Hey dames, Ik sluit me bij jullie aan! 12 juli verwachten wij een klein jongetje! Met de baby gaat alles goed, met mij minder, erg veel last van bekkenpijn dus zit al vanaf 13 weken thuis! Ik probeer een foto bij te voegen van 20 weken buikje!
Mooi hoor dames! Blijft leuk al die verschillende buikjes Vandaag even een thuis fotoshoot gedaan, wilde deze showen. Onze hondjes! Bekijk bijlage 309511 Bekijk bijlage 309512
Lief!! Ik wil fotos in de douche maken als ik wat verder ben, rond de 30 weken ofzo, want nu heb ik een hangbuikje xD
Een hangbuikje, je bent een gekkie joh.. ! Op die foto's heb je toch geen hangbuikje, ik heb het werk altijd gedaan ben verslaafd aan fotografie, ga het binnenkort ook voor mezelf beginnen. x
HAHAHA ik draag een spijkerbroek met elastische buikband, dus die lift mn buikie als ik naakt ben heb ik een hangbuikje hoor (overgewicht), dus ik wacht nog effies
@Noorus en Daisyfox heel mooie buikjes! @uk1983 superleuk om het een verrassing te houden @Fleur88 wat heftig dat je al zo vroeg thuis kwam te zitten met bekkenklachten, ik ken het helaas van mijn vorige zwangerschap! deze keer valt het tot nu toe mee maar dat klop ik gelijk even af.. voel wel e.e.a. en is best zwaar als je al een dreumesje hebt rondhobbelen @Trudy wow da's een mooie, flinke buik! @Kruidnootje heel grappig met je hondjes wil deze keer denk ik ook een fotoshoot doen als ik een mooie, grote buik heb, vorige keer niet gedaan..
Oh donderdag 20w echo. Ik kijk er erg naar uit, maar vind t toch ook wel spannend. Wij willen het liefst niet weten wat het wordt. Een wonder is het toch al. Foto's van buik moeten nog worden gemaakt. Zoeken nog even leuke achtergrond of omgeving.