Hier ben ik ook nog eens. Zo druk... Enora in het ziekenhuis, ze leek een gewone verkoudheid te hebben maar na zowat te stikken na een hoestbui hebben we net de spoedarts aan de lijn gehad en moet ze sowieso al ter observatie blijven deze nacht. Vriend was even met haar gegaan aangezien ik hier zit me de oudste, seffes als hij terug is weet ik zelf meer.
Alessandro, 150+5 is prima toch! Als je minder gaat geven dan zit je met een hongerig kind. Laat het cb maar zeuren hoor Moonlight, ik kan me voorstellen dat je er erg tegenop ziet al die dagen alleen. Zeker zo met je rug/bekken. Ik hoop dat je wat aan je bezoekje aan de fysio hebt.
Jac, gefeliciteerd met je dochter! Lekker dat jullie konden bbq-en, daar was het goed weer voor. Kelly, ach wat zielig zeg. Hoe is het nu met je kleine meid? Marcel is onderweg naar mijn zusje (1,5 uur rijden) om te helpen met klussen. Ik ben dus vandaag, op mijn laatste verlof dag, alleen met de kids. Lekker van het weer genieten Zal nu eerst een fles maken. Daar zal Romee wel zin in hebben, ze heeft weer geslapen vanaf 9 uur! Ik ben er zelf ook vroeg in gegaan, heb heerlijk geslapen!
Kelly, ach dat arme meisje van je! En natuurlijk goede morgen! Hier stront chagrijnig. Mijn cyclus is weer enorm op schema. Vannacht dus ongesteld geworden en nu dus maar bed verschonen. Niet de fijnste manier om op te staan! Maar.. Van de week mag wel spiraal geplaatst worden. Helaas is dit ook mijn eerste week weer aan het werk. De timing is belabberd.
Goodmorning lady's Vraagje hebben jullie een nachtlampje of iets dergelijks???? Lag er dus belachelijk vroeg in Geslapen tot 24.00 want tja dat ritme van Ismail zit er gewoon in hahahaa.. Dacht dat het mijn beurt was om voeding te geven hihi..Kon me gewoon lekker omdraaien. Eerst toch even bij Ismail gekeken. En manlief zat naast zijn bed totdat Ismail weer terug in slaap viel. Ik zo: je kan gewoon weg gaan hoor. Licht uit en klaar. En toen viel Ismail binnen 5 min. in slaap. Nou de was draait alweer. De puckababy zit erin! Ja warempel lang leve de post. De enveloppe was kapot en mijn adres was niet goed zichtbaar meer. Dus de post moest eerst uitzoeken welk adres natuurlijk. Er zat een sorry briefje bij Ismail ligt hopelijk weer eventjes lekker te slapen. We moeten straks eventjes naar moeders huis om te kijken of de bbq het doet hihi. Dus dan gaat manlief met aanhang lekker daar bbq-en en ik zit in het ziekenhuis te koken Kaatje de workshop is vanwege de dialyse inderdaad. Nierpatiënten mogen over het algemeen geen zout eten. Dus daar gaat die workshop over. Lekker koken zonder zout Marloes al maatje 68 en 72 pfff wat gaat dat hard zeg! Alessandro welkom hier en nog gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon. Hier een mama die met 31 weken bevallen is dus ik weet er alles van Marleen leuke dag gehad zo te lezen. Oh lekker naar Sint Maarten terug hihi.. Leuk vakantieadresje Moonlight ohh vriend naar Duitsland voor werk. Wat voor werk doet hij dan? FV Ismail krijgt 110 soyavoeding. En dat is voor hem voldoende. Al heeft hij met de avondfles wel 120 hihi. Want dan is hij meer verzadigt naar mijn idee. Jac nog gefeliciteerd met jullie jongste dochter. Ah lekker bbq gedaan. Pfff kan me voorstellen dat het een hoop kabaal was hahahaha Kelly ohh Enora in het ziekenhuis! Hopelijk kan ze gewoon mee naar huis straks! Beterschap met haar. Marleen geniet lekker van je laatste verlofdagje.
Goedemorgen Hier een beetje een rot nacht gehad kleine komt normaal tussen 5 en 6 en vond het vandaag leuk om al om 3 uur te komen..Dus ik heb van 4 tot 6 met hem naast me gelegen en toen om 6 uur voeding. Toen kwam hij om 8 uur weer en heb ik lekker papa zijn bed uit geschopt mama wil ook uitslapen hihi
Goedemorgen. Levi is net met oma vertrokken naar de kinderboerderij zodat Ferry en ik even kunnen schilderen.Beetje jammer dat Ferry pas om 05.30 dronken thuis kwam... loser Kelly, ahh kleine meid in het ziekenhuis.hoe is de nacht gegaan ? nachtlampje Hebben we hier niet.Had hem bij Levi wel,maar kan nog geen lampje vinden dat past ( meeste zijn te groot waardoor de babyfoon er niet meer onder past ) Trek nu het overloop licht aan.
@chantal Leuke he die prijzenslag altijd leuk shoppen @duimen Nee wel sabbelen op de handjes. @marloes Het baby spul er dus echt uit... herkenbaar gevoel hihi @allessandro welkom, gefeliciteerd en veel plezier hier @ennas Ik heb het gisteren ook gezien op rtl 8... vond dat wel iets leuker dan ik hou van holland erg bijzonder om naar te kijken. @moonlight Kimm Profiel - hyves.nl @jac nog gefeliciteerd! @kelly Beterschap. Hoe gaat het nu met Enora? @danitjuh wat fijn dat je alsnog de puckababy hebt ontvangen! Wel netjes van het sorry briefje! @nachtlampje? uhm... nee doe alles op goed geluk nee geintje op goed gevoel... @ego op een of andere manier ben ik zo moe dat ik me nooit de eerste voeding kan herinneren terwijl ik weet dat ik eruit ben geweest. Heel apart! Het is lekker weer dus vandaag even een stukje wandelen denk ik met de kinderen... althans dat is de bedoeling... Nog 3 dagen dan is het woensdag hihi Ik heb een onwijs leuk jurkje voor Ivy besteld... ik kon het niet laten. (mocht iemand interesse hebben ) Dinsdag komt er iemand van GGZ (psych iemand) om over Ticho te praten. Hij is echt niet te houden en het lijkt wel of hij steeds sneller agresiever wordt etc.... onvoorspelbaar en niet te handelen.
zwangerschapsspullen op MP geplaatst *slik* voel als een afsluiting maar moet van mezelf, manlief wil niet meer kids ach en als ie over een paar jaar wel wil goede rede om nieuw spul te kopen toch
erg he... ik heb begin van de week mijn kast opgeruimd... en heb de zwangerschapsbroeken snel achterin de kast gelegd
nog een nummer 4 tzt dan? wonen vlak bij elkaar btw (in verhouding met de afstand tot de rest dan)30 min denk ik...
is dat zo? Waar woon je dan... nee, denk niet dat er een nummer 4 komt. In de loop der tijd zullen die kriebels weer wel weg gaan.
Meiden willen jullie ook even je mening geven ? http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/306074-mening-nodig-niet-doorschilderen.html#post11005860
goedemiddag!! Jac; gefeliciteerd met jullie dochter! Alessandro; welkom! heftige start zeg! gelukkig gaat het nu goed! Marloes; wat een groot mannetjhe heb je! hoe lang is hij inmiddels? Henrieke; Emma dus ws een sprongetje? lastig he als je soms niet weet wat er aan de hand is. succes met werken weer komende week!! Ana; wat een gedoe metd e woningbouw! en ben benieuwd naar het gesprek dinsdag over Tycho! Danitjuh; wat geleerd op de workshop? Rono; succes morgen met je eerste werkdag!! FFl; moest jij ook alweer beginnen? Ik heb nog vakantie, moet de 20e weer beginnen! Hier een slechte avond en nacht achter de rug... Ilana heeft gosteren alles ondergespuugd! Eerst haar bed, toen die van Tygo en over Barrie heen, en daarna nog wel 20x op een gegeven moment was het echt neon geel 3x gedouched en bedden verschoond en daarna bij mij op de bank gelegen, om de 10 min moest ze s[ugen! Om 23:00 maar mee naar boven genomen en naast mij in bed gelegd, gelukkig niet meer gespuugd maar veel wakker. Barrie was naar een voetbal feestje...
Hier eindelijk de geboortekaartjes van XL ingeplakt hopen dat ik sneller klaar ben met die van tm, maarja eerst de kraammand nog maar afwachten daarzullen ook wel de nodige kaartjes inzitten!