Goedemorgen iedereen, Jeetje, jullie zijn al 20 pag. op weg. Wow. Iedereen gefeliciteerd met de zwangerschap. Mag ik me hier ook aansluiten? Vandaag positief getest met kv en cb Eerste dag van laatste men. was 17-09 en ik vermoed dat mijn ei rond 6-10 was. Dus afhankelijk van hoe je rekent zou ik eind juni/begin juli uitgerekend. In onze fam. en vriendenkring worden niet zoveel beebs geboren dus ik heb geen idee wat ons te wachten staat.
Spannend fleurtjes, enne je verzoekje is geaccepteert hoor! Gezellig! Ik vermoed trouwens dat ik wel een juli mama ga worden. Mijn ei heb ik gevoeld op 10-10-2010 wat zou betekenen dat de bevruchting morgen 2 weken geleden heeft plaats gevonden. Dat zou dan weer betekenen dat ik later ben uitgerekend hihi dus wel een juli mamma wordt!
Fleurtjes, gefeliciteerd meid! En zonnebeertje, vind het zooooo leuk om jou hier ook te zien! Ik voelde me vanmorgen prima, maar werd na het ontbijt ineens misselijk . Dus ik heb al voor de eerste keer ondersteboven boven de pot gehangen (smakelijke info, sorry). Ik vind het wel erg vroeg om misselijk te zijn, bij Julie begon dat pas echt met 5-6 weken...
goedemorgen! Onee middag! Vanmorgen gewerkt, Joey is logeren bij mn ouders dus vanavond gaan we samen lekker uiteten. Zonnebeertje, gefeliciteerd met je zwangerschap!
Fleur, welkom en gefeliciteerd!! Wij gaan nu een bakkie doen bij mn schoonvader, moet echt mn mond houden. Heb mn werk wel al ingelicht[kruidvat]
Ohh heerlijk Truus, lekker samen uit eten! Goh, je hebt het wel snel verteld op je werk! Wanneer ga je het tegen je familie vertellen? En de anderen? Wij wachten nog even met vertellen. Op mijn werk moet ik het wel op tijd zeggen, omdat je volgens onze CAO geen nachtdiensten meer hoeft te draaien vanaf 12 weken (ik werk overdag, en heb dan regelmatig 's avonds, 's nachts en in weekenden bereikbaarheidsdienst). Dus dan moeten ze me wel uitplannen voor de nachten...
miffy, met joey viel ik ook uit ivm bi, dus vond het wel zo netjes om het op tijd te melden. Bovendien word het sjouwwerk aan een ander uitbesteed. Mijn ouders emigreren over een paar weken, dus voor die tijd willen we het wel verteld hebben. Zou het zo naar vinden om het via skype te zeggen. En jullie?
Dankje Truus!! Ik heb bij mijn zoon ook heel erge bi gehad, vaaf 11 wken ongeveer. Maar toen was ik wel ruim 25 kilo zwaarder als nu. hooop echt zo dat ik er deze keer geen last an krijg! heb gelukkig geen zwaar werk (lichamelijk niet dan) dus hoop tot het verlof door te kunnen werken.
Welkom Zonnebeertje en Fleurtjes!! Ik heb nog niet echt bijgelezen, maar weet wel dat Truus het vanavond aan hubbie gaat vertellen dmv CB Digi. Super spannend!! Suc6 en eet smakelijk meis!! Ik zag al wel wat wijzigingen, die doe ik vanavond ff op de site zetten. Vriendlief heeft vanmorgen zijn verstandskiezen laten trekken, en die is nu héééél zielig Hij heeft veel pijn. Ik heb al meerdere keren gezegt dat ie paracetemol moest nemen voordat de verdoving uit gewerkt was, maar heeft ie niet gedaan. Hij was niet helemaal lekker v/d verdoving, dus is ff op bed gaan liggen. Maak ik hem wakker, verrekt ie van de pijn. Tjah... had het hem gezegt Dus nu luistert ie (dat zei hij zelf ) in het vervolg altijd naar me
Net even een berg strijk weggewerkt, alles hangt weer netjes in de kast Zonnebeer, jij bent dus ook zo veel afgevallen? Ik ook, ik was voor de zwangerschap van Julie al te zwaar. Na de bevalling heb ik het nog 6 maanden zo gelaten, maar in januari gaan afvallen en ben sinds de zomer 25 kilo kwijt en blijf op een (gezond) gewicht. Zie er stiekum wel een beetje tegenop dat ik nu dus weer ga aankomen, al is het wel met een missie natuurlijk!
O zei die, dus nu kunnen we weer voor de fun? [hij is echt een boer soms hoor, net zn vader] Beterschap voor je mannetje, mag hij geen ibuprofen?
We hebben geen ibuprofen in huis, maar hoor hem nu niet meer klagen, dus zal wel iets helpen die paracetemol Hahaha, dat had net Arjan kunnen zijn Die is af en toe ook zo'n boer Hoe laat ga je uit eten trouwens??
Tussen 6 en half 7 gaan we weg maar ik verrek van de honger hihi. Al 2 dagen trouwens dat ik het liefs alles op wil eten wat ik tegen kom.
Heb tussen de middag bv 2 focacia's op. Hmmmm En zometeen spinazie, boomstammetje met aardappelschijfjes
miffy: ja ik zie er ook wel een beetje tegenop om weer veel aan te komen, bij beide kids was het 25 kilo helaas, en toen ik zwanger werd van mijn zoon was ik nog 20 kilo zwaarder als voor mijn dochter Maar goed, we zien het wel deze keer!