Zo mijn meisje is op school en de boodschapjes zijn binnen. Nu even uitrusten en hopen dat het uwv snel belt.
Lang zal ze leven Lang zal ze leven Lang zal ze leven in de gloria in de gloria in de gloria Hieper de piep hoera voor Rono! Van harte GEFELICITEERD meis en een fijne dag gewenst!
RONO HAPPY BIRTHDAY TO YOU!!! Angiebaby nogmaals gefeliciteerd en wat een mooie ringen en super fotos! Mamatien jee je loungeset is er en jullie hebben een naam, beter kan niet toch! Marleen oei toch blaasontsteking. Gelukkig krijg je nu een kuurtje. MNM blijft nog even spannend dus voor jullie. Is ook lastig om een goede keuze te maken. Succes ermee! Belliebel ai ai die vervelende tandjes ook. En het ergste is het duurt nog een behoorlijke tijd. Denk je alles gehad te hebben komen die stomme kiezen .... . Oh dat beertje is gaaf!!!! Rono ik ga heel hard duimen dat het beebje van jouw vriendin het red, wat een vreselijke tijd voor haar ! Schildje grappig dat jij al kan voelen hoe de kleine ligt, dat gevoel heb ik nog niet. Wat vervelend zeg voor je szus. Hopelijk kan ze snel naar huis. Frummel jee ik krijg kippenvel van jouw verhaal; gelukkig is het jullie gelukt om gelijk die weeënremmers te krijgen maar wat een houding zeg . En je hebt groot gelijk, ook voor Ronos vriendin zouden ze alles op alles moeten zetten. Gek hè waar toch die berichten vandaan komen dat er een te grote babysterfte is in NL?? :x Ik kan me er ook echt kwaad om maken, het zijn gewoon echte mensjes, levens die gered horen te worden. Hi hi lekker beweeglijk mannetje dus bij jullie.
Patriesja, ben benieuwd hoe je controle was in het AMC. Schildje, heb je het huis ook te koop staan dan of wacht je daarmee? Ja 3 verdiepingen is dan makkelijker lijkt me. Zo he crea bea, dat je dat kan! Jeetje wat schrikken zeg van je sz. Hopelijk is er niks ernstigs, 27 wkn is idd nog veel te vroeg. Angiebaby, heerlijk dat je nog vrij hebt en bezig kunt zijn met het kamertje. Kaatje, viel je wel elke keer weer snel in slaap? Frummel, heftig zeg je verhaal, zo zie je maar als je je mondje niet open doet dan gebeurd er niks. Hihi je hebt een flink eigenwijsje in je buik dus.
Ik zit een beetje in een dip. Ik heb wel eens verteld over mijn werksituatie waar ik niet veel duidelijkheid over krijg en nu krijg ik dus alleen maar af en toe van die rotklusjes toegeschoven en verder gaat iedereen verder zonder mij Ik kan er ook niks aan doen, ben geen ambtelijke kracht dus moet gewoon afwachten. Mijn detacheringsbureau zegt dat ik geduld moet hebben en aangezien mijn contract hier nog tot begin 2012 loopt, willen ze geen nieuwe opdracht voor mij zoeken. Logisch ook wel want is ook niet makkelijk om nu nog iets nieuws te vinden voor zo'n korte tijd maar ik zit er echt helemaal doorheen.
Wij hebben het huis nu 1 jaar te koop staan en er is nog niemand geweest. Maar momenteel vinden wij het wel goed zo. Zeker omdat wij nu wat aan het schuiven zijn met de kamers. Misschien komt er ooit een keer een koper. Van mijn szus is het afwachten. Ik hoop voor haar dat ze wat kunnen vinden en kunnen verhelpen. dan kan ze weer fijn thuis genieten van haar dochter en de kleine in de maak.
@zonnebeertje zulke dagen met vervelende kleuter is ook slopend. maar goed vandaag weer een nieuwe dag @frummel kleuter is wel wat lastiger hoor... dreumes is prima @mamatien jeuh... de naam is voor jullie bekend hoe is het afgelopen met dat meisje? staat goed de lounge op het balkon!!!! @patriesja ik hoorde gisteren op de kinderopvang dat het ook al raak was... kinderen wouden niet slapen en waren vervelend. @koffie tijd ik zie nu een foto van 2 franse kikkers die uhm... sex hebben... jemig wat een foto!!! @mnm Spannend zeg het huis! @Rono ik vind het zo vreemd van je vriendin. Ik weet dat ze hier in enschede je echt niet naar huis laten gaan.... en natuurlijk: VAN HARTE GEFELICITEERD MET JE VERJAARDAG @frummel Wat kunnen ziekenhuizen fouten maken zeg! Vreselijk. @schildje Lastig zeg je schoonzusje in het ziekenhuis met pijn. @Wupje dikke knuffel voor jou @ego zo mijn ochtend zit er al bijna weer op. Echt TE vroeg wakker! Om 4 uur keek ik al op de klok en om 5 uur klaar wakker. Jongste naar de kdv, oudste logopedi, langs de advocaat, boodschappen gedaan... en nu op de bank zp terug lezen en ships eten. en daarna zo weer aan het werk in huis. oudste heeft maar een halve dag vandaag dus we gaan straks lekker naar de speeltuin toe zodat hij heerlijk kan spelen. Gisteren beetje gezeur gehad met me moeder. Ik had de hele dag van alles al gedaan in huis etc... paar uur met de was bezig geweest, afwas, stofzuigen dweilen, telefoneren etc... gekookt etc... ze zou gisteravond komen om hier te slapen en vandaag dus wat doen in huis hier. Vertelde ze me gisteren dat ik veel niet goed doe etc. en dat ik me huis verwaarloos etc... nou dat schoot mij gisteren toch echt even verkeerd aangezien ik mega druk ben geweest in huis. Was echt boos. Ben kwaad naar boven gegaan om verder te gaan met de was enzo... met als gevolg me moeder die kwaad naar huis is gegaan en ik om half 9 met mega pijn van me bekken op bed lag. mjah vandaar weer een nieuwe dag en ik ga vrolijk verder waar ik mee bezig was
Ah bah meis, lijkt me idd erg lastig. En helemaal niks aan als je zo elke keer naar je werk moet gaan, zonder leuk vooruitzicht. Wat voor klusjes krijg je nu?
wij hadden hem ook precies een jaar te koop staan maar hadden wel veel kijkers gehad hebben jullie wel een goede makelaar en open huis dagen enzo? ja dat hoop ik ook voor je sz, verschrikkelijk als je niet weet wat het is
ah nee he, wat rot zeg jij hebt gister zeker heel hard gewerkt hoor jammer dat je moeder dat niet zag en zonde dat je nu hulp mist balen ook van je nacht het zit je even niet mee
Wupje: jeetje wat een rot situatie zeg Lijkt me dat je daar zeker nu extra gevoelig voor bent.. *knuffel* Schildje: ik hoop dat ze snel weten wat het is van je schoonzus, sterkte! Balen dat jullie nog geen kijkers hebben gehad. Het kan ook erg veel verschil maken welke makelaar je hebt.. Anna: He bah, dat is niet leuk met je moeder. Zeker niet als je zoveel gedaan hebt! Klein eigenwijsje: haha agh hij is een stuk rustiger als Declan. Dus hopelijk blijft dat zo
zo, ben er weer... Rono, gefeliciteerd!!! Gisteren weer bij de gyn geweest. Wel 2 min binnen geweest denk ik... (en een half uur moeten wachten) Alles was goed. Snel even naar de kleine gekeken en hij showt erg graag dat het een jongen is Ook flauw... ik had met haar afgesproken dat ik thuis een dagcurve voor de suiker mocht prikken. Zo gezegd, zo gedaan... prima waardes... Nu moet ik dan toch maar een dagcurve in het z'huis laten prikken, want tja, misschien is de apparatuur daar wel anders geeikt... of wel; ze gelooft mijn mooie waardes niet. Over 3 weken weer en dan meteen weer een groei echo....
Thanks voor jullie medeleven Baal er gewoon van. Maar goed het is mooi weer dus dat mag de pret niet bederven zo de oudste van school halen. vanmiddag naar de speeltuin toe en dan genieten van het mooie weer
Hier naar de kapper geweest. zijn allemaal weer geknipt. Levi bleef stil zitten en liet zelfs 2 verschillende tondeuses toe Schildje, dat is schrikken. gelukkig met de kleine alles goed MNM, ja dat gelukkig wel. Soms lig ik ook uren te draaien. heel irritant vind ik dat ( en Ferry ook ) Wupje, knuff meis Anna, nou ja zeg wat een opmerking van je moeder. Had haar geloof ik persoonlijk buiten de deur gezet. Je bent zwanger, hebt twee kids en ben alleen. Niemand die het dan voor elkaar krijgt om een spik en span huis te hebben. Wat ook niet hoeft. Met kinderen mag je tot een bepaalde hoogte best zien dat er geleefd wordt Marloes, ben je lekker mee. binnenkort dus een dag in het ziekenhuis vertoeven
UWV heeft gebeld, weer diezelfde aardige vrouw van 4 weken geleden. Ze zei ook rust rust rust, ze belt over 4 wkn weer terug, waarschijnlijk vanaf dan belt ze me niet meer, maar je weet nooit wat er in die weken gebeurd natuurlijk. Was een fijn gesprek. En ze belde precies op een goed tijd stip, ik kwam net terug van neia ophalen.
Rono Gefeliciteerd met je verjaardag! Patriesja Ik heb ook inderdaad minder geduld met Jara. Ze hebben ook zo'n lekkere leeftijd..... Frummel Haha, wat een activiteit in je buik! Heerlijk om te voelen he? Al is het 's nachts wat minder leuk lijkt me.... Schildje Jeetje wat naar nieuws zeg! Ik hoop dat je snel weer goed nieuws krijgt! Wupje Balen van je werk zeg! Krijg je altijd opdrachten voor een langere periode? En krijg je na begin 2012 geen nieuw contract? Rustig aan meid! Anna Ik kan me voorstellen dat je boos was op je moeder zeg! T is toch jou huishouden!? Marloes He wat flauw van je gyn zeg! Nou moet je nog een keer je curves doen! Kun je steeds heen en weer vliegen zeker? Kaatje Wat goed van Levi! Hoe is het met jou verder? Kun je nu wat genieten van je zwangerschap nu je weet dat alles ok is? Of maak je je nog wel een zorgen? (sorry, kom misschien wel wat nieuwsgierig over, maar zo is het niet bedoeld hoor!) Vandaag gaat het al een stuk beter met mijn rug. Ook het zonnetje schijnt vandaag, dan ziet de wereld er zowiezo veel beter uit. Vanmorgen al lekker even gefietst met Jara, vanmiddag gaat ze weer naar de peuter en kan ik even met de boom op haar kamer bezig. Nu maar hopen dat ik het een beetje leuk voor elkaar krijg....
Frummel, hihi dan is er goede hoop. Marloes, pfff en dat voor 2 min. Raar zeg dat ze je dan thuis laten prikken, maar uiteindelijk vertrouwen ze het niet. Moet je nu over 3 wkn die dagcurve in het zh laten prikken of eerder? Hihi nu al trots op zijn geslacht. Anna, precies, proberen om van de mooie dingen te genieten. Kaatje, heerlijk weer kortgewiekt. Knap hoor van Levi. Dat dat woelen vind ik ook zo irritant.