@ MoederK: klinkt vervelend maar zou niet weten wat dat is..... Ik heb last van een ontstoken zadelgewricht (duim). Daar heb ik begin dit jaar al eens een spuit in gehad maar de ha wil dat nu liever niet doen omdat ik zwanger ben..... dus nu maar de brace van mem gehaald en die om gedaan kan bijna geen luier meer vastmaken Verder gaat het goed. Begin weer meer energie te krijgen maar merk wel dat ik het rustig aan moet doen, heb erg snel last van mijn bekken.... heb gelukkig een hele lieve man
Sterkte ermee, met beide kwalen! Fijn dat je zo'n lieve man hebt! Ben zelf vandaag naar een andere fysio gegaan die bekkenspecialist is. Loop al jaren bij fysio's (en andere therapieën) maar hoor goede verhalen over deze vrouw dus afspraak gemaakt. Ze zei dat ze erg veel werk aan me heeft en dat oa de vorige zwangerschap ook nog zijn nasleep heeft. Ze ging al een beetje spieren losmaken in overgang tussen rug en bil. Ik verging van de pijn, steeds als ik dacht "nu ga ik van mijn stokje", dan stopte ze weer. Zat op mijn hand te bijten om niet te schreeuwen/huilen. Heb nu leefregels gekregen waar ik me aan moet houden. Ik moet na iedere 4 uur zeker een half uur plat gaan liggen en in de middag zelfs een uur. Dus vanaf dat ik opsta en ongeacht wat ik doe. Moet ik dus ook met werk regelen maar komt wel goed. Lijkt me moeilijker thuis als Anissa wakker is of als we weg zijn maar goed, is voor mijn eigen best wil dus we zien wel hoe we dat gaan doen. Ik mag geen zware huishoudelijke klusjes meer doen zoals dweilen, stofzuigen, sanitair poetsen, ramen wassen (dingen op trapjes) etc. Gelukkig doet mijn man sowieso veel van deze dingen al. En zo nog heel wat regels... "Strenge" aanpak dus maar denk dat het wel goed voor me is en wil natuurlijk voorkomen dat ik dadelijk niets meer kan. Rug moet nog mijn hele leven mee.
@ MoederK: jeetje dat is ook wat! nou maar rustig aan doen..... wel fijn dat je man zoveel doet! Ik heb ook al jaren last van mijn rug (vanaf de pubertijd) en ga meestal 1x per 3/4 jaar naar een manueel therapeut om alles recht te laten zetten. Alleen mag dat nu niet meer ivm de zwangerschap. We zullen kijken hoe we alles weer doorlopen. Zal volgende week de fysio welke bij ons op het werk in hetzelfde pand zit eens vragen of ze nog wat voor me kan betekenen.....
@ moederk, doe maar wat ze zeggen or. ik weet er nl alles van. ik kan ook al heel lang niks meer helaas. mn bekken en mn rug zijn gewoon klote. en dacht dat jij het zei, dat de baby nog maar 8 wkn moest blijven zitten bij mij. nou liever niet haha. denk dat je iemand anders bedoelde. maar heb wel veel harde buiken ook vandaar. baby mag van mij volgende week komen or. ben het heel erg zat. kan bijna niks meer. en dan heb ik nu ook nog eens aan allebei de kanten gekneusde ribben van het verschrikkelijke hoesten wat is alweer bijna 3 weken doe. en ik mag er nog niks voor hebben ook natuurlijk. iedereen die het kan gebruiken dikke knuffel van hier!
Haha Bubsie, oeps! Heb denk ik bij iemand anders gekeken of heb misschien een bril nodig... Hopelijk komt de kleine snel dan!
Enn ik moet ff wat vertellen !!! Hij is 1,5 jaar en heeft vandaag besloten om z'n loopknopje om te zetten !! HIJ LOOOOOOPT !!! De hele dag door!! Ben zo trots !!
Sam yoee wat goed dat hij loopt Happy new year allemaal Moest om 5.45 op, moest werken vannochtend, pff blij dat ik thuis ben. Kim sliep gewoon door vannacht xx
Allemaal een heel goed, gezond en gelukkig nieuwjaar!! @Sam, super van Rinze! @hier, snotverkouden en grieperig, ons oud en nieuw was dus niet spectaculair , ik voel me echt belabberd en lig het liefst op de bank of in bed.
gelukkig nieuwjaar lieve dames ... hier heeft onze cait doorgeslapen om 20u na bed gister en om 10u vanochtend er weer uit probeer vd week ff te reageren schaam me diep dat ik jullie verwaarloos terwijl ol wel mijn hart hier lucht
Allemaal een heel mooi 2012! Een leuke jaarwisseling achter de rug met 2 slapende meisjes en 1 stuiterende jongen. En met vrienden en nog meer stuiterende boys! Madelief alweer hoesten etc vanaf (ongeveer) Sinterklaas. Oudjes helpen weer niet (voldoende). Vanavond 40.1 koorts, morgen maar eens langs ha. Ze is erg kortademig... Eerst maar zetpil gegeven. Ze dronk en at laatste dagen ook slecht en slaapt al de hele week tot ruim 9 uur (7 uur erin en middagslaap van 2 uur!).