Mooie foto's Bubsie! Balen MoederK dat je zo'n last hebt van je stuitje en bekken, knuffel! Fijn dat je een betere nacht hebt gehad Sam! Hihihi, die droom van jou... Het is wat. Succes met de dames vandaag en natuurlijk ook met het zonnescherm! Ai Eline 4 uur is wel heel erg vroeg! Misschien vanmiddag nog even slapen aangezien je vanavond ook dat etentje hebt? Is wel gezelli, veel plezier alvast! Wow dat is inderdaad een korte nacht voor Angel! Veel plezier en toch ook sterkte met schoonpa vandaag! Hihihi Guppie dat zou ik ook maar boodschappen gaan doen! Hoef je in ieder geval niet 'verplicht' met de schoonmaakster te kletsen. Succes bij de onderburen Kikkert! Whihihi die Dylan, lekker dansen en zingen. Veel plezier met je opa en oma! Veel plezier op de markt Mamma Chan! Succes vandaag Koekkie met de commode en de kleertjes, leuk hoor! Hier; toen ik naar bed wou gisteravond begon de buurman weer met timmeren om 22.15:x! Ben maar even naar hem toe gelopen dat ik het toch wel zat was en graag naar bed wil... Zegt ie: "laatste drempel dan ben ik klaar". Wat een pippo... die snapt het echt niet! Gelukkig is hij wel meteen gestopt en heb ik heerlijk geslapen!
whaaahahah sam idd maar wij zitten net op het randje juni/juli he? haha... zal toch een bak wezen morgen avond bij de wetstijd haha.. we hebben er nog over lopen bakkeleien hier ..met die andrélon reclame...
Sam: mijn voorspelling (maanden geleden) was tijdens de finale van het WK terwijl NL tegen Argentinie speelt. We zijn nu allebei door.... dus het is mogelijk haha. Manlief weet dan niet of hij erbij is
Angel jeetje wat een kort nachtje, ga je straks nog wel even slapen? Kikkert hmm lekker cake, krijg ook trek. Wat een rothonden zeg van de buren, groot gelijk dat je er wat van gaat zeggen Elea, weet iemand hoe het het met haar en lyvia gaat? Ze zou toch onderzoeken krijgen? Had alvast beschuit met muisjes gehaald, heb ik er net 4 gegeten, en had al ontbeten hahaha
dithje gelukkig is die pippo gestopt maar hij was nu helemaal klaar met de klus die al maanden duurt?? fijn van je goede nacht ... dank je wel meid... koekkie whahah idd zo sta ik hier ook wel eens hahaha... maar helaas wel iets meer voor nodig sam ohohoh die meiden toch spring er tussen
Whihihi Eline, lekker smikkelen meis! Je moet toch voorproefen he? Heb zeker de hormonen in de strijd gegooid Koekkie! Sjonge zeg, ik kan veel hebben hoor maar meneer was al vanaf gistermiddag half 5 bezig met timmeren en na 22.00 uur vind ik het echt wel goed zeg... Sjonge, wat denken ze wel niet!
Nee Angel nog niet klaar... Meteen even naar gekeken, maar dat gaat nog wel even duren ben ik bang... BOEH!
Petatje: je zou de kleine Laura nog even komen spammen? Ik wacht vol smart. Slaapt ze al wat beter in de nacht? Elea: hoe gaat het met de kleine L yvia? Groeit ze al een beetje? Hoe vinden haar grote zussen het? En jij, trek je het met 3 kids (zie er zelf wel eens tegenop hoor). Heb je inmiddels een nieuwe aupair? Ik wil foto's van lieve kleine babies zien... ga zodirect maar weer eens naar de foto's van mijn jongens kijken toen ze net geboren waren. Zo raar dat ze tot voorkort zo klein waren (jaaaa want het zijn nu beren van 1,5 en 2,5)
eline mmmm lekker...bedenk me net dat ik ze nog niet in huis heb idd nu je het zegt hoe zal het met haar zijn??
Goedzo Dithje, aanpakken die hap!! Kan merken dat F. wat ouder is, ze wil steeds alles wat Jildou pakt en Jildou durft het dan niet terug te pakken en dan komt ze bij mij !! F. zit echt in de alles is van mij fase !! Nu doet F Jildou haar de slofjes aan HAHA!!
nou dithje daar ben je dan weer klaar mee he?? als hij maar een beetje rekening gaat houden of niet dan?? gewoon als het weer zo is op een bepaald tijd stip weer aan de deur ..en kijken of hij bereid is een afspraak daarover te maken ook omdat de kleine uk er binnen kort zal zijn
Nou Angel er zijn bij ons natuurlijk al meerdere kids uitgekomen dus het kan iets sneller gaan haha maar zo snel denk ik ook weer niet. Jij wilt thusi bevallen he? Ik wil graag naar het ziekenhuis, helaas is die een half uur van hier vandaan bleeeeh dus dit keer moet ik eerder er naar toe. Met de boys ging ik met 9 cm de auto in ook niet handig. Ben oude 'baby magazines' aan het lezen en dan kom je wel eens van die verhalen tegen dat het allemaal in een kwartier is gebeurd. Daar kan je toch geen voorstelling bij maken. Zeker niet nu jij al zo lang last hebt van voorweeen en andere klachten.
haha dat f jildou de slofjes aandoet hahaha. dat ze dan al bazig kunnen zijn he op die leeftijd, zie het ook bij die van een vriendin, die heeft er 1 van 2,5 en 1 van 10 maanden.
Nou ze kunnen mij nu al aan Ze vechten ook als beren. niet tussen te komen zonder zelf schade op te lopen haha. gelukkig daarnaast zijn het ook knuffelberen hoor.