Frummel, nog een mooie lengte van je baarmoedermond dus. Goed dat je in de gaten gehouden wordt. En idd goed naar je eigen lichaam luisteren.
Goh Frummel wat een schrik. Fijn dat het nu weer goed met je gaat en hopelijk blijft je ukkie nog veel weken lekker zitten waar hij zit. Doe maar lekker rustig aan en laat je maar lekker verwennen! En je niet schuldig voelen we waren alleen bezorgd!
Frummel, meid, wat fijn om jou hier te zien. Gelukkig zit kleine beeb nog lekker waar hij zit en dat blijft hopelijk nog een hele tijd zo. Fijn dat je bmm lang genoeg was, en ook heel fijn dat ze alles nu extra in de gaten houden! Lekker rustig aan doen! Brrr, ik heb het koud. Ga straks ook maar eens lekker vroeg het bed in.
Mijn idee. net mijn tas al in gepakt en ga straks lekker mijn bed in. Ben gister ook weer in een nieuw boek begonnen dus ga nog ff een uurtje lezen ofzo
poeeeeeeeeeh gelukkig, wat een opluchting. Hoewel het toch wel spannend was omdat hij al in je bekken lag. Gelukkig heb je op tijd gebeld. Ben trots op je!
gekkerd niet doen hoor. ben alleen maar heeeeel blij dat er nu niks ernstigs is. Maar wat zul je in onzekerheid hebben gezeten zeg. hopelijk komt het nu niet meer voor.
Frummel, fijn dat je nu goed in de gaten wordt gehouden. Bellie, niet ziek worden hoor. Lekker je bedje in kruipen. Ik lig er al in met mijn electrische deken aan. Kaatje, jij ook lekker slapen.
ach frummel wat zullen jullie geschrokken zijn en erg fijn dat je heel goed in de gaten gehouden word en ik hoopdat je je beter gaat voelen en goed rusten!!
Wat zijn jullie toch weer lief Ja het was inderdaad echt even heel eng.. Vooral toen ze het hartje niet kon vinden had ik echt zoiets van DIT GA JE NIET MENEN HE! Gelukkig bleek dat loosalarm.. Ik heb gelukkig echt een geweldige gyn. Ze was nu op vakantie maar had met rood op de status gezet dat ik bij problemen direct moest komen Had nu een hele lieve gyn, ook een vrouw. Die het gelukkig ook heel serieus nam en direct tijd had toen we in het ziekenhuis kwamen.. dus niet eerst heel lang hoeven wachten
Kaatje Nou zo voelt het inderdaad wel ja. Ik beschrijf het een beetje alsof het daar uit elkaar getrokken word. Vrijdagavond kon ik amper de trap op lopen toen ik naar bed ging. Lag bijna huilend in bed van de pijn.... MnM Ik ga inderdaad halve dagen werken. Ik zal morgenochtend even met mijn manager aan tafel, het nieuws even vertellen. Mijn voorstel is om maandagmiddag en vrijdagmiddag niet meer te werken en woensdagochtend thuis te werken. Woensdagmiddag hebben we weinig kinderen maar mogen we wel met z'n 2en werken, dus dan kan ik mooi aan het werk Wat jammer zeg dat ze niet thuis waren. Kan ik me zo druk om maken he? Dan heb je een afspraak staan en dan zijn ze er niet! Wat een teleurstelling ook voor je kleine meid! Frummel Ben je gek zeg, je moet je niet schuldig voelen!! Fijn dat het nu weer rustig is en dat ze je goed in de gaten willen houden. Rustig aan hoor!!!
Ik ging zondag middag na een paar uur ballorig ook kruipend naar boven. Bekken zijn drama Enige voordeel van mijn bekken is dat ze vrij breed zijn en daardoor ook met weinig moeite Levi op de wereld hebben gezet zonder uit te scheuren.
Kaatje Haha, nou daar hoop ik dan ook maar op! Bij Jara had ik 2 grote scheuren van binnen. Ze kon me niet eens vertellen hoeveel hechtingen het waren, ze had gewoon in een keer doorgehecht ok, ga nu echt de computer uit doen.
au ! Levi was 8 pond en had 2 mini scheurtjes aan de binnenkant van mijn schaamlippen maar zou volgens haar meer last hebben van de hechtingen ( plassen wilde ik de eerste weken liever niet doen ) Truste
Oei marleen, dat ken ik van dat doorhechten Ik was zo'n muts dat ik dacht 1 hechting te hebben Bleek 1 hele lange doorlopende te zijn Bekkeninstabiliteit: Dat lijkt me zooooo erg Mijn nicht had dat heel erg en van haar gezicht was af te lezen hoeveel pijn het deed.. Voor alle dames die hier last van hebben, heel veel sterkte want dat is echt ***!
Linda mooie buik hoor! Schildje wat fijn dat alles goed was bij de VK Zonnebeertje spannend hoor een operatie ohhh heerlijk naar de schoonheidsspecialist.. wil ik ook wel Juud 10 kilo poeh poeh dat moet voor jou ook een belasting zijn? Wupje gaat lekker he! Beterschap met Kyano Babsie ik speel cityville Marleen nog gefeliciteerd met je vaders verjaardag en wat fijn dat het goed was bij de VK ohh minder werken, maar ja zoals je zegt als het moet dan moet het! MNM wat goed dat het met je meisje wat beter gaat! En 1 keer per week naar de fysio das goed nieuws! Bulldogg rottig die hartkloppingen, helaas weet ik er alles van. ik gebruik daar een medicijn voor (bisoprolol 5mg) het nadeel is dat soms het hartje van de baby iets trager kan zijn, bij mij is tot nu toe dit nog niet het geval. Marlous goed zeg je deadline gehaald! Jeluna wat balen zeg van de diabetes. Moet je nu ook spuiten? Lekker dat alles goed was met de baby Martje ook een jongentje! gefeliciteerd! Frummel wat fijn dat je weer thuis bent! En lief van je man dat hij voor je zorgt! Zo ik kruip ook eens me bed in na een lange dag! Slecht geslapen afgelopen nacht.
Bekkeninstabiliteit: Het is zeker k*t maar moet zeggen dat ik er deze keer anders mee om ga als bij Levi. Bij Levi had ik er echt zo de balen in. Maar ook omdat ik het met 10 weken kreeg, en tot 16 weken boven de pot hing. Was eindelijk het overgeven over,moest ik al halve dagen gaan werken etc. Was gewoon alles bij elkaar. Nu heb ik behalve mijn bekken eigenlijk geen klachten ( jeee mijn vermoeidheid is sinds vorige week ook eindelijk over ) dus heb nu zoiets van "ja het doet pijn, en ja ik kan niet alles meer en zal straks waarschijnlijk minder moeten gaan werken.. maar ik hou wel heel goed voor ogen waarvoor ik het doe. Ik krijg er straks als het goed is een heel mooi gezond kindje voor terug"
absoluut kaatje zo is het! Mijn nicht had het alleen zo erg dat ze nieteens meer mocht lopen vanaf 28 weken en een keizersnede heeft gehad omdat ze bang waren dat heel haar bekken ontwricht zou raken.. nichtje is inmiddels 6 en nog steeds 2x per week fysio en gedeeltelijk afgekeurd ik wens het echt niemand toe om het zo erg te krijgen..
pffff ben erg blij dat alles voor zover goed zit frummel! pak van mn hart! Ik zat stiekem al op je hyves te kijken of je bij je profiel je 06 had staan haha!