Oké Sherry nog meer spam, deze heb ik op canvas. Is nu eigenlijk wel weer tijd voor een nieuwe met beide jongens!
Reis gaat niet ver Roompot in Kijkduin. Samen met zus en zwager +2 kids van 4 en 1 en wij met onze kruimel. Edit; zooo, dat is geboekt! Nu nog hopen op mooi weer Ik duik de badkuip in en daarna mijn bedje....want afgelopen nacht was redelijk gebroken door mijn verstopte neus. Nog ff een spam van ons..
Week 26. Dat is de laatste week van juni. Mn zus en zwager gaan 2 weken en vroegen of wij ook gezellig mee kwamen. Zodoende.
Leuke foto's en inderdaad leuk voor canvas! Hier ben ik in december naar de fotograaf geweest. Heb toen een aantal foto's genomen ook voor de oma's voor de kerst maar ook nog voor manlief zijn verjaardag.. hehe ik heb een hele slechte camera op mijn telefoon. Maar dit is 1 van de foto's! Wilde eerst ook op linnen/canvas. Maar wacht toch maar daar even mee voor wanneer mijn gezin compleet is Dan wil ik een hele grote
Wat een mooie foto's heb ik weer gezien. Hier kwam Fleur pas om 3:45. Dus het gaat de goede kant op. Rond 6:15 pap gegeven en dat ging er ook weer met veel plezier in. Mijn auto heb ik gisteren toch naar de garage gebracht want de auto wilde weer niet starten. Ook deed de acculader niet echt goed zijn werk. Nu staat hij daar aan de lader en hopelijk is dat het en kan ik vanmiddag de auto weer ophalen. Zo niet dan krijg ik een andere accu. De accu is een garantie geval want hij is net pas 1 jaar en bijna 2 mnd oud.
Wat een mooie fotos heb ik voorbij zien komen, *smelt* ik heb zelf ook ff 3 fotos gespamd hihi. Normaal zit ik op mn ipad en dan kan ik geen fotos uploaden, maar nu ben ik op werk hahaha. Schildje dat gaat de goede kant op! Elke nacht uur later
Morgen dames! Wat een heerlijk stel koppies op de foto's! mamatien, dat jasje hebben wij net in de kast moeten hangen, was te klein geworden... Wat een lekkere lachebek! Hier een hele goede nacht gehad, gister is Noor om 20.00 uur gaan slapen, tot vanmorgen half 8. Ongelooflijk de afgelopen dagen! Nu weer aan het werk, pfff... vol frisse tegenzin...
Goedemorgen, Hier vannacht weer met een jongetje naast me gelegen...maar best goed geslapen! Paso; Mooie foto van je gezinnetje! Sherry; Prachtige foto! Schildje; Balen zeg dat de auto weer niet wilde starten. Mamatien; Wat een schatje, heerlijk dik ingepakt! Marlous; Ben jaloers op jullie nachten!! Werkse vandaag!
leuke foto's !! hier ene uhm... redelijke nacht gehad voor céans doen... zijn eerste tandje is erdoor gekomen! *ik helemaal emo nu hihi* afgelopen nacht heeft hij redelijk geslapen... iig niet zoveel gehuilt! En dat scheelt enorm!! (nog wel 4x eruit geweest voor voeding!
Marlous, zoo dat is een heerlijke nacht! Fleur komt sinds deze week steeds vaker vroeger.. Half 6/6 uur. Is nog wel met een speentje te rekken naar half 7/7 uur, maar baal dr wel van. Vannacht gelukkig niet meer gehuild zoals gister! Martje, weer kindje naast je geslapen Gelukkig wel goed geslapen! Slaapt hij vaak bij jou in bed? Anna, Ohh gefeliciteerd met zijn tandje heeft Cean 's nachts echt honger? Als hij overdag goed eet (weet niet of die dat doet??) kan hij toch bijna onmogelijk snachts 4x honger hebben? Zal t geen gewenning bij hem zijn?