wat fijn dat het zo goed gaat met je zoon. zie dat hij naar het vwo gaat. super zeg! pff heftig allemaal zeg. begrijpelijk dat ze eerst uitgingen van bekkeninstabiliteit. lijkt me pittig zo kort op elkaar. al is het als ze wat groter zijn wel weer erg leuk. fijn dat je huisarts je doorgestuurd heeft. fijn dat het nu draagbaar is icm. medicatie. wel erg vervelend dat je er zo nu en dan goed ziek van bent. leuk dat je uit een groot gezin komt! me to. 2 zusjes en 4 broer(tjes) helaas 2x een vmk gehad. tijdens de zwangerschap van dochter bekkeninstabiliteit gekregen & te lang mee doorgelopen. sinds 2 weken gaat het eindelijk de goede kant op. al moet ik nog steeds erg goed op mijn houding etc. letten. angst is wel dat het weer terug komt als ik zwanger mag raken. bevalling was een erg mooie bevalling. thuis bevallen. wel een knip moeten krijgen, aangezien bekkenbodem erg strak was en dochter aan de grote kant. verder heel erg goed gegaan & weinig last van weeën gehad. wel moeten persen zonder persweeën.
Ja, dat is waar. Ik ben ook gezegend dat ik al 1 op de wereld heb mogen zetten. Super hoe positief jij er tegenover staat! Mijn zwangerschap ging voorspoedig, geen kwaaltjes oid. Behalve op het laatst natuurlijk zoals rugpijn e.d. Was 1 uit de boeken zelfs tot 42 weken rond gehuppelt Bevalling daar in tegen ging wat moeizamer, wat uit eindelijk in een spoedkeizersnee eindigde, maar toen hij geboren was ging het weer helemaal goed.
Heb ik gedaan, maar krijg geen kruis, behalve dag verder wel maar dan zegt ie dat ik de eisprong vandaag heb. Maar als ik de ovutest weghaal van gister, springt ie wel op zaterdag zie t allemaal wel Jeetje snap nog niet zoveel van ff geloof ik
@Katsje gezien je kwaaltjes zou ik toch van het eerste uitgaan. Je bent niet voor niets zo misselijkheid. Als je gewoon ongesteld zou worden zou je daar absoluut geen last van hebben. Lijkt inderdaad iets te zijn met die kv2v5 testen ja. Of dat hij pas na een half uur een streepje geeft en dat het dan geen indroger is. Vind het maar vaag. Maar wat je zegt, geen bloed geeft moed! @KyJaGa wat ontzettend mooi gezegd meis! Echt heel herkenbaar wat je schrijft. Je slaat de spijker precies op z'n kop! Wat heb jij al veel voor je kiezen gekregen ook Gelukkig gaat het goed met je drie kinderen. Wel ontzettend knap dat je het nog een keer aandurft, ondanks alles wat je tegenwerkt. Hopelijk met oog op wat je wel en niet kan, heb je een mooie volgende zwangerschap! @Pluisje30 je testdrang weg! Wacht maar tot je NOD dichterbij komt! Een week duurt nog laaang! Ik heb een hele voorraad in huis, gewoon voor het geval het nog wel even gaat duren. Heb volgens mij in totaal iets van 21 testen Heb jij ze al in huis? @Kaatje1603 ik heb hier echt zo precies hetzelfde als wat jij hebt. Je voelt en merkt van alles, maar jijzelf blijft gewoon nee nee nee roepen. En toch is het er! Snap heel goed dat we onszelf gek kunnen maken, maar wat nou al we niet gek zijn? Wat nou als wat we voelen gewoon echt gebeurt? Het is zo gekmakend! @Lovingmyboy kan inderdaad heel goed napijn zijn, zeker als je geen vruchtbaar slijm meer hebt. Maar je kunt voor de zekerheid zeker nog even gebruik maken van vanavond. @Mama2017 jeetje wat mega heftig zo kort op elkaar Het is natuurlijk fijn om te weten dat het gewoon moet kunnen. Maar maakt het natuurlijk niet makkelijker als het zo tegenzit. Lijkt dan of je lichaam je keihard in de steek laat. In ieder geval fijn dat je zo vaak echo's mag laten maken als je wilt, dat geeft je in ieder geval enig vorm van zekerheid. Ik hoop dat je volgende een mega plakker is meis! @Mama1504 dat is apart. Stond je temperatuur vanochtend trouwens niet op 36.4? Zie dat hij nu op 36.3 staat. Misschien moet je hem anders op 36.5 zetten. Als ik je temperatuur bekijk en daarnaast je slijmverlies, dan is je eisprong echt allang geweest. Wat fijn dat we nu bijna allemaal op het wachtbankje zitten meiden! Fingers crossed, duimen draaien en hopen op mega veel geluk voor ons allemaal! ❤️️
@Sylva bedankt! Heb idd wat zitten wijzigen in de dagen erna en heb ik perongeluk dus vandaag ook aan gezeten tel reageert wat traag waardoor ik ws op vandaag heb geklikt zal hem gelijk terugzetten Vandaag trouwens nergens meer last van gehad. Hoe gaat het bij de rest met de klachtjes? Zijn er al bijna mooie testjes in aantocht?
@Mama1504 wat vervelend dat die ff niet meewerkt. klachten. valt gelukkig nog mee. wel de gebruikelijke steekjes. vind deze ronde toch wel heel erg spannend.
@Katsje Inderdaad: geen bloed geeft moed! We duimen voor een positieve test over een paar daagjes! @Sylva @Pluisje30 Dank jullie wel meiden, lief gezegd en wie weet helpt al die positieve energie. Het was gisteren net alsof de storm was gaan liggen (heb ik al een paar keer eerder meegemaakt), dus ik zelf kan ff niet heel positief zijn helaas. Misschien komen de symptomen weer terug en we zien het sowieso over een klein weekje! @Sylva Snap heel goed dat je niet makkelijk nuchter blijft nu je nog maar een week hoeft en vanalles voelt! Veel plezier en afleiding in de bios! @Pluisje30 Wat knap dat je testdrang weer weg is. Heb je wel symptomen? @KyJaGa Heftig verhaal van je zwangerschappen/bevallingen zeg... Maar gelukkig heb je toch 3 gezonde kinderen gekegen! En hopelijk is je volgende ervaring beter, ondanks de reuma! @Kaatje1603 Ja precies, spannend hè! Heb je nog meer dan die lage rugpijn? Vaag misselijk dus? @Mama2017 Wat heftig 3 miskramen in 10 maanden tijd. Gelukkig hebben jullie jullie zoontje. Nu duimen we voor nog een voldragen zwangerschap! Fijn van de echos, dat geeft hopelijk wat rust.
Nog steeds misselijk....maar ook nog steeds geen bloed!! Zei gisteravond tegen mn man: ik word ook helemaal gek van al dat slijm en afscheiding... Antwoord van mn man: je weet wat dat de vorige keer betekende he!? De vorige keer dat ik dat had, bleek ik binnen een week idd zwanger....dus wie weet!!
Dankje dames. Wat een fijn groepje deze juli nod lijst! Ik zit vandaag op 7dpo (7 dagen na ei.... Op de helft) Wie ook? Ik testte bij mijn eerste miskraam op 12 dpo positief (2 dgn v nod) 2e al op 8 dpo een knaller en de 3e op 13 dpo. Spannend. Ik heb nu alleen wat buikpijn, maar dat heb ik altijd na mijn ei. Benieuwd hoe het met jullie gaat.
oehh spannend! had stiekem gedacht dat je vanochtend ging testen. klinkt veelbelovend bij je! jij schiet al lekker op! hier pas 3dpo. zo bij de 2e testte je al vroeg positief. tja hier de bekende kwaaltjes. krampjes en net ineens erg misselijk.
Zodat is fijn zeg, heel bijzonder!!! Hij was gewoon klaar in de buik, hup de wereld verkennen ADHD is wel heftig, maar t had veel erger kunnen zijn he? Wat grappig dat het steeds hetzelfde gaat, dan verwacht je dat nu zeker weer? 5 dagen na nod is lang zeg! Maar nu weet je dat je pas zo laat positief test, dat geeft weer een klein beetje rust. Lijkt me de eerste keer best onzeker. Bij mij duurder de eerste heel lang (denk achteraf omdat mijn man er best gestrest over was, die is niet zo van de nieuwe dingen) en de 2e was ik meteen zwanger en de 2 miskramen ervoor ook. ik had alleen geen idee waar ik zat ik mn cyclus, want dacht eigenlijk dat ik niet zwanger kon zijn qua timing. Maar misschien een rare cyclus door de mk. Ik denk achteraf dat ik op 10 dpo ongeveer een duidelijke streep had.
Ik probeer te wachten tot nod dit keer. Ik acht de kans ook klein. Hebben het 3 dagen voor ei gedaan en op de dag van de eisprong. 2x maar. Maar wie weet. Vorige keren deden we het 2, 3 dagen voor het ei, 1 dag voor ei, op de dag en de dag erna! En dat was steeds raak!
hahahahaha. Toch best lang inderdaad Ik heb er ook heeeeeel veeel, want als ik een positieve heb wil ik daarna toch nog een week doortesten om te zien of hij oploopt. kom maar op met die testdrang.
haha, klinkt als een priiiiima kans hoor! Bij 1 van mijn miskramen en bij mn 2e hebben we t niet eens in de buurt van mn eisprong gedaan. Dus wie weet! zo vaak is echt niet nodig hoor. Wij hebben nu ook wel erg ons best gedaan, dus ik denk nu dat t te veel is
@Mama1504 haha het viel me op Heb ik zelf ook wel eens hoor. Toch benieuwd wat je temperatuur vandaag doet! Wel fijn overigens dat je helemaal nergens last meer van hebt, lijkt me heerlijk! @Katsje spannend, spannend, spannend! Ziet er dus nog steeds zeer positief uit! Wanneer ga je weer testen? @Mama2017 zit hier ook op 7 dpo! Heb je buiten buikpijn totaal geen andere klachten? Jaloers hoor! Die 8 dpo was wel heel vroeg zeg. @Pluisje30 hahaha Yeahhhh! We zijn in ieder geval goed voorbereid! Wil je dan elke dag gaan testen of om de dag? Ik wil hier denk ik om de dag gaan testen en ze dan ook bewaren in een herinneringen doos. Wil het echt vastleggen allemaal, lijkt me zo bijzonder om te doen. Die testdrang komt wel over een paar dagen Ik voel me hier echt beroerd. Heb het gevoel alsof ik ziek ben terwijl ik niet ziek ben. Ook met vlagen kotsmisselijk. Kan ook ondertussen niet meer zeggen tegen mezelf dat ik het me inbeeld. Verder nog steeds de kwaaltjes van de afgelopen dagen. Als m'n lichaam me nept dan word ik echt niet goed. Word hier zo onrustig van
Ooh jawel hij werkt wel mee, blijkbaar deed me tel even wat anders dan ik wou want heb een kruis! @Sylva jaa temp vandaag keurig 36,6 en ik heb een kruis Het weekend was even beroerd met die mega buikpijn. Gelukkig nu niks meer, hopelijk tot nod
@Mama1504 zei het toch! Zelfs met je positieve ovulatietest van eergisteren is FF het met me eens, whoehoe! Dus officieel 3 dpo! Ik ga met je mee hopen Ugh! Is het al vrijdag..
testen!!!!! je hebt er toch genoeg. Het geeft mij altijd rust, ongeacht het resultaat. Ik heb ook allemaal goeie voornemens, mocht ik nog een keer zwanger mogen worden. Wil nu echt de reactie van mn man filmen (voor t eerst is hij degene met een hele sterke wens) en de groei van mn buik vastleggen. Je vergeet alles zo snel. Maar ja...eerst maar een zwanger zien te raken. Ik merk nu dat ik t ook echt heel graag wil. Zag er eerst ook wel tegenop.
Nou vandaag niet meer vaag misselijk maar gewoon misselijk... gelukkig nog niet dusdanig dat ik niet meer functioneer Ooo wat wordt/is het toch voor iedereen spannend!