Hoi! Kom vanavond even reageren, had net een heel verhaal getypt, valt de verbinding weg. Vanavond dus maar even.
ja, alles in 1 overzicht. je kunt het per maand laten betalen bij je voorolopige teruggave, maar wij krijgen altijd alles 1x per jaar
frummel oeps. keuken was dus aan een beurtje toe dankzij dex. hihi. Je hebt wel al een heel mooi ritme te pakken zeg met Jace. Kaatje dikke knuf meid. kan me voorstellen dat het knap frustrerend is dat ze de fles blijft weigeren. Het enigste wat er op zit is blijven aanbieden op welke manier dan ook. Maar ja dat maakt het er niet leuker op. hoop dat het vanavond gaat lukken met het spuitje. MNM langzaam gaat het beter met nila dus. Wel vervelend he voor zo'n klein hummelke als het benauwd is. En Neia een leuke dag op het spz. leuk als ze daar vrolijk vandaan komen. patriesja hij is dus weer helemaal goedgekeurd. fijn hoor. ja en die prikjes zo zielig. Ennas wauw mooie foto's. zelf gemaakt?? HenriekeC hii sorry snap totaal niks van je verhaal van verlof en regeling en kinderdagopvang. Buiten mijn boekje. Hoop wel dat het lukt om 3 dagen te werken en 1 dag thuis. Want dat is wat je graag wilt toch? Zo hier ga ik naar de griek!!!!! hmmm zo zin in. Is nog omdat we 10 jaar getrouwd zijn. Dus dames fijne avond. ik zit in het restaurant.
Wauw Ennas, wat een geweldige foto's. Wat een mooi meiske heb je toch. Kaatje, lijkt me erg frustrerend inderdaad...heb ook geen tips. Een collega van mijn man moest wel inderdaad steeds naar sm toe om kindje te voeden, heel onhandig, tijd en energierovend!
Ze id weer terug op de ic..daar blijft ze ook voorlopig. Ze heeft een gist in dr wond..en miss in bloed,.. Ook voch in dr buik,is nie goed.
Chantal meis wat een domper weer! Bah bah bah kan er ff niks anders van maken! Knuffel. Ennas wauwie zeg!
Kaatje; Kan me voorstellen dat je baalt, hoop dat het alsnog gaat lukken! Zat ook nog te denken aan een spuitje, maar zie dat er al meer meiden waren met dezelfde gedachte. Patriesja; Fijn dat alles goed was bij het cb! Ennas; Wat een prachtige foto's van een prachtig meisje!! Heb je ze laten maken of zelf gedaan?? Jac; Fijne avond en eet smakelijk!! Chantal; Neeeee, wat verschrikkelijk, dikke knuff!
Ik lees wel trouw mee meiden, weinig tijd. En de tijd die ik heb besteed ik aan het taartenmaken! Deze week 2 bestellingen staan dus ff drukjes! Zag het berichtje van mama chantal Heel veel sterkte meid! Denk aan jullie! Is hopelijk niet levensbedreigend?
Chantal, het kan ook niet mee zitten he Heel veel sterkte voor jullie en jullie meisje!! Thanks allemaal Heb ze laten maken. Jula wilde alleen niet mee werken haha die was bijna de hele tijd aan het huilen! Gelukkig toch nog wat leuke foto's gekregen!
Ennas, wat een mooie foto's!! Je hebt een knapperdje! Kaatje, haha, je kreeg vast geen reactie op het foldertje Jac, veel plezier en eetsmakelijk! Mamachantal, ahh neee toch Dikke knuff! Liep rond 4 uur naar het KDV om JAimy op te halen, heb meteen even gevraagd hoe en wat het nou precies zat met Ryan dadelijk ( welke groep en evt wendagen ). Nou ik mocht meteen meelopen naar het groepje waar hij komt te zitten ( de kruimels ), je kunt echt zien dat er kleintjes zitten op de groep, al is Ryan dadelijk de eerste baby sinds een lange tijd, helemaal ingericht op de allerkleinste tot een jaar. Kon meteen een afspraak maken voor een gesprek en meteen zijn eerste wendagen inplannen. 20 september heb ik om 9.00u het gesprek en vervolgens mag hij daar dan meteen blijven tot 12.00u en de 27ste komt ie daar van 14.00u tot 17.00u wennen. Vervolgens start hij de week erop ( ik geloof 3 of 4 oktober ) meteen volledig elke dinsdag en vanaf 16 oktober ook elke donderdag. Moest toch wel even slikken toen we de twee wendagen inplande, zijn gelukkig maar drie uurtje maar toch, de week erop gaat hij meteen een hele dag.. Daarna Jaimy opgepikt, die blijkt vandaag niet in der hum te zijn. Net thuis was het ook mopperen en huilen, ze had pijn aan haar achterhoofdje maar toen ik er even over deed kroelen was het over :/ Heb haar getempt en ze heeft wel verhoging, 39.0 graden. Ze is net rond half 7 met me mee op bed gaan liggen om ryan te voeden en terwijl ik aan het voeden was is ze in slaap gevallen. En dat terwijl ze normaal pas rond 8 uur naar bed gaat.. Nu zit ik in me uppie op de bank. Zo ff afwassen en dan gtst kijken.
oooh nee, niet weer Chantal!!! Wat een pech heeft jullie kleine meisje toch... nu is het genoeg! Miracle, mama nog niet klaar dus om haar kruimeltje te missen Komt goed he, het is nog lang geen oktober.
in t ergste geval kan ze wel overlijden door die gist als die in dr bloed zit. daar waren ze wel eerlijk over.. maar eerst maar is afwachten of het wel of niet in dr bloed zit. De artsen maken zich wel zorgen om haar das geen goed teken.. ben nu wel bang haar te verliezen en zit telkens te janken.. mn kleine meisje heeft al zoveel gevochten, dr lichaampje houd er een keer mee op toch? haar hartje is al nie helemaal goed,en dan moet het nu ook harder werken door al die infecties,bacterien enzo... hoelang kan die dat nog aan.. hoelang zal mn moppie dit nog tegen kunnen werken.. ik mag het niet denken,moet positief blijven,... maar ik ben wel bang dat ze t niet zal redden.. dat ik straks mn eigen kindje moet begraven
Mamachantal, jeetje.. ik weet even niet goed wat te zeggen, krijg een enorme brok in mijn keel van je berichtje.. Hier gaat een kaarsje aan en mijn duimen gaan enorme overuren draaien voor jullie kleine dappere en sterke meisje.
Hier ook een dikke brok in de keel. MamaChantal, heel veel sterkte! Ik doe ook een kaarsje weer aan voor dat arme meisje. Ze heeft al zo ontzettend veel gevochten in haar jonge leventje, ze mag nu wel eindelijk eens gaan genieten. Dikke knuffel!!
Hele dikke knuffel Chantal... dit zou niet mogen he! Viënna is sterk, dat heeft ze al bewezen. Heb hier meteen een kaarsje, na ja 3, aangestoken... Kom op, kleine lieve Viënna!!!