Oh ja Mamatien, da's interessant! Wel een pittig beroep trouwens! Is er wel hoop voor dit soort kinderen? Ik merk dat ik echt weerstand tegen hem voel inmiddels.. denk soms wel eens dat het echt psychopaat is. Mijn zus is inmiddels ook een beetje bang van hem, hij heeft soms driftaanvallen en slaat ie het halve huis kort en klein, doodeng.
Danititjuh, wat een lekker vrolijk ventje is het toch! Weer kempervennen. Dichtbij voor het geval het niet goed gaat met schoonmoeder. Marlous, Hier kan ik er ook weer uit rond een uurtje of 12-00.30u. Ze drinkt dan een halve fles en dan is het goed... Nee he, toch niet WEER een groeispurt! Zit ik dadelijk op maat 86
Zo hebben wij het precies! Elke avond huilen en na een halve fles is het goed en slaapt ze rustig tot 8 uur door. We zitten nu in maat 74, vond ik al heel wat... maar jij hebt ook een hele lange man, toch?
Jeetje juud, t klinkt vrij ernstig idd!! Is wel hoop voor zulke kinderen hoor, maar in zulke heftige situaties is het idd vaak beter als een kind op ee behandelgro geplaatst wordt (en als ik jou zo hoor, denk ik dat je neefje zelfs beter op een 3milieusvoorzienining terecht kan ivm criminaliteit/drugs...(is wonen, school, vrijetijd op dezelfde locatie). Op zo'n strakke behandelplaats is meestal zoveel structuur, dat het stuk beter met n kind gaat.. lastig hoor...!!!(en wat de toekomst brengt zal je nooit weten.....)
Mamatien, ik denk dat zoiets inderdaad het beste voor hem zou zijn. Maar ik weet dat een uithuisplaatsing zijn grootste angst is en daar heeft mijn zus hem altijd voor willen behoeden, maar tja, mijn zus is inmiddels ook zo ver dat ze voor uithuisplaatsing is, hij zit nu volgens mij op een time-out school voor de komende 3 maanden, als daar geen verbetering optreedt dan zal hij gok ik, richting zo'n 3milieu concept gaan. Marlous, zit Noortje ook al in maat 74? Rein ook, maar die is niet perse heel lang, vooral heel dik, haha. En shirtjes moeten een beetje lang zijn ivm zijn buik. Denk dat hij nu 70 cm is...
ik moet trouwens ophouden met mijn zoontje steeds dik te noemen, het is een heerlijk en mooi en lief ventje. Superbaby! Sorry Reineman, mama houdt heel veel van je hoor! einde ego-bericht.
hahahaha! je hebt gewoon 'veel Rein' om van te houden En ja, we zitten ook in maat 74, Noor heeft volgens mij lange benen, sommige shirtjes in maat 68 passen nog wel, maar verder heeft ze dan hoog water. Wordt een model met 1m81 en maatje 36 denk ik (*keeps on dreaming*)
Marlous, hier andersom, hij past nog goed in 68 broekjes, maar truitjes is echt 74. Rompers nu goed in maat 74/80. Ik ga er van uit dat Rein straks als ie groot is, een grote beer van een vent wordt, met veel spieren en 1.90 m.
Hahahahaha zo weer even smakelijk gelachen! Paso; Hahaha oepsss! Juud; Ook even om jou verhaaltje gelachen. Hier noemen we Juul bollie/dikkie. Arm kind heeft straks al een trauma voordat ze het kan begrijpen! Zo, en nu weer even serieus! Juud; zo, klinkt heftig met je neefje!!! Schildje; Wat fijn dat het gelijk al helpt. M'n broertje van 8 krijgt het ook en bij hem is ook duidelijk verschil te merken. Hij kreeg altijd smorgens een halve en tussen de middag een halve. Nu heeft ie andere, die 8u werken. Zeker ook voor belangrijke/leuke/spannende dingen heeft ie er veel baat bij. Sinterklaas bv, is ie een dag van te voren al niet meer te houden. Dan komt ie zelf al om een pil vragen
hoi dames, goed als ik hier weer inspring? Nog dingen gebeurt hierzo? hier heftige nacht achter de rug. Zoonlief wou alleen slapen als hij bij mijn op mijn buik en (.)(.)lag. Heel lief. maar niet als je zo de hele nacht moet proberen te slapen. Dit heb ik nog nooit gedaan bij mijn andere kinderen. Maar vannacht hielp echt niks. Geen idee waar hij nu weer last van had. Maar soms heeft ie opeens zo'n nacht. Vandaag is ook mijn tweede dochter jarig. Acht jaar alweer. Pfft wat gaat die tijd snel!
Ennas, gegeg, ik noem Rein ook heel vaak Dikkie Dikstra, of gewoon dikkie. Het stomme is dat Noor hem nu ook vaak dikkie noemt, zo zielig eigenlijk om hem nu al te stigmatiseren.
@Ennas de 8 uur werkende werd ons ook over vertelt. Maar de kans daarop is dat hij dan moeilijker kan inslapen. zo werd ons dit vertelt. We zien wel hoe het verder loopt. Als het alleen al met dit helpt dan ben ik wel blij want het is toch zooi wat je een kind geeft. het valt niet voor niks onder de opiumwet.
Jac gefeliciteerd!! Ik hoop dat de medicijnen snel hun werk doen. Moeilijk in slaap komen viel wel mee. Iedereen reageert er weer anders op Manlief heeft het vroeger ook gehad. Bij hem bleek het alleen een depressie te zijn...
Wow, sherry, Sophia is ECHT lang! wij hebben badpak maat 74 en die past goed. Als zij zo doorgaat is ze met 8 jaar een meter of 3? Juud arme rein, niet alleen bol, maar ook nog gepest door zijn zus Maar een grote vent van 1.91 klinkt toch wel weer goed hoor! Noortje is nog niet uitgehuwelijkt Hoi Jac! Welkom terug! Oef dat klinkt als een zware nacht, zo heeft Noortje ook gelegen toen ze ziek was en dat breekt aardig op... gefeliciteerd met je dochter! Schildje, fijn dat het zo snel werkt, zou ook eerst de minste dosering proberen, het blijven toch flinke medicijnen... Maar ja, als het werkt... Ik heb net een nieuwe telefoon en abonnement afgesloten. Krijg nu een vet hippe samsung galaxy S2. Kan ik op mijn werk ook eindelijk eens mijn eigen werk op de telefoon zien Ik is blij! Meiden, fijne avond, ik ga er ook meteen vandoor. Tot morgen!
Ja d'r vader is 2.17m. Maar vroegah groeide ik ook erg hard. Bij mij hadden ze een schatting van 1.85m gemaakt. Nou, ik raak de 1.70 niet eens aan We gaat als ze zo door blijft gaan wel onderzoeken doen. Dit kan pas vanaf 5 jr. Eventueel wel de groei dan op een bepaalde leeftijd remmen. Voor vrouwen lijkt het me een ramp om kleding te vinden als je tegen de 2m zit.
Zo hier de werkdag ook weer overleefd, met veel koffie Heb even bijgelezen op mijn telefoon, Maar probeer later even te reageren.
Jac, gefeliciteerd!! @reusjes... hier is maatje 80 vorige week in de kast gehangen. Past hem prima, maar het blijft mijn kleine mannetje