Juli 2011 mama's!!! Deel 2

Discussie in 'De mama's' gestart door Ennas, 24 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    23 dec 2008
    1.469
    0
    36
    Oh zo, snap 'm Schildje :)
     
  2. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    1 sep 2010
    3.169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
  3. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Knapperd !
     
  4. schildje

    schildje Fanatiek lid

    4 feb 2008
    1.665
    0
    0
    Huisvrouw
    Gelderland
    Wat een schatje! :D
     
  5. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    1 sep 2010
    3.169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    Dank jullie wel!! Vooral die wortelvlekken zijn mooi ;)

    En waar is ze zo op gefocust?? Juist... de tv... :D hihi
     
  6. Sherry

    Sherry Niet meer actief

    Las iets over duimen...

    Sophia kon in het begin ook niet goed d'r duim vinden maar heb hem gewoon iedere keer in haar mond gestopt. Na een week wist de duim zelf de weg te vinden ;) Nu wordt ze gewoon nijdig als er iets voor zit! Hier slaapt ze ook op een koude kamer. We hebben nou gewoon de kachel tot 23.00u aan staan en hij gaat om 05.00u weer aan. Ik doe in de nacht een romper met lange mouwen onder alles aan en dan een slaapzak + laken + deken dubbel gevouwen. Zodra ze geen slaapzak aan heeft ligt ze trouwens ook binnen no time andersom..

    Ben moe... Ik ga naar bed... Die kleine ligt al zo'n 1,5 uur te slapen :)
     
  7. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    23 dec 2008
    1.469
    0
    36
    Ik doe nu idd ook een romper met lange mouwen eronder.

    Net even naar de koopavond geweest, vreselijk verwend door m'n vader :) Ik een paar stoere laarzen en Jula gave replay sloffen :) Erg blij mee!

    Lutje; wat een moppie! Jula is ook van de tv haha. Vanmiddag keek ze Sinterklaasjournaal en gister woezel en pip :)

    Sherry; Truste!

    Naar bed; hoe laat gaan jullie kindjes naar bed savonds? Jula ligt al tussen 17.30 en 18.00 tegenwoordig!
     
  8. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    Hoihoi!

    Hoe is het met iedereen? Heb ik nog dingen gemist de afgelopen dagen?
    Iemand als iets gehoord van MNM?

    Hier alles prima, heb het rete-druk! Eigenlijk me van alles en nog wat. Jara is volgende week jarig en ik heb nu de traktatie klaar voor dinsdag. Morgen weer werken, Zaterdag 2 taarten maken en het huis poetsen. Zondag visite en dan maandag al weer naar het werk. Tussendoor ook nog een or vergadering gehad vandaag. Marcel moet natuurlijk ook nog werken, zwarte piet spelen en vergaderen....
    Ach ja, hopen dat het snel januari is.... :)
     
  9. schildje

    schildje Fanatiek lid

    4 feb 2008
    1.665
    0
    0
    Huisvrouw
    Gelderland
    @Ennas hier ligt Fleur ook altijd rond 6 uur in bed. Ze heeft dan de papfles op en is dan zo moe. Ze kwam vanmorgen wat eerder rond 3:50 en zoverre weer geen last van de prikjes.

    Straks om 9:30 moet ik bij de schoolarts zijn. Rick is in september onderzocht door de doktersassistente van de schoolarts en toen moest iederen ouder een vragenlijst invullen en vandaar dat ik nu moet komen. Uit deze vragen lijst zal ook voor hun misschien wel iets gekomen zijn waar wij nu mee bezig zijn.
     
  10. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    Goedemorgen!!
    Hier goede nacht gehad!! Kwam maar 1x voor speentje! Verder geslapen van 19.30-07.00u. Dus dat is fijn :)

    Ik probeer nu uurtje thuis te werken omdat ik dan meteen door kan rijden naar client, anders blijf ik zo heen en weer reizen... Loopt het registratiesysteem vast met inloggen :-s
     
  11. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Goedemorgen. 01.00-07.00 uur. Goed te doen dus,al kon ik er om 01.00 maar slecht uitkomen
    Randstad belde net. Die man met wie ik een gesprek had belde vanochtend gelijk daarheen om te vragen na hoeveel tijd hij mij over kon nemen ( dus gewoon bij hem in dienst ipv via randstad ) en dat gaat hij nu overleggen met de directeur. Maar komt volgens randstad helemaal goed.Nu dus het definitieve telefoontje afwachten
     
  12. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.542
    3.057
    113
    succes kaat :)
     
  13. martje

    martje Fanatiek lid

    12 nov 2006
    1.011
    0
    36
    Goedemorgen,

    Ik lees wel mee hoor, maar geen puf om te reageren...

    Senna heeft gister ook nog de hele dag op de bank gelegen, die had het dus flink te pakken, lijkt vandaag iets beter te gaan. Mika heeft gistermiddag ook overgegeven en is ook aan de diarree en ik voel me ook nog steeds niet lekker...lag gisteravond al voor 20.00 uur op bed. Gaat dus heel erg lekker hier :(
     
  14. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.542
    3.057
    113
    volgende week naar uwv.. :( nie zo zin in eigenlijk heel t verhaal weer vertellen..
    gister schoentjes gehaald voor jamelie,waren nu afgeprijsd van 100 voor 75.. kind helemaal blij :)
    ook nog ff naar de vd geweest,2 slaapzakjes 70cm gehaald,waren nu 9 euro ipv 20. scheeld toch weer.

    zo naar zh,vanavond boodschappen doen, morgen naar zh en savonds lekker uit eten met vrienden,en jamelie gaat ook (voor 1st/2e keer ) mee, gezellig naar de griek!
    proberen we elke 2mnd wel te doen,lekker te eten met hun.
    zondag komen mn moeder en mn zusje (eindelijk is,ze zijn alleen net na de geboorte geweest) en eten geloof ik ook mee.
    druk weekendje dus,
    volgende week gesprek met professor die vien gaat opereren!
    we moeten het er maar mee doen.. verwacht dat ze over 2 tot 3 weken wel geopereerd word..echt niet langer..
     
  15. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Chantal. hoop dat je een goede uwv arts krijgt want nu ook nog werken erbij zou tevee; zijn.

    MAANDAG IS MIJN EERSTE WERKDAG !!!
     
  16. schildje

    schildje Fanatiek lid

    4 feb 2008
    1.665
    0
    0
    Huisvrouw
    Gelderland

    gefeliciteerd meid!!!!! :d
     
  17. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Thanx !
    Ik kom gelijk even alvast weltrusten zeggen. Ga proberen iets minder achter de pc te zitten en iets meer aandacht aan de kids te geven.

    Tot morgen
     
  18. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    Wat goed Kaatje!!! Wordt vast heel gezellig maandag!
     
  19. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    Kaatje Gefeliciteerd!!! Super zeg, en maandag al meteen beginnen. Lekker hoor
     
  20. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    23 dec 2008
    1.469
    0
    36
    kaatje; Gefeliciteerd!! :)

    Hier een klein huilerig meisje! Vanacht was ze om 03.30 wakker! Uiteindelijk om 04.45 toch maar een fles gegeven omdat ze echt niet meer wilde slapen. Daarna is ze wel gaan slapen maar om 07.30 alweer wakker.
    Om 17.30 ging ze naar bed, heeft ze van 18.00 tot 19.00 liggen huilen. Elke keer speentje gegeven en uiteindelijk nog maar weer een fles. Nu slaapt ze *klopt af*. Ben benieuwd wat de nacht me gaat brengen.
    Merk nu wel dat het best zwaar is alleen.. niet even tegen iemand kunnen zeggen, loop jij even naar boven. Of pak jij der eens snachts. Mjaaa we gaan vrolijk door, als ik dan die lach weer op der gezicht zie kan niets meer stuk toch :)
    Zondag gaat ze lekker logeren bij oma, kan ik even bijslapen haha.
     

Deel Deze Pagina