Juli 2011 mama's. Deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Kaatje85, 3 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Tja, dat lijkt mij dus ook. Hij zat trouwens op een 4/5 meter afstand van haar, snap jij het:(
     
  2. danitjuh

    danitjuh Fanatiek lid

    19 jun 2007
    2.888
    0
    36
    West-Friesland
    Rono wat een gedoe zeg met je meisje! Hoe was het bij de HAP??

    Kimm hoe ik het vol hou ;) Nou ik weet waar ik het voor doe he ;) en het is goed dat ik zo vaak gedialyseert wordt want het kindje moet ook zijn/haar afvalstoffen kwijt. Ach het is weer eens wat anders dan de hele dag op school zitten :D

    Marleen dank je wel voor je uitleg. Ik krijg dat ook maar hier noemen ze het gewoon 20 weken echo :D En de lactulose pffff die gaat pas na een paar dagen helpen :x Ik moet het 2 x per dag innemen en dat doe ik dan in een glaasje met aangemaakte limo anders krijg ik het niet weg ;)

    Frummel wat zijn dat nou voor mensen die niet eventjes de moeite nemen om een mailtje te sturen?? Ik zou daar ook flink pissig om zijn!
     
  3. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Oh, voor degene die de SPARTA foto niet hebben gezien waar frummel het over had, dit is hem:
     
  4. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Ach en deze blijft ook leuk:D
     
  5. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Whaha en deze!
     
  6. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Ach men, heb zoveel leuke foto's van het manneke!
     
  7. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Whaha en deze hihihihi
     
  8. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Coupe de static (ja en nou stop ik hoor:p)
     
  9. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Heerlijk mannetje !

    Tot morgen
     
  10. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Ik ga lekker me bedje opzoeken, ben best een beetje moe! Slaap lekker allemaal!
     
  11. danitjuh

    danitjuh Fanatiek lid

    19 jun 2007
    2.888
    0
    36
    West-Friesland
    Belliebel wat een leuke foto´s haahahahaa....

    Nou zo aan de tijd te zien kunnen jullie merken dat ik klaarwakker ben :x Hier wordt ik echt doodmoe van :x Bah bah bah bah bah bah... zo das eruit :D

    Zit me net te bedenken om 04.30 dat ik vandaag kibbeling ga halen 8) Ach het houdt de mens bezig toch ;)

    Toch maar weer proberen om te gaan slapen zo!
     
  12. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    Bellie, wat een geweldige foto's! Jara moest vooral lachen om de 2e foto.
     
  13. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Goedemorgen.
    Werd vanochtend wakker van Levi die maar bleef roepen dat hij moest plassen. Dacht in eerste instantie, je hebt toch een luier aan. Maar bedacht me toen dat hij zich tegenwoordig al half uit en aan kleed dus toch maar gaan kijken. Had dus idd zijn broek en luier uit. snel naar de badkamer om te plassen. Vannacht dus maar het potje op zijn kamer zetten en hopen dat hij zijn luier niet uittrekt als die vol met poep zit
     
  14. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    @ mumm84: Jij ook al studeren en werken tegelijk! Petje af hoor!!
    @ Miracle: Btje van de schrik gekomen?
    @ Marleen: Gefeliciteerd met je nichtje! Lekker samen zwanger zijn :)
    @ Frummel: Ohh dat is altijd zo naar als mensen niet of op het laatste moment afzeggen :( Snappen zij dan niet hoe kut dit voor de organisaor is :S
    @ Harde buiken: Jeetje, dat is al wel vroeg toch.. nu al?!
    @ Belliebel: Ohh dat is naar om te zien dan he.. Dat je pa niets doet en je ma alles. Hoe oud is je jongste zusje? Lijkt me best pittig om een gehandicapt zusje te hebben.
    Geweldige foto's
    @ Danitjuh: Soo jij was nog vroeg/laat wakker! Je kkan alvast maar weten dat je kibbeling gaat eten ;)
    @ Kaatje: Nou idd hopen dat ie volgende x zn poepluier aanhoudt! Gadsie zeg!

    Vriendlief heeft eergister een mini speelgoed-kettingzaag gekocht van het merk dat hij zelf ook gebruikt (hij snoeit bomen) Echt zooo schattig haha! Kindje kan er waarsch pas mee spelen als die 3 is, maar dat geeft niet. Als het kindje geboren is wil ik shir (babymaat) laten maken met het logo van mn vriend zn bedrijf (hij heeft eigen bedrijf) en dan kindje aan doen en dan die speelgoedkettingzaag erbij :D Wordt vast fantastische foto!!

    Gisteravond mega mega mega ruzie met vriendlief gehad :(
    Ik kwam 23.00u thuis, was mega moe. Vriendlief beloofd al hele week dat hij zn voetbalspullen in de wasmachine gooit, want het begin te stinken. Gister had ie dat nog niet gedaan en ben ik ontploft waar een vriend van hem bij was. Die vriend ging meteen weg en vervolgend werd vriendlief super onredelijk en begon allemaal dingen te verzinnen. Ik ben toen maar naar bed gegaan kwam die hele tijd naar de slaapkamer om allemaal lompe dingen te zeggen. Na half uur ofzo ben ik weer naar woonkamer gegaan en hebben we nog half uurtje samen gezeten, was het gelukig weer goed.
    Maar pfff wat was dat naar!
    Moet nu nog die vriend gaan bellen om ff excuses aan te bieden, ,daar heb ik echt geen zin ibn want ik mag die vriend helemaal niet!
     
  15. Frenzy

    Frenzy Fanatiek lid

    21 okt 2010
    2.112
    263
    83
    Hey Dames,

    Pfff heb me door alle pagina's gworsteld, had een heel bericht getypt en nu alles weg :S!

    Even over mij zelf:

    Met oud en nieuw heb ik behoorlijk in een dip gezeten, hoop dat dit de laatste keer is dat ik nog zo een sepri bui krijg.

    Nu gaat het allemaal weer prima, manlief en zijn nu volop voor wandelwagens en babykamers aan het kijken.

    Wat betreft de wandelwagen, wilde eerst voor de quiny gaan, alleen vind deze wagen toch niet zo lekker lopen en vasthouden. Nu ben ik erg verliefd op de Mutsy 4 rider, we zijn beide lang en de wieg van deze wagen is hoog en stang kan heel hoog. En enige wat mij een nadeel lijkt is dat de wieg niet verankerd is, je moet de wieg aan de zijkant of besvetigen met bandjes als je hem van het onderstel af wilt pakken. Maar nu de vraag aan jullie is dit storend? Heb er geen ervaring mee ;)

    Wat betreft de babykamer willen we alles behalve wit, het liefst grenen en dan in landelijke stijl. Ons oog is nu gevallen op deze twee kamers:
    Soso:
    De Plek om Nieuwe en Tweedehands spullen te kopen en verkopen
    Nostalgica: De Plek om Nieuwe en Tweedehands spullen te kopen en verkopen

    Verder merk ik aan mezelf dat ik er nu naar uit ga kijken als die kleine er is. Ik vind het nu nog zo tastloos, ik voel nog niks, heb alleen echo foto's en hoor het hartje wel. Het idee om het kindje vast houden lijkt me heel bijzonder, al moet ik nog even wachten!

    Zo een beetje iedereen weet nu dat ik zwanger ben, vanmiddag een kraamfeest en daar is veel familie van mijn vanders kant, die weten het nog niet, dat wordt wel heel leuk! Weet zeker dat we de vraag krijgen wanneer beginnen jullie? Emhhh in juli wordt de kleine beeb geboren ;)

    Volgens de nub experts krijgen we een meisje, ben benieuwd! Als het maar gezond is!
     
  16. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.125
    0
    0
    Enschede
    @miracle
    Het scheelt de komende dagen blijft het dooien en is alles hopelijk snel weg :)
    Hier gaat het redelijk... ben blij dat ik nu zo druk ben voor school anders was ik gaan malen enzo...
    afleiding schijnt goed te wezen :)

    @frummel
    balen van zulke mensen zeg die de moeite dan niet nemen.
    hihi wel schattig dat je vriend bang van je word:p hihi

    @belliebel
    Leuke foto's :)

    @danitjuh
    Goed idee!!!! Kibbeling! Jammie!!!

    jeuhhh.... vandaag 14 weken zwanger... de tijd vliegt!!!!
     
  17. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    mamatien, hij had nu geen poepluier, maar hoop ook niet dat dat gaat gebeuren als hij zijn luier uit trekt
    haha je vriend denkt idd veel te ver vooruit, maar wel lief !
    Vind trouwens niet dat je die vriend hoeft te bellen voor excuses hoor. Je vriend had gewoon zijn spullen moeten opruimen en dan was jouw uitbarsting niet nodig geweest

    Frenzy, hoop ook dat je langzaam aan je roze wolk op kan. Sorry geen ervaring met de Mutsy 4 rider
     
  18. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    goedemorgen,

    grappige foto's Bellie!
     
  19. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.125
    0
    0
    Enschede
    @ kaatje
    hier een dochter die ik elke ochtend naakt in bed vind... en dus ook elke ochtend het bed kan verschonen en dekbed dus ook in de wasmachine kan.... wel makkelijk dat Levi je dan roept en naar de wc gaat....
     
  20. Jeluna

    Jeluna Bekend lid

    27 aug 2008
    571
    0
    0
    @ Frenzy, ik heb een mutsy 4-rider maar weet even niet wat je bedoeld met de bak bevestigen met bandjes?
    Je kan hem er gewoon op klikken maar je hoeft hem niet vast te maken met bandjes hoor

    Verder bevalt ie prima!
     

Deel Deze Pagina