dan gaat ze morgen met het zk overleggen om de vliezen te breken en dan kijken wat dat wordt en als ze dan nog niet doorzetten zal ik wel aan de opwekkers gaan ...
Dames ik ga er weer vandoor! Spreek jullie als ik meer energie heb. Dus hopelijk snel. Angel: nogmaals heel veel sterkte! Dag lieve dames
nancy: jammer dat het alleen voorwerk is trekt die flubber na de zwangerschap wel weg? Kikkert en nancy dikke knuffel voor jullie humeur eline zozo veel gedaan vandaag zeg! lekker is dat he?! tenminste dat heb ik de laatste tijd Es hier belde mijn man ook dat hij over moet werken Ik heb echt een topmiddag gehad met Sam, geverfd daarna heerlijke druifjes gegeten. Daarna in zijn kamertje verstoppertje en met zo'n flexibele speelslang gespeeld(waar hij doorheen kan kruipen) echt een tip voor 1,5 -2 jarige(IKEA) Ook nog eten voor kunnen bereiden en 2 wasjes tussendoor kunnen doen Droger staat nu aan.. Heerlijk voldaan gevoel
he bah, ik voel me echt niet lekker misselijk, diarree, last van mn buik.. t lijkt wel of me buik zich al 2 uur aan het samenspannen is, geen idee hoe ik het uit moet leggen maar doet wel zeer.. Ach ik hou het maar weer op voorwerk :x Lig ook al paar uur in bed, en dat is niks voor mij.. Vincent is nu lekker soepie halen voor me met stokbrood Hopen dat het erin blijft..
hallo allemaal de vk komt tegen 8uur even hier ...hou jullie op de hoogte of mocht het anders lopen via de buddy,s
angel spannend hoor. hopelijk ben je snel "verlost" hier om half 7 wakker gemaakt door jeroen. was ff een uurtje gaan liggen omdat ik nog steeds zo slap en moe ben. had eten en al gemaakt dus kon meteen aanschuiven, de schat. werd wel wakker met een beetje wee-ige rugpijn en blijf ook een lading aan slijm verliezen vaag maar ja. hoe kan t ook anders he. nu lekker ff achter de pc want jeroen ligt knock-out op de bank
Dithje: Is gelukt hoor met de poster in de iljst .>Alleen jammer dat hij om één of andere vage reden wat bleef plakken en nu mist er een stukje van de poster Verdorie.. Nou ja, Komt straks toch een poster in van Jil en baby .. met de tijd dan !! Angel: Spannend zeg!! Ben benieuwd!! Jammer dat je gaat bevallen joh, ga je wel missen !! Nancy: Dikke knuffel en veel plezier. Gelukkig geen gekke dingen verder.. Haha je wilt mijn kruis nu ook niet zien Vind het zo verschrikkelijk zo'n opgezet iets !! Hier vanmiddag Jildou laten vingerverven voor vaderdag Was zoooo schattig !! En goed gelukt !! Dus dat is ook weer klaar.. Maar er huilt hier iemand om mij, zal even kijken..
leuk is dat he. vingerverven. heb ik vorig jaar gedaan met nikita en jeroen voor vaderdag. heb nog nooit zo een chaos gezien als toen haha
Nou ik had de boel goed voorbereid Jildou verfschort om, kranten op tafel en doekjes bij de hand HAHA!! Maar je bent langer bezig met de voorbereidingen en opruimen dan met met verven HAHA!! Maar ze vond het geweldig !! Vorig jaar heb ik 2 handafdrukjes gedaan met verf op een doek en daar foto's op.
Nou dit zegt genoeg of niet?? Let trouwens niet op haar haar Kwam net uit bed en ik had geen zin om eerst weer staartjes te maken HAHA!!
Heey meiden, Ik ben niet veel online geweest vandaag. Heb mijn dag niet zo. Ben aan de ene kant ontzettend moe maar kan gewoon niet slapen. Heb verder niet heel veel gedaan maar er komt gewoon niets uit vandaag. Hopen dat ik vannacht een beetje slaap. Ben kapot moe. Morgen zal ik ook niet veel online zijn omdat we morgen bijna de hele dag de hort op zijn. Iedereen een dikke knuffel @ Angel, meid spannend hoor. Hopelijk helpen ze je een handje. Zet hem op.
haha die heeft zich inderdaad prima vermaakt. en ik heb bij nikita bijna nooit staartjes is hoor. dus voor mij is t niks vreemds dat er niks in haar haartje zit.
HAHA neej maar scheelt ook wat voor haar ze hebben natuurlijk !! Bij jildou is het zoo ontzettend recht, vind ik het wel zo leuk om ff wat in het haar te doen !! Marsim dikke knuffel meid, zijn meer vandaag die hun dag niet hebben!!
Petatje wat een prachtig mooi meisje zeg! kikkert herkenbaar verhaal. Ik had dat de vorige keer ook al en nu weer het gevoel dat ik niks heb aan mn vk. Ik merk dat ik sommige dingen niet eens meer noem omdat ze er toch niets mee doen. Ga maandag ook even op mn strepen staan! Wat een voortekenen lees ik bij iedereen! Is het binnenkort volle maan ofzo Nancy balen van dat valse alarm! Echt je wilt niet weten hoevaak ik dat bij mijn dochter heb gehad. Op een gegeven moment maakte ik mijn man niet eens meer wakker. Lieve dames, een knuffel voor wie het nodig heeft! (bijna iedereen wel toch?) En bedenk maar zo, voor je beebje is het echt beter als hij of zij lekker tot 40 weken blijft zitten. Er zijn genoeg beebjes die al heel sterk zijn met 36/37 weken, maar er zijn ook beebjes die met 37 weken nog prematuur kunnen zijn. En onze zorgen houden niet op na de bevalling