Phoephoe.. jullie kletsen veel Leuk om te zien dat je hier toch wel veel ervaringen kwijt kunt! Ik heb alleen niet zoveel tijd gehad om alles terug te lezen en te reageren, dat komt nog wel. Met onze kleine Mia gaat het super goed. Hier nog een fotootje van haar Phillys, 23 jaar, 13-08-'14 geboren, 1ste kindje
@Luiers: Ja, hier ook kruidvat, alleen zitten wij al in 2 @Gebroken nachten: Ik heb er niet zo'n last van eigenlijk, binnen 20 minuten slapen we allemaal weer. Vannacht was het 3 uur en 6.15. Die van 6,15 mag wel naar 7 uur, dan kan ik er uit blijven. @Andere kindjes: Wij noemen onze dochters fruitvliegjes Zodra hun kleine zusje beneden is, zwermen ze om haar, kusjes geven, aaien etc etc. Ik heb sinds 2 dagen zo'n last van hoofdpijn, vooral 's nachts en in de ochtend. Nou las ik dat dit met hormonen te maken kan hebben....meerderen last van? Ik zal ook even een fotootje spammen
De oudste is spontaan geboren met 37+2, de jongste is ingeleid met 36+5. Jongste wordt vandaag 1 week oud! Ze doet het super, mooi roze gezichtje, lekkere wangetjes, gewicht gaat mooi omhoog. Ze drinkt erg goed, alleen komt ze 's nachts om de 1,5 uur, dus wel vermoeiend. Mijn peuter wordt om 7uur wakker, dus dan begint onze dag. Om 20 uur liggen we allemaal weer in bed 's Avonds heb ik tot nu toe telkens flink last van de hormonen, dan vliegt de onzekerheid me ineens aan. Maar ik geloof dat het met de dag beter gaat! We hebben nog tot zaterdag kraamzorg, daarna alles weer zelf doen, yikes!
Hier ook hoofdpijn met vlagen weet alleen niet of het van de schildklier komt of van het ontzwangeren. Paracetamol en dan lukt het wel weer. Manlief geeft Yuri snachts nu de fles en overdag en savonds aan de borst. Ik was zo oververmoeid kreeg er stress van dat de borstvoeding terug liep. Gelukkig gaat dit goed nu ik weer doorslaap en heeft Yuri bijna geen bijvoeding meer nodig. Luiers gebruiken we van kruidvat. Ideaal! Brr zo naar de tandarts vreselijk zie er best tegen op, erg dat je daar zo angstig voor kunt zijn en als ik er eenmaal zit en ze zijn bezig gaat het wel weer.
Luiers: wij hadden kruidvat 1 maar die beginnen krap te zitten. Pampers 1 nu, die zitten beter want die rekken meer. Dus ff snel kruidvat voorraad opgemaakt. Hoofdpijn: hier ook! Had er in de kraamweek last van terwijl ik nooit hoofdpijn heb! En nu soms eens dat begint dan in de middag. Ontzwangeren dus!!! Corina, zet hem op!!! Geen bevalling haha! Hopelijk valt het mee!!! Hier loopt de bv weer beter! Heeft alleen in de avond soms wat extra nodig. Toppie!!!!
Ahh wat een mooie kindjes! Heb geen foto s op de tablet van l. Helaas. Corina hoe is het gegaan bij de tandarts? alyssa ik ben ook verslaafd aan kopen haha probeer me toch wel in te houden. Mamavanjuul wat heerlijk dat jullie zo snel weer slapen. Hier komt l. Standaard precies om de 3 uur ook s nachts hij drinkt nu gelukkig wel vaker zijn flesje leeg. Vandaag voor het eerst wezen wandelen heerlijk zeg om er even uit te zijn. Gelijk even wat boodschappen gedaan. Hoofdpijn hier ook nog regelmatig hoort idd bij het ontzwangeren.
Lekker he ukkie! Hier ook naar de bakker gewandeld en koffie gedronken bij mijn tante. Ff eruit! En Levi lag heerlijk te maffen!! En netjes hoor! Elke 3 uur!!! Trouwens ik zag van anderen ook allemaal uberschattige foto's!!!! Vraag: Levi heeft last van pukkeltjes op zijn wangen. De ene zegt last van de hormonen van mij nog en de ander zegt dat het van de borstvoeding komt...wat is het nu?
😍 mooie foto's! Bizar idee dat Niel morgen al 4 weken is!!!! Hoe gaat het met jullie eigen lijf? Ik heb ook wel hoofdpijn gehad, en vooral pijn aan de knip maar dat gaat wel ok nu, heb nu vooral last van nog 6 kilo's te veel en (gênant) aambeien 😱😱😱 gelukkig wel inwendig maar Poe! Doet best veel pijn! Hoe verdelen jullie de nachtvoedingen? Als ik de laatste doe (23/24) en dan komt hij rond 2/3 die doet mijn man en dan mag ik weer om 5/6 maar dan wil meneer niet meer verder tukken... 😝
Ik heb het overleefd vulling er helemaal uitgehaald extra schoongemaakt opnieuw gevult alles met verdoving wel wat last van napijn. Moet begin september naar de mondhygieniste en eind sept nasr de tandarts voor een gaatje. Mi fijn dat de bv weer goed loopt. De pukkeltjes heeft Yuri ook gok de jormonen of misschien een combi? Leuke fotos liefff
Hier ook eentje die in de ochtend niet meer in zijn bed wil.... Leg ik hem echter naast mij in bed dan slaapt ie als een roos! Mama's boy!!! Hihi Dat doe ik dan ook. Meestal is het 6 uur of half 7 dan dus dan lekker bij mij kroelen. Dan dommel ik nog een beetje of ik zit gewoon lekker naar hem te staren. Heerlijk samen de ochtend beginnen hihi
Mi: wat fijn dat het beter gaat. Mamavanjuul: hier ook hoofdpijn. Luiers: hier lagen al 850 papers klaar in 3 maten (50% aanbieding). Ze gaan er ook hard doorheen. Doortje: heb je al eens de hop paardje hop voedingshouding geprobeerd? Je zet je baby op je bovenbeen met de beentjes aan weerszijden en laat je kindje zo aanhappen waarna je iets terug leunt. Zo zitten ze rechtop en stroomt de melk beter naar de maag en kan er misschien ook beter lucht weer uit. Gebruik die houding zelf wegens overproductie. Verder zou je idd een lactatiekundige kunnen raadplegen over het aanleggen. Gebroken nachten: ik was er al aan gewend in de zwangerschap. Laatste dagen slaap ik weer echt dieper. Val nu ook regelmatig tijdens het voeden in slaap. ook wel een beetje eng. Shoppen: ik had met 23 weken al bijna alles bij elkaar. Mijn partner vond toen dat ik teveel kocht en bv een nieuwe bugaboo onzin. Hij is nu heel blij met alles dat ik gekocht heb Hier zat ik lekker te lunchen in het restaurant om de hoek. J. Had honger dus gewoon bv gegeven. Laat ze los spuit de melk letterlijk over de tafel en bleef ook nog ff spuiten. Halverwege het drinken 2 minuten pauze en weer hetzelfde verhaal. Gelijk maar weer even de lactatiekundige gebeld en moet nu eerst helemaal leegkolven en dan gaan blokvoeden in blokken van 4 uur om de productie te verlagen. Toeschietreflex is ook zo sterk dat ik al bij de intentie van voeden begin te druppen. Knip: is bij de meiden met knip deze ook hard? Vanaf wanneer mag je met een olie de knip gaan masseren om deze zachter te maken? Boertjes: boeren jullie baby's na elke voeding. Ik krijg Juul niet altijd aan het boeren en probeer diverse houdingen. Of is het bij bv vaak minder?
@manuela: dat heb ik ook! Het spuit er echt uit en lotje verslikt zich dan ook. Ik laat het dan lopen in een hydrofiele luier. Als de druk er af is, dan laat ik haar weer Anhappen. Hier komt ze praktisch ook om de 3-5 uren, maar bij de andere 2 had ik het ook... Niet altijd heel handig @pukkeltjes: ja hier ook.... Ik denk dat het te maken heeft met de vettige melk... Ze heeft nog geen baby acne, dat had onze oudste wel! Ik had vanmiddag een crematie.... Om 1430 van huis en om 18.16 was ik weer thuis. BH was helemaal door weekt! Lotje flesje gekolfde melk van papa gehad. 100ml schoon op!
Ik mag ook eigenlijk niet klagen. Maar ik vind het wel echt vervelend als ze zich zo verslikt. En soms ook aardig wat melk terug geeft. Plus dat ik het fijne aan bv vind dat je gelijk het eten klaar hebt voor ze en nu dus niet. Vanmiddag was ze in 8 minuten klaar met drinken. Ook na het verschonen wilde ze niks meer drinken. Maar dus nu advies van de lactatiekundige opvolgen en hopen op niet al teveel stuwing. Had ik vorige week nl wel.
Wat fijn dat het allemaal zo goed gaat! Ik heb hier even een twijfel dag. Yinthe spuugt sinds vandaag veel. Ik hoor haar buik dan in een keer helemaal rommelen en dan komt er voeding omhoog, ze slikt wat weg en de rest komt eruit en dan is ze heel erg aan het huilen. Ik heb vandaag 3 keer de de Brown fles geprobeerd maar dit werkt niet, ze pakt de speen niet goed en valt in slaap omdat het lang duurt. Ik maak nu 120/4 gooi die dan weer leeg tot 110. Dan een schepje Jbp erin. Voor elke voeding geef ik infacol. Is er iemand met een tip? Volgens mij is het een combinatie van verborgen reflux, (dit had ze al zei het cb) en een gewone reflux... Zou ik even langs de huisarts moeten morgen? Ze is soms zo onrustig, verschonen vind ze niet leuk en als ik d'r neerleg ook niet. Na haar geboorte is ze opgenomen op de afdeling neonatologie omdat ze een infectie dachten, ze was toen erg misselijk en had ook problemen met haar voeding, ik denk dat ik een beetje bang ben..
Sorry Alyssa, geen tip. Hopelijk weten de andere meiden iets. Maar als je twijfelt of iets dergelijks dan ga je naar de huisarts, daar is hij immers voor. Verdrietig dat yinthe zich zo voelt
Alyssa, wij hebben maagzuurremmers voor onze uk, dit krijgt hij twee keer per dag en in combinatie met jpb...moet zeggen dat het tot nu toe goed werkt die combinatie. Tijdens het drinken laten we hem een paar keer boeren, en als hij klaar is minstens tien minuten rechtop uitbuiken. Af en toe heeft hij nog steeds wel last hoor, helemaal het weg krijgen kan je denk ik nooit, ze moeten er overheen groeien, maar het scheelt wel een hoop! Waarom gooi je eigenlijk je fles weer leeg tot 110? Wij geven ook 120/4 met een flinke schep jpb en die drinkt hij met gemak leeg, maar M. zit nu op zes voedingen per dag, hoe vaak geven jullie? Knip: ehm de mijne ligt nog steeds open en de hechtingen beginnen naar buiten te komen, dus nog geen tips over het litteken En hier ook pukkeltjes, ik dacht juist dat het kwam omdat ik flesvoeding ben gaan geven haha. Maar blij om te lezen dat het vaker voor komt heb wel het idee dat het meer een jongens kwaaltje is?
Bedankt voor je snelle reactie Noëlle! Ik was eigenlijk bang dat we haar teveel gaven en dat ze hierdoor weer darmkrampen zou krijgen. De ene keer komt ze op 6 flessen en de andere keer nog op 7. Eigenlijk zit er ook totaal geen structuur in, wel om de 3,5/4 uur alleen snachts maak ik haar niet wakker en dan zit er ook wel eens 5 uur tussen dus komt soms even rot uit. Heb d'r nu ook net een fles gegeven. Kreeg je de maagzuurremmers bij de kinderarts ? Of via de huisarts? Ik vind het zo zielig en word er af en toe ook echt moe van. Als ik haar weg leg eind van de dag en in de avond dan is het na een kwartier huilen. Eergisteren was het van 11 uur savonds tot half 6 smorgens zo... Maar vannacht ging het weer goed... Pfff
Er word idd veel gekletst hier! Moeilijk om bij te houden en op iedereen te reageren maar ik lees alles! Luiers: ik ben een beetje verbaasd. Hier ook kV. Bevalt perfect maar Wij gebruiken namelijk nog steeds kV nr 1 en mijn dochter is morgen 5 weken. Lees hier sommige kindjes wel 2 weken jonger en al 2. Mi dit pukkeltjes gad mijn dochter ook een beetje. Trekt nu weer weg ik wist ook niet waar het van kwam maar ik geef geen bv dus dat kan het bij mij niet zijn Hier ook koopziek haha helemaal nu in de laatste uitverkoop al wat leuke dingetjes gekocht voor volgend jaar zomer haha. Vriendin van me die kan het ook niet laten die kwam vanavond aan met een trui maat 80! Manuele de knip gaan masseren? Nog nooit van gehoord hier de hechtingen goed opgelost heelt al mooi. Maar zit er verder eigenlijk niet aan. Straks in bad bog even gevoel maar het is ook niet heel hard
@alyssa: ik zou gewoon morgen even bellen. Klinkt wel echt heel sneu. Meer ideeën dan langer rechtop houden om de voeding beter te laten zakken en meer pauzes in het drinken heb ik ook niet echt. In plaats van infacol kun je nog sab simplex proberen. Dat is eigenlijk hetzelfde maar sterker en alleen in Duitsland en via internet te koop. En misschien is een osteopaat een optie? Hoop dat het snel beter gaat. @noelle: auch! geen idee hoe het bij mij aan de binnenkant is maar de buitenkant is dicht. Hoop dat het ooit een beetje in oude staat wilt terugkeren... Maar nu is het vooral hard.