Hier was gisteren een drama. Ze huilde de halve dag. gelukkig kwam mijn moeder smiddags helpen. Ben bang dat het komt van de nutriton. Die pepti is heel dun, en ze ging spugen, dus dacht ga het wat verdikken. Misschien kreeg ze van dat spul weer extra kramp. Vannacht sliep ze wel goed, alleen om half 4 een fles. Met de verdikking maar gestopt, en infacol gekocht. Hopenlijk helpt het hier wel xxx
Goedemorgen, infacol werkte bij mijn dochter super hoor. Miss toch per kind anders. Ook moeilijk dat je nu weer zit met die melk carpe. Hopelijk lukt t met die dunnere of vind je iets anders om te verdikke. Ze zijn nog zo klein dus er zijn nog niet veel opties zeker? Hier wel best onrustige nacht gehad. Veel krampen. Telkens van die kramp aanvallen, sturen 10 min maar dat breekt dat are kind wel op. Ik moet sinds voor de spuit naar arts, vanaf was geen plek. Ja 1 maar laat ik net op die tijd wat belangrijks geplant hebben. Dus weer uitstel.
hier ook infacol gebruikt en werkt niet cina baby ook niet heb ik het idee... maar wel een goede nacht gehad! geslapen van 8 tot 5!!! joehoe en maar 5 flessen gehad gister! vanavond een foto shoot van onze kleine man ben benieuwd heb er zin in!! maandag ga ik voor de laatste keer naar de verloskundige! wil graag zijn voet en hand afdruk op papier zetten voor haar! ben haar zo dankbaar! of is dit stom omdat het gewoon haar werk is? zou ze het wel leuk vinden?
Hettie: ik denk dat de vk dat wel leuk vind, gewoon doen zou ik zeggen. Infacol: Wij gebruiken het nu een aantal dagen en ze heeft hier nog minimaal krampen.
Wat doen jullie om je kleintje een beetje af te koelen? Noa voelt best warm aan en ik heb geen idee wat ik kan doen...
Hoi meiden! Zit lekker in de achtertuin in de schaduw laptop voor me en E. in de kinderwagen aan het slapen. Hier heeft ze niet zo last van de warmte, heb haar dunne kleertjes aan en ze ligt gewoon lekker in de kinderwagne te slapen.. dus geen tips, lekker in de romper laten liggen! Hier gaat de bv niet zoals ik wil. Volgnes mij loopt de productie nogal terug ze word maar niet tevreden van de borst dus ze krijgt nu flesvoeding en ik kolf telkens om het nog een boost proberen te geven.. als dat niet lukt dan ga ik toch de beslissing nemen om te stoppen met bv.. ik wil wel dat mn dochter tevreden is zonder de hele dag aan de borst te hangen omdat ze honger heeft. Dinsdag even naar het cb, laten wegen en dan meteen advies vragen. Mn vriend is nu een tattoo laten zetten met de naam van onze meid.. ben benieuwd hoe het word! Hier werkt de infacol wel en we gebruiken nu een andere fles wat zorgt voor minder spugen en minder krampen.. gelukkig de piek van de krampen blijkt bij 6 weken te liggen en daarna word het weer minder en na 3 maand is het weg.. even volhouden haha (al is het ooo zo zielig!!! en vermoeiend pff)
Zo denk ik er ook over. Ze had vanmiddag 1,5 uur na de laatste fles - met gekolfde borstvoeding - alweer honger. Ze lag op gegeven moment echt vreselijk te krijsen, dus toch maar kv klaargemaakt, want had haar wel aangelegd, maar dat bevredigde ook totaal niet Nu is ze weer rustig. Ik kijk t nog een week aan en als het dan nog zoals nu gaat, vind ik het wel best. Dan maar geen borstvoeding geven, ik word er zelf ook niet vrolijker van als Noa steeds zo verdrietig is en honger heeft.
Die gene bij wie infacol goed werkt, hoe vaak geven jullie het? En al hoelang? Mijn man heeft op internet ergens gelezen dat t niet te lang mag blabla En bv, ik zie wel dat t echt niet zo vanzelf sprekend is dat t goed loopt. Ik ben heel blij en dankbaar dat t goed loopt. Zonde als je het graag wil.
@noel ik gebruik infacol al een paar weken.. het werkt hartstikke goed en als ik ermee stop heeft ze meteen weer krampjes dus ik ga er lekker mee door.. maar k ga toch wel ff opzoeken of het wel mag haha M'n meisje heeft van 9 tot half 4 geslapen vannacht.. Ik werd om half 4 wakker en ik raakte in paniek want ze slaapt nooit zo lang dus ik was een beetje ongerust.. Maarja zodra ik dr kamertje binnenkwam werd ze natuurlijk wakker
Ik lees nou net dit op internet: "Infacol wordt niet in het lichaam opgenomen, maar zorgt er voor dat de kleine gasbellen worden samengevoegd tot grote gasbellen die makkelijk door je baby als lucht kunnen worden afgevoerd. Je mag het onbeperkt gebruiken! Heb dit namelijk nagevraagd aan de fabrikant van infacol."
weer: wij ziiten lekker binnen met haar. ze ligt in haar rompertje. infacol: wij gebruiken het een ppar dagen en als we stoppen dan heeft ze er gelijk last van.
En geven jullie het bij elke voeding ? Ik heb gekregen de vsm cina baby druppels gegeven en daarstraks bij de voeding infacol. Beetje dubbel op miss vandaag.... Ik ga t nog eens pose dagen proberen maar dan gewoon wat meer als ik deed. Hij heeft nu echt kramp verschrikkelijk. Na t sprongetje van 5wk zijn ze er vaak vandaag omdat dan alle spijsverterings problemen vaak voorbij zijn. Hij zou ook minder verslikken, spugen en hoeven te boer. Zo start tenminste in, oei ik groei boek. Mijn lap top is stuk dus heb tel dus sorry voor spel fouten af en toe.
Wij gebruiken infacol voor elke voeding en dit werkt prima. Voor het weer doe ik niks extra's. Ventje lijkt er ook niet echt last van te hebben. Luchtig kleden net als jezelf... Vanavond ons ventje voor het eerst op ze eigen kamertje slapen. Het zal hem niet veel uitmaken, maar mij wel hihihihi....
meiden sorry hoor ik schrijf ff alleen over mezelf Ik word gek, vanaf vanmorgen half 9 heeft ze maar 2 uur geslapen tot nu.En dat was wiebelend in de wagen. Alleen maar huilen. Ik weet gewoon niet meer wat ik moet doen. Ze lijkt ook steeds honger te hebben, maar komt vaak al op 900 ml uit. Ze is misschien wel 13 of 14 uur wakker van de 24, is toch niet normaal __________________
Carpe ook dat kun je hier kwijt. Maar vermoeiend he. Over voeding weet ik niks. Geef zelfs bv. Volgens mij zit ze ook op een lesstof ben een sprongetje. Als je haar vast houd is ze dan wel rustig? En dat drinken is ergens ook logisch met dit weer. Cb zei dat je ook altijd wat water mag geven of lauw rooibos thee zonder suiker. Miss een tut voor zuig behoefte. Hier hadden we vd week ook zo'n dag, ook dit krampen. Maar toen heeft ie bijna heel de middag in de buidel gezetten. Is wel warm zo tegen je aan, maar hier binnen is t te doen en gewoon extra luchtig kleden. Succes ermee en hopelijk valt ze zo in slaap en heb je redelijk rustige nacht.
noel vasthouden maakt niks uit, was dat maar waar. Ze gilt het de hele dag uit. Heb dit met mijn dochter ook meegemaakt, tis zo afschuwelijk. Voel me helemaal depri, en zie savonds al op tegen de volgende dag. Tis nu al 3 dagen achter elkaar zo
Ja ik kan het me zo voorstellen. Mijn dochter was en huil baby nog je ziet boven de doen in t laminaat. Wat heb ik op en net gebeld heb in poging om te suss. Zoe moeilijk hè omdat ze niks kunne zeggen en je niet weet waardoor t komt. Heb met je te doen en heb groter geen advies voor je
carpe: ik heb geen advies voor je, maar ik kan me heel goed voorstellen dat je het even niet meer weet. infacol: wij geven het bij iedere voeding.
Valkyra is nu ook huilerig, maar dat zal het weer wel zijn. Zette net een cd op van Marilyn Manson, en ze sliep gelijk hahahaha dat word wat! Ik ga straks in de tuin zitten, als het een beetje uit te houden is.. t word eens tijd dat ik ook een kleurtje krijg!! K laat mn meisje wel binnen hoor, ik ga vanavond nog wel even met haar naar buiten als het een beetje afgekoeld is Gaan jullie vandaag nog wat doen?
Wij blijven binnen. T is ons veel te warm om er op uit te gaan. Misschien vanavond nog even een rondje om. Klein hoeraatje: Noa was 110 gram aangekomen sinds donderdagochtend. Dus het helpt goed om haar gekolfde bv en kv te geven. Ze krijgt 5 flesjes kv (60-70 ml) en 2 flesjes bv per dag. Aanleggen doe ik niet meer bij elke voeding, omdat het haar teveel energie kost en frustratie geeft omdat er niet zoveel uitkomt. Blijf t wel doen, omdat ik nog niet helemaal van de bv af ben.