Henrieke, ik zou haar gaan aanleren wakker in bed te leggen zodat ze leert in bed in slaap te vallen. Valt ze bij jou in slaap en wordt ze wakker van de slaapzak aan doen zou ik toch door zetten en kijken of ze weer in slaap valt. Nou Elin wakker gekregen, paar slokken op en nu slaapt ze weer. zal ze vanmiddag en vanavond wel weer lekker vaak komen
Ja allemaal heel herkenbaar. Celeno moest idd in de couveuse aan allerlei apparatuur, infuus ed, gelukkig kon hij wel meteen zelfstandig ademhalen. Hij moest 2,5 week in het zh blijven, drinken was het grootste probleem, hij had een sonde. Gelukkig niks aan over gehouden en is nu een gezonde jongen van alweer 3 jaar. Maar heftig was het allemaal zeker wel en idd we waren er nog helemaal niet klaar voor, zowel geestelijk, als qua voorbereiding. Bij Jevani waren we al voorbereid, ik wist gewoon dat hij eerder zou komen en gelukkig niet veel te vroeg. Alleen hij was wel maar 2440 gram, een kleintje dus. We moesten ook 24 uur suikers prikken, maar gelukkig goed, hij moest wel worden bijgevoed. Ik vond het bij Jevani nu allemaal wel heel anders, hij mocht bij me blijven liggen na de bevalling en hoefde niet in de couveuse en we mochten al na een dag naar huis. Ach mijn ieniemini kindjes doen het super goed
Kilo´s ik zit nog steeds op de 81 van de 93 Dus gaat goed moet ik zeggen Stephani welkom hier en alsnog gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje Ruben. Anna de enige manier om van de dialyse af te komen is een nieuwe nier Ik kom binnenkort weer op de transplantatielijst te staan en dan is het wachten geblazen. Ohh das een leuk zeepje Paso wat een mooie spam zeg. Ennas waar in Hoorn zitten jullie? Gaan jullie nog over de kermis? Kikker veel plezier bij je SZ en lekker taart eten Chantal jullie krijgen wel alles over jullie heen zeg! Jamelie lekker naar het zwembad. Kaatje jij kan daar wel 3 kids mee aankleden Senso wat een bos haar heeft je zoontje! Waar in Noord-Holland wonen jullie? Jac ik zou gewoon bellen. Beter 1 keer te veel op bezoek geweest dan straks met een infectie rondlopen of iets dergelijks Zo mijn man is heeeeeeel lief voor mij geweest Heeft mij van 02.00 tot 10.45 laten liggen dus ik ben lekker uitgerust. Net eventjes de flessen uitgekookt. Had nog van difrax een nieuwe fles gehad omdat er een productiefout in de fles zat. Kleine man heeft al niet meer gepoept sinds 03.30 gisternacht. Dus hij is lekker onrustig. Misschien straks maar eventjes zijn buikje masseren.
Nou ik heb vannacht weer eens een keer 4 uur achter elkaar geslapen, heerlijk. Vanmorgen dus om half 11 klaar , jeetje dat was een race tegen de klok, maar was wel gelukt. De visite was erg gezellig (een neef van mark, met vrouw en kind). De meiden hebben heerlijk gespeeld en wij hebben gezellig gekletst. Ook super leuke/handige cadeaus gehad: maxicosihoes en blokken van dat rubber spul en neia kreeg klei, stickers en een handtasje, het kind was helemaal blij. Helaas kreeg ik net weer helemaal sterretjes, werd misselijk en dacht ik dat ik tegen de vlakte zou gaan. Mannetje heeft me naar de bank begeleid. Jeetje wat voelde dat raar, nu heb ik nog een beetje een draaierig hoofd. Mijn hb zal vast nog niet op orde zijn denk ik.
MNM, klinkt idd alsof je hb nog niet op en top is. en dan is zo'n gezellig ( maar druk ) bezoek soms toch net te veel. Even een bv vraagje Ik voed Elin op verzoek, meestal komt ze netjes iedere 3 a 4 uur. Sommige dagen al na 2 uur, maar nu laat ze er vandaag wel heel lang tussen. Vannacht heeft ze maar 1 voeding gehad (03.15) ipv 2. Toen heeft ze om 07.00 een voeding gehad, en net om 11.30 heb ik haar maar wakker gemaakt, maar na een paar slokken viel ze weer in slaap en slaapt nu nog. Nu toch gewoon maar wachten tot ze zelf wakker wordt en aangeeft honger te hebben ?
Zo, ben ff naar boven gevlucht... Souders zijn er, lieve mensen hoor maar sm is zo'n bemoeial met babies. Nou, Rein hoeft echt maar om de 4 uur melk, hij is groot zat, je moet het gewoon rekken en een speentje geven, blabla (ondertussen ligt Rein al te brullen omdat ie gewoon honger heeft). Aaaargh, ik hen t 3 minuten aangezien en toen best bits gezegd, zo en nou is het mooi geweest hij heeft gewoon honger en ik voed op verzoek, ik neem m NU mee! Maar het ergste is eigenlijk -want laat oma maar kletsen- is dat vriend niet loyaal is aan mij op zo'n moment en rein dus aan z'n moeder geeft ipv mij terwijl hij dondersgoed weet want onze volgorde (wakker, eten, knuffelen, spelen, slapen) is. Grrrrr dus hier effe, mamaskindje. Einde egobericht. Henrieke, ik zou Emma ook 's proberen om wakker in haar bedje te leggen. Evt even erbij blijven en over het voorhoofd aaien en een speentje geven helpt hier meestal als ie onrustig is.
MNM, fijn dat je goed geslapen hebt! Klinkt idd alsof je hb niet helemaal op pijl is. Kaatje, ik voed ook op verzoek alleen na 4 uur maak ik ryan wel wakker. Maar dat heb ik pas 2-3 keer hoeven doen..
Kaatje, ja lastig is dat hè. Ik maak Rein overdag wel om de 3 uur wakker in de hoop dat hij dan snachts langer slaapt (ijdele hoop haha). Als Elin na een paar slokken in slaaap valt heeft ze het kennelijk wel echt nodig. Ik zou er nu weer 3-4 tussen laten zitten en dan toch weer wakker maken. Wat een gedoe soms hè dat bv..
Miracle, ik zou ook gewoon kijken wat Jaimy wil en wil ze deze week niet dan zou ik het volgende week wel doen. Pink, is het echt zoeken van honger of misschien ook zuigbehoefte? Och jij morgen ook voor het eerst alleen. Kunnen we elkaar allemaal steunen. Marloes, wow he die Mees wordt echt een slaapkop. Kikker, aaah krampjes, gelukkig is de poep er wel uitgekomen. Lekker nog even omdraaien. Veel plezier op de verjaardag! Anna, grr irritant zoveel voedingen 's nachts. Nila heeft er altijd maar 1 gelukkig, rond 4 uur. Hoe is het met het slapen van Ivy? Kaatje, wow mooie nacht hoor voor Elin. Waarom belde je sm zo vroeg. Grrr dan zou ze toch ook aan jou moeten denken..... Ah leuk zeg die kleren uitzoeken. Marleen, ah gezellig dat je ouders weer terug zijn. Leuk dat je zusje komt eten, slim van jullie, is zij ook niet alleen.
Juud, ik heb me nooit echt in sterilisatie verdiept, maar ook geen behoefte in. Ik wil ook verder afvallen, in ieder geval die 5 kilo, maar nu nog even niet, eerst weer op de been komen. Och arme Rein, en arme mama, verschrikkelijk als ze zo hard krijsen dat je weet dat er iets is, maar dat je er niks aan kan doen. Gelukkig ging het vannacht wel erg goed. MamaChantal, fijn dat je zo lekker hebt geslapen. Leuk dat jamelie een dagje uit mag. Pff een ontsteking in haar hartje, zouden daar elke keer die hoge ontstekingswaardes vanaf komen? Kaatje, haha dat zijn mooie stapeltjes zeg. Hier ook zeker zo veel van neia nog, maar ik moet het ook nog een keer uitzoeken of ik het allemaal nog wel leuk vind. Miracle, wow knappe Ryan zolang geslapen. Heerlijk genieten van je rustig dagje met z'n 4tjes. Ik zou wat voor je sm over laten. Senso, welkom hier en van harte GEFELICITEERD met de geboorte van jullie Jos. Wat een mooi ventje is het zeg met zo'n kop vol met haar, prachtig! Heftig zeg op je 1e verlofdag bevallen. Gelukkig gaat het nu allemaal goed. Patriesja, heerlijke nacht ook! Jac, dat zware en pijnlijke gevoel herken ik heel erg van mijn totaal ruptuur, dat heeft weken geduurd. Nu wel een enorm zwaar gevoel, alsof het op mijn knieen hangt als ik loop. Als je het niet vertrouwt gewoon bellen hoor, je bent geen zeur, jij weet nu dat je op je gevoel af moet gaan. Henrieke, wow wat een heerlijke nacht zeg! Kun je het slaapzakje niet open in haar bedje leggen, dat je haar voorzichtig erin legt. Leg je haar altijd slapend in bed? Danitjuh, oooh wat lief zeg van je mannetje, kon je wel gebruiken.
Ja het bezoek was misschien net iets te lang, maar wel erg gezellig. Ik zou haar laten liggen, lekker uit zichzelf laten komen, dat deed ik bij neia altijd.
Grrrrrrrr sm :x en je mannetje is ook niet leuk bezig. Daar zou ik ook boos van worden. En je weet toch zelf wel wat het beste is voor je kindje. Gewoon op je eigen gevoel af gaan hoor, laat haar maar kletsen.
Thanx voor de reacties. Inmiddels heeft ze lekker gedronken en tussendoor zowel mij als de bank onder gepoept Juud, ow voor zo'n smoeder zou ik ook naar boven vluchten. Anna, een kus en liefs voor alle kinderen lijkt mij
Juud He jakkes wat een nacht zeg. Kan me voorstellen dat je dacht dat hij ziek was. Gelukkig niks aan de hand! Ik heb al een spiraaltje laten plaatsen van de week. En nu ongesteld geworden... Jippie Wat jammer dat je vriend dan niet Rein aan jou geeft. Ik kan me voorstellen dat dat enorm frustreerd! Afvallen Ik wil ook flink wat afvallen. Echt een streef-gewicht heb ik niet, maar aangezien ik volgend jaar graag een borstverkleining zou laten doen, wil ik er eerst wat af hebben. Chantal Ach die arme meid van jullie..... Nog meer ontstekingen. Gelukkig is ze er niet extra ziek van. Heeft ze een sonde? Kaatje Haha, dat zijn flinke stapels kleren zeg! Scheelt een hoop geld Als Elin te moe zou ik haar gewoon lekker laten slapen. Daarna drinkt ze wel weer. Wij hebben dat toen met Jara gehad. Op advies van o.a de kraamverzorgster zijn wij toen om de 2 uren gaan voeden omdat ze zo afviel. Toen dronk ze dus echt heel weinig, omdat ze te moe was om goed te kunnen drinken. Senso Welkom! Klets gezellig mee! Nog netjes van Jos dat hij zich meld op je eerste verlof dag en niet eerder Wat een gupje zeg, erg lieve foto! Jac Heb je dat zware gevoel van onderen dus heel vaak? Ik heb het af en toe, het voelt bij mij alsof er iets uit wil/moet of zo. Geen idee wat het is Henrieke Word Emma niet wakker als je haar in bed legt? Dan zou ik het slaapzakje in bed laten liggen zodat je haar er zo in han leggen. Dan hoef je alleen nog de armpjes er door te doen en de rits dicht te doen. Danitjuh O wat heerlijk zeg dat je zo lang mocht uitslapen! Heerlijk! MNM fijn dat je 4 uren achter elkaar hebt gemaakt! Dan rust je meer dan 2x 2 uren of zo. Die rubber blokken die je hebt gehad, zijn dat van die Bumbablokken? Jara heeft ze ook, erg leuk! Anna ik zou het opvatten als: geef een kus en veel liefs aan de kids. O, van je ex... Uhm dan misschien alleen voor de kids die hij ziet als zijn eigen? Hoe vat jij dit op dat? Zo, ouders zijn weer de deur uit, Jara op bed, Romee in de box en Marcel aan het werk. Ik denk dat ik even een lekkere mars neem Volgende maand begin ik pas met lijnen