Juli 2010 Mama's!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door mamadelief3, 19 okt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Einneh

    Einneh Fanatiek lid

    2 mrt 2009
    4.581
    0
    0
    Friesland
    dat ben ik ook absoluut :D wil nu wel weer een echo!! ;)
     
  2. claire24

    claire24 Bekend lid

    2 jan 2008
    571
    0
    0
    fotografe, piercer en schrijfster
    den haag
    ja is verslavend he!! ik vind t nu ook wel weer mooi geweest, en nog anderhalve week wachten op de geslachtsbep. terwijl de jongens en meisjes hier met bosjes binnenvallen, is echt een aanslag op mn geduld!!
     
  3. Einneh

    Einneh Fanatiek lid

    2 mrt 2009
    4.581
    0
    0
    Friesland
    Wij willen het geslacht niet weten (nou ja, na de geboorte wel :p), dus wij moeten wachten op de 20 weken echo (nog 8 weken.....)
     
  4. Elea

    Elea Fanatiek lid

    17 mei 2009
    2.237
    0
    0
    Buitenland

    Mooi, Einnuh! Dat handje boven 't hoofdje! Zo lief!!
     
  5. claire24

    claire24 Bekend lid

    2 jan 2008
    571
    0
    0
    fotografe, piercer en schrijfster
    den haag
    ahh een suprise-baby!! wou dat wij dat geduld hadden!
     
  6. Einneh

    Einneh Fanatiek lid

    2 mrt 2009
    4.581
    0
    0
    Friesland
  7. Einneh

    Einneh Fanatiek lid

    2 mrt 2009
    4.581
    0
    0
    Friesland
    Ja dat handje is echt leuk: 12 weken oud en al kunnen zwaaien :D;)
     
  8. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    wil iemand een vent hebben???? kleding, en spulletjes inbegrepen
     
  9. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    ik kom even hallo zeggen.....

    en weer even mijn gal spuien....ik krijg echt wat van die vent van mij, nu ook weer meneer ligt lang uit op de bank (ja voetbal te kijken nu al de 2de wedstijd) en ik vraag hem wil je de hond uitlaten nee hoor word die moe van, wil jij dan even de carglass bellen ivm ruitschade nou nee dat gaat neit want hij is voetbal aan te kijken. ben ik met pijn en moeite de vaatwasser aan t inruimen komt meneer naar me toe om de vaatwasser in te ruimen want er was ff rust bij voetbal....ja ik was toch al bijna klaar. ik zit echt helemaal vol ervan wat ik ook doe, zeg,schreeuw het dringt niet tot die hersencellen door
     
  10. mamma chan

    mamma chan Fanatiek lid

    17 aug 2008
    3.024
    242
    63
    Vrouw
    Zit in de zorg
    overijssel
    @ kikkert

    Is het weer zo laat?
    pffffffffffffff mannen!!!!

    Hier valt het mee, gister lag meneer tot half 12 in zn nest:(
    vanmorgen heb ik hem eruit getrapt!!

    dan kan je het beter alleen doen soms..
     
  11. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38

    jah het is idd alweer zolaat,

    mannen menen altijd dat ze in de weekende (of andere vrije dagen) kunnen uitslapen of kunnen niksen, nee maar de vrouwen die hebben werkelijk nooit een dagje vrij (ik doe dit met liefde voor dylan enz... ) maar idd kun je het vaker beter alleen doen.
     
  12. mamma chan

    mamma chan Fanatiek lid

    17 aug 2008
    3.024
    242
    63
    Vrouw
    Zit in de zorg
    overijssel
    idd uit liefde voor je zoon:D

    ik ga volgend weekdn lkker stappen!!
    Zo en daarmee uit:D
     
  13. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Geweldig Einneh!

     
  14. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Jeetje Kikkert, jij hebt het zwaar te verduren met die vent van jou:(. Lijkt mij heel erg lastig... en bovenal onwijs irritant, ook omdat het blijkbaar niet tot hem doordringt wat dit met jou doet en hoe jij je hierbij voelt. Ik zou niet weten joh hoe je tot hem door kunt dringen.... in ieder geval een dikke knuff!
     
  15. guppie81

    guppie81 VIP lid

    13 sep 2006
    12.334
    1
    0
    hmm niet leuk als je niet zoveel steun krijgt Kikkert.

    Ik zou natuurlijk graag mee willen klagen, maar mijn vent laat mij altijd uitslapen op zondag. En als ik iets ga doen dan roept hij al "laat mij maar"!
    Laat dit maar even aan jullie kerels lezen, want zo kan het ook ;) al issie natuurlijk niet perfect he...
     
  16. Es09

    Es09 VIP lid

    10 aug 2009
    5.336
    0
    0
    Honselersdijk
    Hier ook voetbal dag vandaag! ik laat hem maar gaan, heb ook geen zin om er wat van te zeggen eigenlijk.. Geen zin in een nutteloze discussie die toch nergens op uitdraait.. laat ik dan maar de verstandigste zijn.. :p Morgen is hij weer werken.. haha
     
  17. MvN

    MvN Niet meer actief

    #7237 MvN, 17 jan 2010
    Laatst bewerkt door een moderator: 17 jan 2010
    verwijderd
     
  18. Marj

    Marj Fanatiek lid

    26 okt 2009
    1.096
    0
    0
    Noord-oost Groningen
    shelly: bij ons is het dan 1 en al jarigen. Ben zelf 3 aug jarig, schoonzus 29 juli en nog veel vrienden... Mijn gevoel zegt jongen, maar ben er bij mijzelf niet zo goed in (hihi).

    Digibord: heb er ook 1, sinds een jaar. Is echt super, mits m'n laptop en netwerk het doen... Af en toe denken ze dat onderhoud netwerk handig is onder schooltijd, zonder dit van tevoren te melden!
     
  19. Es09

    Es09 VIP lid

    10 aug 2009
    5.336
    0
    0
    Honselersdijk
    Net hartje weer gehoord.. wauw het wordt steeds duidelijker...

    Klik op de link hieronder om te beluisteren..
    En klik dan op ''open bestand''

    Hartslag ukkie

    Het is toch wel die van ukkie he??:) ga ik weer lopen twijfelen.. maar volgensmij ben ik gewoon aan het mutsen, want mijn hartslag is veel langzamer.. wil alleen ff jullie bevestiging hebben, stom he :);)
     
  20. ShellyBerlijn

    ShellyBerlijn Bekend lid

    27 apr 2009
    553
    0
    0
    http://biancaleblanc.etsy.com
    Berlijn, Duitsland
    Nancy ben jij even goed geslaagd met shoppen

    Mamma chan ohh ben benieuwd naar je echo morgen!

    Guppie wat leuk van dat je geslaagd bent voor een nieuwe jurk :)

    Sam wat fijn voor je man, die is natuurlijk weer helemaal in zijn nopjes, geen onzekerheid meer!

    Haha Claire ik denk inderdaad ook dat die van mij een ventje gaat worden, dus ik zal wel even verbaasd kijken als het toch een meisje is, maar natuurlijk uber blij zijn met gewoon een gezond klein mensje wat het ook mag zijn :)

    WOW Einneh wat is je baby goed te zien!!! Super mooi, nu kijk ik helemaal uit naar maandag!!!

    Oh jee Kikkert is het zo ver? Die van jou moet echt even op bootcamp....

    Marj wat grappig!! Nou ben benieuwd als je de geslachtsbepaling gaat doen.. of ga je dat niet doen? Wil je het een verrassing laten blijven?

    Es wat moooiiii... ik ben alleen geen expert met dat hele angelsound gebeuren dus kan je niet vertellen of het jouw hart is of die van de baby, maar ik denk die van de baby... gaat toch behoorlijk snel he?

    Hier alles goed... net wakker het is bijna 10u nu... we waren gisteren bij een concert van een vriend van mij en daarna met hem in de meest random bar ooit gezeten! Was te grappig... we waren de enige blanken! hehe... maar het was een grote party daaro... we kregen zelfs een cupcake van de jarige. Heb echt gelachen. Die weten echt wat feesten is :D
     

Deel Deze Pagina