Juli 2015 uitgerekend

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by FvK, Oct 24, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. linda79

    linda79 Lid

    Oct 11, 2014
    14
    0
    0
    NULL
    NULL
    @beatetitia... hoger dan 3+ doet hij niet.... dus klopt het wel.
    en ik heb ergens gelezen dat de digitale testen met indicatie niet voor iedereen klopt...Iedereen heeft een andere hoeveelheid hcg.

    Hier alles nog goed geloof ik.... word gek als ik ff geen gevoelige tepels heb...
    slaap redelijk word wel veel wakker omdat ik moet plassen, wat ik ook alleen heb als ik zwanger ben, normaal slaap ik de hele nacht door
     
  2. beatetitia

    Oct 20, 2014
    94
    0
    0
    NULL
    NULL
    Linda79 op gebruiksaanwijzing staat een voorbeeld 2-3 3-4 4-5 weken en 5+. Maar het scheelt ook maar een paar dagen dus dat kan natuurlijk en wat jij zegt bij iedereen is het hcg anders. Vervelend hé dat je op als Let. Was deze onzekere periode maar voorbij kunnen we echt gaan genieten
     
  3. Djingo

    Djingo Niet meer actief

    Goedemorgen, wat word hier gezellig geschreven!

    Vroeg wakker, hier ook helaas. Heb zooooo zin om weer een keer uit te slapen. Met mijn dochter lukt dat al zo moeilijk en dan krijg ik een keer de kans, ben ik vroeg wakker ;).

    Wij hebben het ondertussen mijn schoonouders en mijn ouders verteld dmv het shirtje die onze dochter aan had.

    Mijn vader las de zin op de achterkant en eerst had hij helemaal niet door wat hij nou oplas hahaha.
    Was zo ontzettend leuk. Mijn ouders en schoonouders zijn helemaal blij.
    We hebben besloten dat we het hier nog bij laten en de rest pas gaan vertellen na de 1e echo.
     
  4. marijke88

    marijke88 Fanatiek lid

    Dec 29, 2008
    1,996
    0
    36
    kop van n-h
    Ben zoiezo medisch;) ks bij mn jongste
     
  5. linda79

    linda79 Lid

    Oct 11, 2014
    14
    0
    0
    NULL
    NULL
    Daar heb je gelijk in...maar er staat ook dat wat de indicator aangeeft is vanaf eisprong....dus moet je er 2 weken bij tellen.

    Op indicator 1-2 = 3-4 weken zwanger
    2-3 = 4-5 weken zwanger
    3+ = 5+ weken zwanger

    deze 3 meet hij meer niet.... dus al ben je 8weken zwanger zal er altijd 3+ staan

    Ik ben iid blij als we de 13 weken grens over zijn.
    ik heb al twee keer een miskraam gehad met 6 weken....dus ook in heel blij als ik die grens weer voorbij ben
     
  6. beatetitia

    Oct 20, 2014
    94
    0
    0
    NULL
    NULL
    Linda79 Ok dan ben ik weer wat rustiger. . Ik snap dat het nu dan extra spannend is. Hoe ver ben je nu?
     
  7. linda79

    linda79 Lid

    Oct 11, 2014
    14
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ben nu 5 weken en 5 dagen
     
  8. Mammadoe

    Mammadoe Fanatiek lid

    Jun 3, 2011
    2,169
    0
    0
    Amsterdam
    Ik ben ook al een paar keer vroeg wakker geweest terwijl ik nog langer door bleef slapen. Irritant, want ik ben ontzettend moe!! Ik bof echt dat ik op het moment een rustigere periode heb met werk, anders wel pittig.
    Net bij mijn ouders geweest aan wie onze dochter het gisteravond verklapt had. Ze vonden het erg leuk en waren verbaasd dat mijn buik al zo groot is! Misschien toch een tweeling?
     
  9. Laurette

    Laurette Lid

    Jul 16, 2014
    13
    0
    0
    Leerkracht lager onderwijs
    België


    Ik ben ook uitgerekend voor begin juli :)
     
  10. beatetitia

    Oct 20, 2014
    94
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou Lauren 79 Ik duim voor je!

    Mamadoe Ik ben benieuwd. Een tweeling dat zou bijzonder zijn. Zit het in de familie? Lief van je dochtertje erg orgineel ook!

    Mamaenmini erg spannend nu dus. Ik hoop het voor je!
     
  11. Mammadoe

    Mammadoe Fanatiek lid

    Jun 3, 2011
    2,169
    0
    0
    Amsterdam
    Ja, in beide families komt een tweeling voor maar niet heel erg dichtbij, dus volgens mij niet een grote kans. Afwachten maar :)
    Vannacht wakker geworden, doet mijn voortand enorm pijn. Nu nog steeds! Mag je gewoon naar de tandarts als je zwanger bent?
     
  12. heyhallo

    heyhallo Fanatiek lid

    Aug 29, 2012
    1,834
    0
    36
    Female
    Limburg
    Je mag naar de tandarts. Wel zeggen dat je zwanger bent. Niet alle behandelingen kunnen worden verricht namelijk.
     
  13. marijke88

    marijke88 Fanatiek lid

    Dec 29, 2008
    1,996
    0
    36
    kop van n-h
    Jup je ag gewoon heen! Ben toevallig woensdag geweest en moet komende woensdag naar mondhygienist
     
  14. Mammadoe

    Mammadoe Fanatiek lid

    Jun 3, 2011
    2,169
    0
    0
    Amsterdam
    Wist wel dat foto's niet mogen enzo. Maar verdovingen dan?
     
  15. cherryon

    cherryon Actief lid

    Jul 1, 2011
    153
    0
    0
    NULL
    NULL
    @mamadoe Hier veel tandarts ervaring: zelf heb ik toevallig op 4 weken een behandeling en foto gehad, ook verdoving. Maakte me toen erge zorgen maar tegenwoordig is de straling erg laag. Wel altijd melden dan gebruiken ze een loodschort of slaan ze de foto over. Qua verdoving gebruiken ze er dan een zonder adrenaline. Adrenaline kan indien in bloedvat gespoten contracties veroorzaken maar die kans is zeer klein. Uit voorzorg gebruiken ze dan verdovingsvloeistof zonder adrenaline. Geen zorgen , tandpijn en stress ook niet goed voor beebs ..overigens is je tandvlees veel gevoeliger en sneller onstoken tijdens de zwangerschap daar kan je ook erg veel last van hebben.

    @all spannend hoor. Sommigen zelfs al geshopt!! Dat durf ik echt nog niet. Pijnlijke borsten met vlagen, misselijkheid valt ook mee. Wel enorm verkouden en grieperig nu, idd lage weerstand :)Weten jullie al wanneer jullie het aan de andere kids vertellen?

    Ivm eerdere dreigende vroeggeboorte , miskramen en MA al twee echo afspraken staan. En afspraak met gyn. Hoop een goede te treffen die preventief maatregelen wil nemen om deze keer ziekenhuisopname vanaf 25 weken wil voorkomen. Lijkt me verschrikkelijk om dat weer mee te maken. Zeker met twee kids thuis nu..
    Iemand ervaring met proluton injecties?
     
  16. beatetitia

    Oct 20, 2014
    94
    0
    0
    NULL
    NULL
    Cherryon dat hoop ik ook voor je.

    Ik heb het aan mijn oudste verteld( 5). Hij zag een test. Ik heb het uitgelegd en gezegd dat het nog erg klein is een dat heel soms baby's niet groot groeien en dan weer weggaan en dat dat kan gebeuren. Ook verteld dat het nog erg lang duurt voordat er dan een baby zal zijn. Hij lijkt het te begrijpen vraagt met regelmaat of de baby Nog groeit en hoe groot hij is.
     
  17. Blackfish

    Blackfish Lid

    Nov 5, 2014
    72
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier ook eentje met veel tweelingen in de familie.Mijn oma heeft twee tweelingen gehad en mijn vader is een tweeling en het slaat altijd een generatie. Kortom: ik heb grote kans op het krijgen van een tweeling. Het is mijn eerste dus hoop eigenlijk wel op één kindje maar ik ben wel op de echo voorbereid dat het er ook twee kunnen zijn.
     
  18. cherryon

    cherryon Actief lid

    Jul 1, 2011
    153
    0
    0
    NULL
    NULL
    @beatitia, klinkt als een duidelijke en goede uitleg. Mijn oudste is ook 5 en soms wil ik het haar echt zeggen. Ze zag ook een test maar ik kon er gelukkig overheen praten.. Het speelt ook mee dat ik zeker weet dat ze het niet voor zich kan houden ;) ik wacht nog even af of het me lukt.. Opas en omas weten het ook nog niet..5december heb ik een tweede echo en gesprek met de gyn dus wie weet daarna..

    @blackfish.. Goed dat je er vast rekening mee houdt..spannend! Ik droomde er laatst over.. Ipv nr 3, nr 3 en 4.....het zal je gebeuren ;)
     
  19. lolababy

    lolababy Fanatiek lid

    Jul 28, 2014
    1,403
    1
    0
    Zelfstandige
    Hi dames,

    Ben even van de leg hier hoor. Heb mijn verhaal uitgelegd in de lounche. Ivm beroerte van mijn stiefvader.
    Weet echt even niet wat ik moet doen hiermee.

    Pff

    Sorry als ik even niet reageer op jullie maar dan weten jullie even wat er hier speelt
     
  20. sammii

    sammii Bekend lid

    Dec 15, 2012
    659
    0
    0
    NULL
    NULL
    He meiden,

    Ik heb gebeld over omdat ze alleen vruchtzakje zitten mag eerder terug komen met 7 weken! Ik heb wel steeds erge kwaaltjes was eerst misselijk ma nu ook overgeven. Ene kant geeft me dat ook weer wat meer gerust stelling.


    Hoe is met rest meeste mogen bijna voor de echo spannend..

    Hebben sommige ook al een opgezette buik. Voel me savonds soms echt een op geblazen ballon!
     

Share This Page