@chans, ja ze moeten er ook rekening mee houden dat jij maar net moet kunnen op de dag die zij uitzoeken, dus zal wel handig zijn als ze dat bijtijds doen. vind het altijd zo vervelend dat als je op een afspraak moet wachten dat ze dan blijkbaar maar denken dat je altijd maar kan. en daarnaast, je kijkt er naar uit en wil natuurlijk gewoon weten wanneer je die echo hebt. succes, hoop dat je snel meer weet!
Ja, inderdaad. Gelukkig krijg ik hier op kantoor sowieso wel vrij, maar het zou fijn zijn als we daar alvast rekening mee kunnen houden. Dus ik ga morgen gewoon bellen en we zullen zien . Als het ziekenhuis me maar niet zolang laat wachten op het moment dat ik moet bevallen
is het al 16.50u?? pff wat duurt de dag lang! om 16u ongeveer taai ik af bij mn werk en dan rij ik naar dr Papa op IJburg, want hij is sinds zaterdag weer verhuisd! Vriend komt met de kids dan daarheen, anders moest ik van de ene kant vd stad naar huis om hun op te halen en weer terug deze kant op. vind het zo spannend dat ik er buikpijn van heb! einde ego bericht
Ja dat is ook precies de reden waarom ik dus wel besloten heb om dan 2 juli aan te houden en dit ook aan te gaan geven bij de verloskundige. Sowieso vertelde de echoscopiste dat ze het ook even als notitie toe zou voegen in de brief die richting de verloskundige gaat betreft de uitslag van de 20 weken echo. Dus ik neem aan dat het wel goed gaat komen. O ik voel me echt zo raar, het is alsof ik nu pas echt besef dat ik zwanger ben! Klinkt misschien raar he? Ik snap het ook niet, maar ik besef het me gewoon ineens! Toen we gisteren dat kleine meisje in het beeld zagen en dat hartje wat klopte en van dichtbij werd bekeken drong het ineens tot me door. En toen zag ik die duidelijke 3d foto en besefte ik mij ineens dat ze gewoon al een mensje is! Echt ik duim heel hard dat iedereen net zo'n mooie 20 weken echo krijgt als dat wij hebben gehad en straks op dezelfde roze/blauwe wolk zit!
@chans, haha, dat hoop ik ook niet tegen die tijd! beide keren dat ik moest bevallen was het 'druk'. en ik lag daar maar in die beval kamer met alleen mn vriend (was bij de eerste), verder geen kip te bekennen. op een gegeven moment heb ik mn vriend toegesnauwd dat ie ze NU moest halen want ik moest 'poepen', tenmiste, zo voelen persweeen dus
Yummy, ja dat kan ik me helemaal voorstellen, dat het nu pas doordringt. Het klinkt misschien heel raar, maar ik heb ook heel erg het idee dat ik nog maar net zwanger ben en dat het nog niet echt is ofzo. Het voelt nog zo onwerkelijk, zo idioot eigenlijk, ben al bijna op de helft (oke, nog lang niet, maar je snapt vast wat ik bedoel ) Ik hoop ook dat het geslacht vandaag zichbaar is en dat het dan wat meer werkelijkheid wordt voor me, dat was vorige keren namelijk wel zo.
@boja ik heb dat ook, het gevoel dat ik net pas zwanger ben en het is eigenlijk 99% van de tijd nog vreselijk onwerkelijk! alleen bij de echo's valt het kwartje haha
@termijn ik denk nog steeds dat ik eigenlijk langer zwanger ben dan officieel besloten is in eerste instantie was 10 juli mijn datum, toen werd het 12 juli, maar ik loop steeds 4 dagen voor qua groei.
@vernon, wat raar is dat toch he haha. ik heb best al een buik, heb me behoorlijk belabberd gevoeld de eerste maanden en toch dringt het nog niet door haha
same here elke klacht die je kan hebben komt hier voorbij, buik is volop bol ipv hol maar toch.. ik voelde me de eerste 8 weken het meest zwanger, kotsend en alles
Dames ff een vraagje ik twijfel of ik de vk moet bellen ik vergt echt van de pijn in me buik ken bijna niet lopen vande pijn wat zouden jullie doen?
@daphne, bij twijfel altijd bellen! en liever nu dan vanavond/vannacht, want dan twijfel je helemaal of je het wel moet doen of niet.
@termijn, vernon wat is er dan bij de termijnecho bepaald? als die tussen de 9-12 weken is gedaan, dan kun je die gewoon aanhouden hoor, dan groeien ze 'standaard' en is er geen sprake van een grote of kleine beeb.
kan met totaal niet concentreren op mn werk vandaag, maar ik moet het nog wel even proberen. oja, gingen er nog meiden op vrijdagochtend/middag naar de 9mnd beurs of niet?
Net gebeld ze hebben het erg druk gaan me tussen 3 en 4 terug bellen voor advies pfff en dat duurd nog zolang