@Mama1504 neeee! Had echt een streepje verwacht bij je! Hopelijk toch iets te vroeg, vrijdag met ochtendurine? Balen meis!
Jup witter kon niet. Bij de eerste testte ik ook pas 15 dpo positief, maar ja toen had ik de innesteling opgemerkt op 11dpo. Maar dan zou die nu wel eerder moeten zijn, omdat ik al een paar dagen soms loop te kokhalzen. Dus enige wat ik kan bedenken voor nu, hoge progesteron. Zoals @Meisje93 zei. Rot hormonen
Rot hormonen ja!! Pffff vooral die progesteron. Balen @Mama1504 Gaat dan nu echt de enige die deze ronde eigenlijk niet wilde, op roze?
Haha daar lijkt t wel op. Als ik nu wel ongi wordt, vind ik het geen probleem want ga nog op vakantie dus dan laat ik de boel de boel en gewoon vakantie vieren met een paar wijntjes (zegt ze nu)
That's the spirit Nog even flink genieten en dan zwanger zijn haha. Misschien gebeurt het op vakantie wel?? Ik vertrek zondag naar Frankrijk voor een dikke week. Ben benieuwd...ben erg misselijk. Hopelijk helpen de rust en de natuurlucht
ik hoop het voor jullie niet! Mijn vakantieplannen waren hetzelfde mama1504! Zoals het er nu naar uit ziet maar geen sangria voor mij in Spanje. Moet eerlijk zeggen dat het me niets kan schelen hoor, net zoals dat de verjaardagen nu weinig zullen gaan schelen. Allemaal bijzaak. Hoop vooralsnog dat het echt zo is en de testen mooi oplopen en daarna dat het goed blijft gaan. Ik blijf duimen voor meer roze!!
Wie weet.. is dan wel ongeveer mijn vruchtbare periode Ooh heerlijk!! Hopelijk helpen de rust en natuurlucht idd.. anders kun je nog niet genieten van je vakantie.
Precies! We gaan zien wie jou komt vergezellen. Zou mij ook niks kunnen schelen hoor drink al niet veel, maar soms zoals een verjaardag of vakantie af en toe. Maar missen doe ik het niet. Alles voor de kleintjes ik hoop ook voor je dat ze haan oplopen
@Meisje93 hè verdorrie! Wat ontzettend balen meis! @Sterre* super dat je een knipperend hartje op de echo hebt gezien! @joyce2086 je moet je niet opgelaten voelen hoor meis. We gunnen het elkaar hier allemaal en er moet echt roze bij deze maand! Dus smile, be happy en lekker genieten van de vakantie zo! @Mama1504 die zag ik echt niet aankomen! Maar geen bloed geeft moed. We blijven gewoon positief @Aardbeitjes lekker hoor zo nog een weekje vakantie! Hopelijk kun je wel een beetje genieten. @hier gisteren de zwanger en kids ovulatietesten en sensitest zwangerschapstesten binnen gekregen, dus ik ben er weer klaar voor! Word ook echt helemaal hyper als ik denk aan een lief mooi prachtig zomer kindje!
@Sylva kijk!! Jij bent er klaar voor ach ja geen bloed geeft moed, maar goed, ben vrij nuchter dus zien t wel
hihi ook lekker. al is zwanger zijn nog leuker. ik hoop ook zwanger te zijn als we in okt. weg gaan. hihi mooi zo! ik hoop het ook dat je testen mooi op gaan lopen. verwacht het wel hoor. @Sylva op naar de eisprong weer!
@Meisje93 jaa natuurlijk is zwanger zijn het leukste we gaan gewoon vol goede moed er weer de volgende ronde in Na het eten vanavond ineens hele erge krampen. Ik dacht nog: ja hallo die test had me bespaard kunnen blijven maar nu ineens nergens meer last van