Hoi meiden, Even snel een berichtje van mij. Morgen ben ik er weer als het goed is. De kerkdienst was gister erg leuk. De kids hadden het ook goed gedaan, en het was bijzonder. De koffie en broodjes thuis waren erg gezellig en 's middags de verjaardag ook, we waren pas om half 9 thuis. Vannacht was het weer één groot drama, nila heeft bij mij gelegen en manlief weer op de bank. De afgelopen nachten slaapt ze echt helemaal niet meer, in ieder geval geen uren achter elkaar. Morgenvroeg om 10 uur weer naar de huisarts want ze rochelt weer als een gek. Ze is net een week van de ab af, pfff ben benieuwd wat ze zegt. Morgen komt ook de fysio weer. Maar tot nu toe merk ik nog geen verschil en ik krijg geen bruikbare tips, dus ik ben nog niet echt tevreden. Misschien binnekort toch maar weer de osteopaat bellen.
Deel 3 alweer! @paso, jeetje sterkte meis!! @chantal, knuff!! @jac, aaah zo schattig! @ennas, ik heb het boek ook, maar je moet het idd met een korreltje zout nemen Er staat wel dat ze eventueel vanaf nu die dingen zouden kunnen gaan doen, maar ik ken idd niet veel baby's die met 26 weken los staan. @schildje, ja soms is het echt zoeken en uitproberen, om tot een goed schema te komen. Het kan ook dat het zomaar ineens weer veranderd, wie weet eet ze zo ineens super goed groente en fruit. En ze is ook nog geen half jaar, dus ze hoeft helemaal nog niet echt te eten, een paar hapjes is ook goed. @kikker, gelukkig waarschijnlijk niks ernstigs. @kaatje, fijn dat je je beter voelt. @mnm, Fijn dat jullie het zo leuk hebben gehad. ah balen zeg, dat Nila zo slecht weer slaapt en ook weer ziek Hopelijk kan de ha iets doen of idd weer even naar de osteopaat.
Jeetje deel 3 alweer! Gaat hard meiden.... Hier nog steeds ziek maar goed gaat wel over voor dat ik een jongentje ben.... Ismail slaapt voor het eerst een een gewone slaapzak Tot nu toe gaat het goed. Ben benieuwd hoe de rest van de nacht gaat. Ohhh ja wij zijn afgelopen zaterdag naar de stad geweest. Komen we terug bij de auto... boete... huh... hoe dan..Ik nog tegen manlief kwaad.. heb je wel bonnentje betaald..hij jaaaa.. wij kijken .. is die eraf gewaaid Nu moeten we naar het parkeerburo om het uit te gaan leggen.. Hopelijk draaien ze het terug. En YES we gaan naar Centerparcs de Eemhof! een weekje in april Juud jij hebt lekker gegeten en gedronken zo te lezen hahahaa... En de kinderwagen al omgebouwd... hier nog lang niet hihi Martje kijk ik ben dus niet de enige die vaak alles al moet verschonen voordat Ismail uberhaut kleertjes aan heeft hihihi.... Ismail was voor het eerst bij de gastouder en wat doet hij daar? Zijn territorium afbakenen hahahaha Jac fijn dat je oma is gekomen met de rode auto Patriesja beterschap meis! Marlous dat is heeeeel herkenbaar... hier ook niets over het geld want dan moet ik maar gaan werken roept hij... Paso beterschap met de peetoom van je hubbie..Dat is ook niet niks zeg... Mamatien hier mogen de kleintjes mee in de maxi-cosi en dan uitkleden Er liggen hier speciale babymatjes en na afloop eerst douchen met de kleine. Die weer aankleden en dan zelf aankleden. Wij nemen altijd fles drinken mee. Meestal hebben ze wel dorst na het zwemmen. Chantal ik hoop dat als Vienna thuis is dat jullie ondanks alles weer eventjes "gewoon" gezin kunnen zijn en kunnen bijtanken. Knuffel Allessandro wat raar zeg dat ze dan ook nog niet te bereiken zijn! Pffff zou ook niet weten wat je eraan moet doen. Sterkte * gaat nu in deel 3 verder * Jac wat een heerlijke foto zeg van je kleine vent! Ennas whahahaaha... dat had ik ook gelezen hihihi.. klopt geen ene mallemoer van Kikker wat doen je kids het toch goed zeg! En je hubbie een echo laten maken. Spannend wat de uitslag is. Kaatje manlief gaat niet mee op vakantie die zit namelijk dan voor 2 maanden met zijn kont in zijn geboorteland MNM succes bij de huisarts morgen.
MNM; ach, nila weer ziek? Ik ben met Jim vanmorgen nog extra naar de HA geweest om te luisteren of zijn longen schoon klonken. Het was gelukkig in orde. Maar zodra hij opnieuw koorts krijgt of erger gaat hoesten moest ik meteen bellen. Ennas: whaha, mooi boek! ik heb het zelf niet maar wel grappig hoor wat er verwacht wordt van een kindje van 26 weken! Chantal: gooi het er uit meid! Dat lucht toch vaak wel iets op! knuf! Kikker; wel fijn dat ze voor de zekerheid toch een echo maken. Mamatien; ai misselijk. Beterschap en hopelijk morgen fit genoeg om lekker te zwemmen! Zo hier is het ook weer rustig, vriendin is net naar huis en ik ga ff douchen en dan mn bedje in. Morgen weer werken, bleg, geen zin....mijn glaasje gluhwein smaakt naar meer....
@Kikker wat raar van het cb zeg. Het zullen wel de zelfde mutsen zijn als die wij krijgen. Hun denken het altijd zeker te weten maar moeders weten wat er met hun kinderen zijn. Als jij denkt dat het reflux is dan hoef je toch niet op het cb te wachten voor bevestiging! Ik hoop dat het lukt met een fles minder. Ik zie het wel. Ik vind het schema zo raar ineens. Volgens hun dan eerst pap 's morgens en tussen de middag gelijk 1 boterham en geen fles. Nou sorry hoor maar een kindje moet toch wennen aan een boterham en eet niet alles op de eerste keer en bij Rick deed ik dan altijd nog een klein flesje van 120 á 150 cc geven en dat langzaam afbouwen. Dat van te dik zijn zullen ze bij mijn Fleur ook wel denken want zij woog met 5 mnd 7675 gram en 65 cm. Ze is wat dikker dan de meeste kids maar dat gaat er vanzelf wel weer af. Ik maak mij er niet zo druk om. @Patriesja , ik weet het dat ze maar een paar hapjes hoeft en ik maak mij er nu niet meer druk om. Ze heeft heerlijk geslapen en kwam vanmorgen pas om 5:45. Gisteravond gewoon de volle fles gegeven en geen pap. Maar het ding is wel dat zij vanaf dag 1 haar eigen schema heeft bepaald met drinken en nu dan met eten. Dat is wel heel erg anders als met de jongens.
MOgge Zul je altijd zien.Ga je zelf op tijd je bed in kan je er drie keer uit. één keer voor Levi en twee keer voor Elin. Kikker, wow dan is Lotte idd vlot. Hier ligt Elin wel eens op haar buik door het rollen,maar na 5 min. is ze daar wel klaar mee MNM,succes bij de HA Danitjuh,o ja die gaat zelf op vakantie. Lekker zeg zo'n boete terwijl je netjes betaald.hopelijk is het naar de hand van het bonnetje nog terug te draaien O Elin wordt wakker dus ben er vandoor
@Danitjuh zo had ik dit een paar weken geleden ook. Ik kom aanrijden en ik zie de mannen al controleren bij de auto's. Ze zien mij uitstappen en naar het apparaat gaan en nog zag ik ze kijken in mijn auto en wat noteren in het apparaat wat hun in de handen hadden. Ik heb het bonnetje nog steeds bewaard want je weet niet hoe lang zoiets kan duren voor je er wat van hoort.
Goedemorgen! Ik heb gister hele avond overgegeven . Tot voor mn zwangerschap had ik'geen moeite' met overgeven maar sinds mn zwangerschap heb ik soort van angst ervoor gekregen omdat het toen wel eens in mn keel bleef 'hamgen'(sorry voor details hihi). Voel me nu weer goed, alleen wat slap.. Net 3 crackertjes op(jaja weet dat dat niet mag volgens sb, maar ga echt geen eieren eten na een avond spugen ) Zit nu klaar voor babyzwemmen.. Vind t best spannend hihi! Kneem drfruithapje mee voor als ze dorst/honger krijgt.. Ik reageer na t zwemmen echt! Xxxx
Morning Nou het is eigenlijk wel goed gegaan met Ismail in zijn slaapzak. Heb hem wakker moeten maken voor de late fles. Heb er 220 in gedaan. En dat ging prompt op Hij kwam dan ook pas om 06.00 toen was meneer klaarwakker. Net om 06.45 de fles gegeven weer de normale hoeveelheid en nu ligt hij alweer 30 min te pitten in zijn slaapzak in de box. Ik heb ondertussen al afgewassen, het gasfornuis schoon gemaakt en ga zo maar ontbijten. Kaatje heb je ondanks eruit te moeten wel goed geslapen? Schildje ik ga vandaag naar dat bureau toe om mijn kant van het verhaal te laten horen. Want tja wie zegt niet dat ik dat bonnetje van iemand anders heb gepakt?? Mamatien veel plezier met zwemmen!
Abbo! Grrrrrr, 5 f*cking uur was het weer vanochtend! Ben de gebroken nachten en het vroege vogelen van de Reineman echt een beetje beu, wanneer gaat ie nou 's lekker de klok rond slapen??!! -einde zeurbericht- Goedemorgen allemaal!!!
Goedemorgen! Hier weer een lekker nachtje Sandro heeft van 7 tot 8 geslapen! Vandaag maar ff wat in mn huis doen verder weinig hihi.
Ennas whhaaahaha. nou hihi die van mij kan ook nog helemaal niks. zitten wat is dat?? Is dat dat gedeelte als iemand mij neerzet, ik dan omval als een kegel, en dan heel hard ga lachen??? dikke knuf chantal. laat het even lekker gaan. mamatien. veel plezier met zwemmen. ga er even van uit dat je je weer helemaal beter voelt. oo lees nu dat je toch aardig ziek bent geweest.. Hopenlijk voel je je straks nog beter. kikker phieuw gelukkig. wel fijn dat ze voor alle zekerheid toch nog een echo doen. rare CB arts zeg. zeker dat ze voor haar beurt spreekt. lijkt mij dat de ka het toch wel beter weet. Kaatje oeps foutje. succes met het zoeken naar een buggy MNM dikke knuf meid. hopenlijk weet de ha raad. Danitjuh. ooh jee succes met uitleggen. Fijn de vakantie geboekt. juud. euuuh goedemorgen??? hihi begrijp dat dat nu even niet zo is. dikke knuf meid. Hopenlijk gebeurt het snel dat de kleine rein door gaat slapen.
Morning Girls @schildje, grappig he, wat een verschil tussen kinderen zit. Goed dat je je er niet druk over maakt, komt altijd vanzelf goed. Hier ook veel verschil tussen de boys, Celeno dronk altijd het max en eigenlijk net teveel en die at ook meteen heel goed en veel en Jevani drinkt eigenlijk net genoeg en die eet ook niet al teveel. @kaatje, werkse! @mama10, veel plezier! @dani, fijn dat hij zo goed geslapen heeft Jij bent lekker bezig op de vroege ochtend! @juud, snap dat je baalt, 5 uur is ook echt vroeg! hoop dat hij snel idd lekker door gaat slapen. Hier een super slechte nacht, Jevani was om 3 uur wakker en wilde niet meer gaan slapen. Na een fles heeft hij weer even geslapen, maar daarna steeds weer wakker en huilen. Misschien weer last van tandjes... Wij gaan nu weer naar bed, truste!
Mamatien,he bah een buikgriep.dapper hoor toch gaan babyzwemmen.was het leuk ? Danitjuh,ja verder wel oke geslapen. Juud, ahh jou dag begint vroeg zeg
Goedemorgen! Zal maar niet zeggen dat wij net pas uit bed komen... 18.15 erin, 19.15 nog een fles, 08.00 wakker en een fles en toen weer verder geslapen tot nu net Mamatien; veel plezier!!! Kaatje; oef, heftig nachtje dus! Juud; kan me voorstellen dat je er een beetje zat van bent.. Marlous; hoe was het thuis? MNM; betere nacht gehad?? Schildje; Ahh mag ze ook al brood?! ik hoef pas de 25e heen, ben benieuwd wat ze zeggen!!
Goedemorgen, Jeetje waarom schrijven jullie altijd zoveel als ik een middag ben werken en 's avonds weg ben Senna is vandaag voor het eerst naar de basisschool proefdraaien... Komt vast wel goed, kon nog net een kus vanaf toen ik wegging! Gisteravond naar vrienden geweest, die waren overgestapt naar een andere internetprovider, maar konden de boel niet aan de praat krijgen. Gelukkig werkt alles nu wel, maar was pas om 23.30 uur weer thuis. Gistermiddag was m'n moeder hier om op te passen en nu wil Mika niet slapen als zij hier is...zodra ze hem in de wieg leg begint hij direct te huilen. Dat was voor de vakantie ook al zo en toen dacht ik dat hij misschien teveel voeding in de fles kreeg en misschien wat last van z'n buik had of zo, gister er dus minder in gedaan maar dat hielp dus ook niets. Gisteravond had ik Mika rond 19.00 uur gevoed en de laatste dagen komt hij dan rond 21.00 uur alweer, dus omdat ik weg moest flesje klaargezet zodat manlief die kon geven en weer wilde hij daarna niet slapen. Uiteindelijk heeft manlief hem weer meegenomen naar beneden en is hij in de kinderwagen in slaap gevallen... Ben nu dus steeds aan het bedenken waar het eventueel aan kan liggen. Jac; Fijn dat "oma" is gearriveerd, een zorg minder. Patriesja; Ach slechte nacht gehad..., hopelijk kunnen jullie nog even slapen. Voel je jezelf al wat beter? Marlous; En de ruzie inmiddels weer bijgelegd?? Paso; Jeetje wat erg van je man z'n peetoom, hoe gaat het nu? Chantal; Logisch dat jullie gesloopt zijn! Knuff! Alessandro; Pfff wat een ellende die lekkage, logisch dat je boos bent! Inmiddels al contact gehad? Jac; Mooie foto van je ventje!! Ennas; Mika doet ook nog niets van dat lijstje, hij trekt zich alleen op tot staan als we hem vasthouden... Kikker; Gelukkig lijkt het niets ernstig te zijn. Domme opmerking zeg van dat mens van het cb..., jullie kennen jullie kind toch het best! Kaatje; Hopen dat je snel weer opknapt! Balen zeg van de bekleding... MNM; Fijn dat jullie een leuke dag hebben gehad! Wel heftig hoor met Nila, hoop dat het snel wat beter gaat! Weet nog wel dat hier toen rust en regelmaat het allerbeste voor Senna was, als we een keer weg waren geweest was of het ging anders dan anders was het ook vaak drama. Misschien kan de osteopaat idd ook nog wel iets voor jullie betekenen. Danitjuh; Hopen dat ze de boete nog terugdraaien. Heerlijk zeg een weekje weg! En tja dat heb je met jongetjes hé..., valt bij Mika gelukkig nog mee. Senna plaste bijna altijd als ik z'n pamper afdeed... Oh haha, dus Ismail heeft bij de gastouder ook direct ff z'n best gedaan Mamatien; Veel plezier met zwemmen! Kinderwagen: Hier past hij nog gewoon in de kinderwagenbak, dus dat laat ik ook nog even zo.