Goldy.. ja helaas, nummer 3 gaat de tijd nog veel sneller. ZUCHT !!
Sam mooi stel, ze lijken wel op elkaar vind ik. Fijn dat het met jildou goed gaat. Zo alweer aan het werk, wat gaat het toch snel. Dithje mooie foto van jullie mannetje, enne spannend bij jou! Zag nog meer mooie fotos de afgelopen dagen, had alleen ff geen tijd te reageren. leuk meiden! Hier alles goed, Eva slaapt al 2 weken door eigenlijk, van half 10 savonds tot half 6 a 6 uur smorgens. Kim slaapt sinds een week niet meer tussen de middag, hebben meer kindjes dit al? xx
Sam fijn dat het goed gaat met jullie meisje! Ook fijn dat de eerste dag leuk eas! Cd hier sliep D al met 1 1/2 niet meer, C die slaapt nog steeds 1-2 uurtjes heeft ze ook nodig anders is die super lastig
Ik erger me dood hier is een of andere debiel al 20min aan een stuk aan het boren, en mijn hoofdpijn was net weg. Het is hier echt elke dag was anders dan zijn ze aan het snoeien, dan aan het klussen ect ect niet grappig Zo moest ff zeuren
Wat een schatjes Sam Fijn dat het goed gaat met Jildou en dat ze bijna alles alweer mag. Wat goed CD dat Eva doorslaapt. Luca slaapt nog wel hoor. Thuis ook nog eens vrij lang. Meestal van 12.30 tot zeker 15.00 en soms wel 15.30 uur het komt ook nog wel eens voor dat ik hem om 15.45 wakker moet maken Hihi even lekker klagen lucht op Kikkert
Echt wel dithje, maar krijg de schijt ervan. Ze zijn in ons dorp bezig al weken met glasvezel aanleg. En we hebben 3nieuwe bewoners in de flat gekregen. En dan de wekelijkse tuin onderhouden hier van de flat nog dus zeer frustie. Sam wat een leuke foto Volgens mij heb ik deze maand vroeg mijn ei op dag 8 (beetje gek niet???) of zou dat kunnen?