Marleen, mooie en lieve foto's! Vooral die met de zonnebril is stoer Hihi, ryan ligt langs me ( net zijn laatste voeding gehad ) en hij is in slaap gevallen. Begint ie te lachen en vervolgens te schaterlachen! Geweldig gewoon, en hij slaapt ondertussen gewoon door haha
Ik wordt knettergek.Elin hangt al de hele dag aan de tiet. Nou sliep ze net eindelijk hoor ik haar al weer wakker worden. En ondertussen zit er volgens mij niets meer in dus schiet niet op zo. Marleen, cute !
Kaatje, heb je niks aan voeding in de koelkast staan? Dat je der eerst aanlegt en mocht ze niet voldaan zijn je der een flesje na geef.. Lijkt alsof ze een regeldagje heeft..
Nou nee dat wilde ik niet horen nee Nou van dat dutje op de bank is niets gekomen, brullen in bed en telkens haar fiep kwijt. Ik ben er maar naast gaan zitten met mijn breiwerk want telkens de trap op zag ik niet zitten. Nu slaapt ze eindelijk maar moet over een half uur de laatste voeding....... zucht!
Niks bij gelezen en reageren doe ik maar via de telefoon.. Had een vraagje.. Is hier iemand bekend met een in gegroeide teennagel? Zo ja, wat hebben ze allemaal gedaan? Had een tijd geleden mijn teen gestoten.. Nagel is toen zo gescheurd dat het irriteerde en ik dat kleine stukje er af scheurde. Met als resultaat dat het iets te ver ingscheurd was waarsoor ik vel mee trok en er een stukje was blijven zitten... Vandaag naar de ha geweest en die heeft er in lopen purren met een stokje en hij heeft er zalf ingedaan want het slaat zwart uit...
Hallo meiden, Nila had vandaag een hele slechte dag. Ze heeft heel veel gehuild en gespuugd, vooral vanmorgen en van 4 tot half 10. Pfff was weer heftig. Nu ligt ze te slapen, maar manlief doet de laatste fles, zal vast niet lang meer duren. Net mijn baas op kraamvisite gehad. Ja eindelijk, hij belde gisteren. Blijkbaar krijgen ze het allemaal benauwd dat ik maandag weer begin, want morgen komen ook mijn directe collega's langs (die 2 trutten). Maar eigenlijk was het nog erg gezellig met mijn baas. Nu nog hopen dat het morgen ook meevalt.
Marleen, ooooh wat een leuke foto's. Beide zussen dezelfde jurk aan? Leuk hoor. Geweldig dat Jara kan genieten van een beetje knippen. Pink, haha slim om er dan naast te gaan zitten. Maak je haar zo wakker? Kaatje, pffffff vermoeiend. Hopelijk slaapt ze vannacht wel lekker dan. De clipjes zijn weer erg mooi geworden! Bedankt. MamaChantal, verschrikkelijk zeg die verhalen over de alarmen. Ik zou er toch echt hogerop (bij de ka of klachtenafdeling) over blijven klagen hoor, dit kan echt niet. Sherry, ooooh wat klinkt dat pijnlijk zeg, Zei de ha dat het met die zalf over moet gaan? Miracle, aaaaaaaah wat schattig zeg dat schaterlachen in zijn slaap.
MNM, nee niet hetzelfde jurken, Jara heeft een shirt aan. Maar door de streepjes lijkt het wel op elkaar. Arme Nila.... wanneer heb je weer een afspraak bij de ka? Laatste fles zit er in dus wij gaan lekker slapen. Morgen errug vroeg....
Goedemorgen. 02.00-07.30. Elin is verkouden aan het worden dus maar met de neusspray begonnen.Kan ze hopelijk weer wat beter drinken Straks om 09.00 de kids weg brengen naar het kdv. Blijven ze tot 13.00 Ik leg Elin trouwens ook steeds aan hoor,maar na 12x op een dag ben je er wel weer even klaar mee Miracle, had wel melk in de koelkast maar moest dat al bijvullen uit de vriezer voor het kdv vandaag Sherry, au. Gelukkig geen ervaring mee. Ik zou soda badjes proberen zodat de huid weer week wordt MNM, hoe is de nacht net Nila gegaan ? Jeeee je baas op visite. Have fun. Ik krijg deze week Ferry zijn baas op visite. Ken die hele man niet haha. Graag gedaan, jij bedankt voor je bestelling Schildje, ahhh zo'n mooi meisje in zo'n stom ziekenhuis bed.Gelukkig mag ze morgen naar huis
Marleen wat een schatjes! Sherry auuwiee dat lijkt me erg pijnlijk, kan je niet helpen sorry geen ervaring mee. MNM wat vervelend van Nila's slechte dag. Baas op visite en ook nog gezellig! Hier komt baas echt niet langs, gelukkig. En heb jij niet gezegd toen die trutten belde dat je er geen behoefte aan had dat zij langskwamen. (had ik denk ik gedaan) En ja ik heb geprobeert haar wakker te maken maar dat gaat met de dag moeilijker, ze heeft maar 80cc gedronken. En ja hoor dan is ze om half 2 weer wakker. Ik heb er tot 5 uur ieder half uur een fiep in gestopt want anders went ze weer aan een nachtvoeding en dat moeten we niet hebben. Dus om 5uur een fles en nu om 8uur weer. Bij die van 5uur viel ze telkens in slaap en als ik haar terug in bed legde werd ze weer wakker en wilde ze meer....zucht. Heeft meer dan een uur over 140cc gedaan. Miracle hier ook grinnikjes en schaterlachjes in haar slaap. (smelt) Ahh Schildje, nog 1 dag en morgen mag ze weer mee naar huis!!!! Hier echt een baggernacht gehad. Ieder half uur een fiep terug gestopt, om 5 uur een uur geflest en raar gedroomd over een grote stad waar ik hubbie kwijt was.....daarna mijn kind (had ik in de auto gezet) en dus ook auto kwijt en toen ook mijn handtas met sleutels en mijn telefoon vervolgens verdwaald. Wie weet waar kwijtraken voor staat in een droom? Straks krijgen we nog kraamvisite dus ik hoop eigenlijk nog een uurtje te kunnen slapen.
Pfffff wat een drama nacht zeg. Heb het elk uur zien worden. Jace besloot dat het een mooie tijd is voor regeldagen en kwam elk half uur. Mama is het hier niet mee eens. Iemand luciferhoutjes om mijn ogen open te houden
Goedemorgen, Hier voor ons doen een goed nacht gehad, 23.00-05.00-08.00 voelde bijna als uitslapen haha Senna is alweer snotverkouden, loopt de hele dag te proesten! Gisteravond paar keer huilend wakker geworden, later een Sinaspril gegeven en toen is hij weer lekker gaan slapen. Sherry; Klinkt erg pijnlijk, geen tips voor je! MNM; Ach arme Nila, wanneer moet je weer naar de ka? Wel lekker geslapen vannacht? Succes vandaag met de visite van je collega's! Schildje; Wat een schatje is Fleur! Kaatje; Kans is groot dat Elin zo veel wil drinken omdat ze verkouden is. Zo haalt ze extra afweerstoffen binnen. Had Mika ook en de dag erna was hij ook verkouden! Pink; Geen fijne nacht dus! Veel plezier met de visite! Frummel; Jij ook al zo'n slechte nacht!!
@krampjes Céan heeft ze niet.. (ben ik blij als ik soms lees hoe huilerig jullie kindjes soms zijn) @chantal wat goed van je dat je, je mening hebt vertelt aan het ziekenhuis! Het is ook belachelijk hoe ze soms doen. Wat fijn dat de fysio eindelijk is ingeschakeld. Succes vandaag met het gesprek. (ik denk dat ik werkelijk na alles gewoon had aangegeven overplaatsing ofzo.... werkelijk te zot voor woorden hoe de zorg daar is) @pink hoe is je nacht gegaan? @moonlight is het gelukt met de box van UPC aan te sluiten? @paso wat fijn dat het paardrijden goed ging @kaatje balen dat je minder hebt gekolft. Ik hoop dat het vandaag beter gaat. @Marleen Leuke foto! @sherry sorry geen ervaring mee maar het klinkt me pijnlijk! @mnm Hoe gaat het slapen bij je 's nachts? @schildje Jaa morgen komt Fleur weer thuis! heerlijk! Hoe heb je geslapen vanacht? @frummel Nee heb wel dikke stevige tape voor je is dat ook goed? @ego Zo ik ben klein beetje afgekoeld. Heb gisteren niet (Zoals beloofd) de brief gekregen van de bouw. Dus die zal (hoop ik) vandaag komen. Straks komt er iemand langs die mij gaat vertellen wat er allemaal te doen is voor de kinderen hier in de buurt... (Zal wel weinig wezen).... Vandaag wordt het mooi weer dus ik zoek me jurkje even op... (als ik de energie heb om uit bed te gaan)... Vandaag is Céan 3 maand... (Even foto spammen van vanmorgen)
Pfff...ken dr niet meer tegen.gisteravond belde ik. Had ze 2x 15cc gehad..1ex gibg goed, 2e x spuugde alles uit. hoop dat ze snel darm onderz doen. Maar ze kunnen over 3wk pas opereren.. Hooo dat ze met kerst thuis is..