Ik moet echt nog niet aan een volgende denken! Sowieso gaat er hier voorlopig niets gebeuren wat babytjes maakt Maar we willen allebei iig wachten tot we groter wonen. Bovendien ben ik wat huiverig aangezien ik me deze zwangerschap zo beroerd voelde. Wil zeker een jaar me weer 'normaal' voelen Goedemorgen trouwens Hier redelijke nacht gehad. Emma sliep 2x 4 uur uiteindelijk. Moest haar wel in het begin even troosten, maar na een half uur sliep ze heerlijk. Nu ligt ze weer heerlijk te slapen en plannen vriendlief en ik een trip met haar naar de winkels. Morgenmiddag hebben we een middagje rust. Emma gaat naar opa en oma en wij naar de film! Alleen hopen dat ik wakker blijf
Goedemorgen (bijna middag) Oh bij mij moet nummer 1 nog geboren worden....eerst maar eens afwachten of ik meteen ga roepen om een nummer 2 aan de zwangerschap zal het niet liggen. Luca; ah jakkes wat een but-nacht. Is alles nu afgezakt? Kaatje; ook al niet veel beter geslapen lees ik... bah vervelend hoor! Mamachantal; heel veel sterkte in alles wat er de komende week zal gebeuren. Fijn dat Jamelie meekan naar het RMD dan heb je toch altijd elkaar nog tijdens moeilijke tijden. Ik zal dinsdag een kaarsje voor je branden. Henrieke; oh wat een gedoe met dat spoelen. Al lijkt me wat dunnere ontlasting wel prettiger dan wanneer je druk moet zetten van onder met al die hechtingen. Lindaatje; bij jou ook nog geen vorderingen dus? MNM; ik zou er graag heengaan. Zeker dinsdag bij het vuurwerk maar ik weet wat voor een geduw en gedrang het is op de waalkade elk jaar mensen hebben niet in de gaten dat je buik uitsteekt en ik loop liever geen risico. Hubbie wil ook niet dat ik ga, want hij kan niet met me mee om me 'te beschermen'. Zulke afstanden kan hij niet lopen op krukken. Donderdag komen de lopers hier door 't dorp en dan ga ik wel kijken bij een cafe op de route en vrijdag komen ze bij mijn ouders en bij mn zus langs dus dan ga ik daarheen. De sfeer is dan altijd super gezellig met muziek enzo..maar stiekem hoop ik voor die tijd bevallen te zijn al vrees ik dat die droom toch niet uitkomt.... Bleg; mn aanrecht ziet er uit alsof er een bom is ontploft...zo maar eens opruimen
Net even m'n darmen opgeschoond...nog geen half uur later!! net 3 pittige weeen weg gepuft ik kon niet meer recht op lopen... ze komen om de 10 min en houden wel langer dan een minuut aan...oeh komt er weer 1... pffff jee mischien is dit dan toch voor echie...ik hoop het ik hou jullie op de hoogte voor zover het nog lukt...
Ben even een uurtje op bed gaan liggen maar kan de slaap niet vatten.Voel me ook helemaal niet lekker. Hoofdpijn, misselijk. Zal wel door de vermoeidheid komen. Nu maar even proberen een broodje te eten Ik blijf ook maar slijm met bloed verliezen, lees overal dat het erbij kan horen, dus zal wel goed zijn Henrieke, Volgende zwangerschap kan ook heel anders gaan hoor.Was bij Levi ook 9 maanden beroerd en niet mezelf en nu ben ik eigenlijk de eerste 30 weken fluitend door gekomen Lindaatje, ik duim voor je
Oeh Lindaatje; darmen leeg, nu de rest nog! Hoop voor je dat het nu dan echt doorzet! Kaatje; geen gerommel meer bij jou? of alleen in de vorm van lichamelijke ongemakken..?
henrieke: bij mij was de 1e zwschap prima verlopen, wel bi maar niet zo erg.. terwijl ik nu echt een kut zwschap heb gehad
zo boven en beneden verdieping schoongemaakt met manlief kleine man nu op bed voor middag dutje en moeders gaat t zelfde doen
slapen....pff ik zou dr alles voor over hebben jamelie zit naast me een tekening te verven voor vienna
Heey meiden @angie, mooie foto's! @schildje, irritant he al dat rommelen en dan is het weer rustig.. Ja voor de kinderen duurt het helemaal zo lang he haha maar onderhand voor de mama's ook hopelijk komt de kleine nu snel! @mnm, het slapen gaat nog steeds niet van harte he en dan moet je volgende week weer stoppen met de medicatie? pff... hoe gaat het dan verder, als je dan nog steeds niet goed slaapt? Helpt dat spul wat jullie hebben goed voor de krampjes? Hier ook een mannetje met krampjes, heb nu cinababy, maar als het erger wordt begin ik daar denk ik ook aan. @marleen, romee doet het goed he? lekker hoor! @chantal, aaah dat lijkt me idd niet fijn al die slangetjes, ik weet nog wel bij Celeno, die was zooo klein en dan idd al die slangetjes, plakkertjes, infuus en weet ik veel wat, dan zie je idd bijna geen kindje meer... Nogmaals heel veel sterkte meis!! dikke knuff!! @ffl, aah wat schattig van Levi! @luca, ah balen zeg en dan ook nog oma erbij @kaatje, nou meis schiet nog niet echt op zo he en dan die slechte nachten erbij vervelend hoor. Wanneer moet je weer op controle? @linda, hopelijk idd nu voor het echie! succes! @henrieke, oh lekker even naar de film, haha idd als je niet in slaapt valt @paso, leuk he opruimen pff... hier moeten we dat ook maar is gaan doen tja.. het is zondag. @bapsie, lekker alles weer schoon en nu even lekker liggen Hier weer een wat onrustige nacht, maar gelukkig wel kunnen blijven liggen vanmorgen. Het drinken gaat vooral s nachts niet echt lekker, hij drinkt volgens mij erg onrustig door de krampjes of hij valt in slaapt en drinkt dan erg weinig. Spugen was gelukkig wel weer wat minder. Misschien morgen maar iets anders voor de krampjes halen.
Mamachantal Spannend zeg.... Balen dat je vandaag niet even naar je kleine meid kunt, maar je eigen rust en die van Jamelie is ook belangrijk. Kun je Vienna in de gaten houden via een camera of is dat bij jullie niet mogelijk? Fijn dat Jamelie mee kan naar het RMH! FFL Is Levi erg jaloers geweest? Dat is wel jammer zeg..... Gelukkig dat het nu wat beter gaat. Jara vraagt wel ietsje meer aandacht maar hangt als het even kan boven Romee: 'hai Romeeeeeee!' En dan met zo'n heel lief stemmetje MNM Is de vk niet bij jou geweest? Om te controleren? Mijn vk is hier in 2 weken tijd zo'n 4 of 5x geweest. Over een week of 3 moet ik naar haar toe voor de afsluitende controle. Wel jammer, dan kom ik er waarschijnlijk nooit meer In ieder geval niet voor mezelf. Luca Tjsa dat is geen tijd om bij mensen aan het slaapkamerraam te staan. Is ze een beetje dement of zo? Ah, lees al dat t door de medicijnen komt. Kaatje Jeetje, weer zo'n beroerde nacht.... Hoop dat je snel mag bevallen en dat je dan wat beter slaapt (buiten de voedingen om dan) Hoofdpijn, misselijk.... hoe is je bloeddruk? Henrieke Fijn dat Emma beter slaapt! Geeft een stuk meer rust he? Lekker zeg, even naar de film! Wij zijn vrijdagavond uit eten geweest met zn 2en. Heerlijk zeg! Linda Succes meid, ik hoop dat het doorzet! Patriesja Romee doet het idd super! Ben zo trots op dr! Af en toe lijkt het alsof ze naar me lacht, en dan niet die stuipjes in hun slaap. Dan kijkt ze me echt aan en als ik dan begin te praten gaat ze lachen. Maar ja, t meiske is nog geen 3 weken oud. Lijkt me wel erg snel... Ach, Jevani last van krampjes? Kan ie wel goed poepen? Zielig is dat he? Vanmorgen samen met Jara boven opgeruimd/was gedaan/bedden verschoond. Romee sliep lekker beneden dus konden we mooi samen even naar boven. Jara heeft heerlijk met de blokken gespeeld, bijna 1,5 uur! Vanmiddag gaan we dus lekker niks doen Nu eerst mn kleine meid even een flesje geven.
Kaatje, jeetje rust aan je hoofd kun je wel even gebruiken na zo'n nacht. MamaChantal, ook fijn gezellig een praatje. Luca, jeetje wat balen zeg. Idd haar goed erop aanspreken. Als je nog een buddy van dit topic wilt hebben dan pb me maar.
Wij waren lekker rustig aan het aankleden vanmorgen, stond mijn sz, zwager en nichtje opeens voor de deur. Ik had het kunnen weten..... Gelukkig blijven ze altijd maar even, maarja. Daarna ben ik even naar beneden geweest en heb ik met Neia gespeeld terwijl hubbie beneden gepoetst heeft. Nu rust tijd want om half 4 krijgen we visite, een oom een tante van mij.
pff zo maar weer douchen&kolven.. krijg bezoek vanmiddag beetje afleiding kan ik wel gebruiken. wil t liefst lekker potje janken,..maar ken niet ivm jamelie. ja kan vienna gelukkig via webcam zien! bij neonatologie hebben ze dat gelukkig. straks op ic niet..
Nee hier geen gerommel meer Moet donderdag weer op controle. Dan gaat ze mijn vliezen breken als het mogelijk is. Patriesja, vervelend die nachten. Stomme krampjes ook. hoop dat het snel beter gaat Marleen, donderdag was mijn bloeddruk te hoog ( zenuwen voor strippen ) maar is nu gelukkig alweer over na het eten van een paar broodjes. Had dus met slaaptekort en te weinig eten te maken Lekker zeg dat ze zich zolang met de blokken vermaakt heeft MNM, irritant zeg dat ze zo onverwachts met zijn allen aan de deur stonden
Middag! Hoest hier? Allereerst Mariska Gefeliciteerd met jullie dochter JASMIJN! Hier gister een dagje naar mijn ouders geweest op het vakantiepark het Vennenbos. Ben er tig duizend keer geweest toen ik klein was, we gingen er altijd op vakantie. Mijn ouders overigens nu nog steeds! Dus gisterochtend vroeg de auto in, 1,5 uur daarheen, de hele dag daar doorgebracht. Dinand heeft zich vreselijk vermaakt en wilde niet weg gisteravond. De ballenbak en zwembad waren favoriet. Ben zelf niet gaan zwemmen en bij Fabiënne gebleven. Gisteravond om half 11 gingen we weer terug naar huis. Heerlijk zeg dat je nu op bepaalde plekken 130 mag rijden. Kwart voor 12 waren we thuis en half 1 lagen we op bed. Ik was toen ook echt bek en bekaf. Leuk shirtje voor Fabiënne gekocht. Naja wilde hem zelf kopen toen een goede vriendin van mijn ouders zei: Mag ik hem voor je kopen als kraamcadeautje? Whaha, nou vooruit! Was echt helemaal verliefd op het shirtje. Hij nog wel wat groot (lees: ze kan er in zwemmen whaha), maatje 56, maargoed, ze groeit er vanzelf wel in. Denk dat als ik maat 50 genomen had, ze er ook niet heel lang profijt van had gehad. Spam!
Ik had hem op hyves al gezien. Erg schattig ! Ferry en Levi zijn net de deur uit. Zijn gaan vliegtuigspotten.Denk dat Levi daar straks helemaal uit zijn dak gaat ( deed hij net al bij Youtube beelden )