juli mama,s deel 7

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door angel74, 16 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. NAncy79

    NAncy79 Fanatiek lid

    12 aug 2009
    4.807
    0
    0
    Management assistente
    Zuid-Holland
    @Dithje, ja tussendemiddag wassie echt zo in slaap :$ maar hij is wel even wakker beneden geweest eind vd middag, begin vd avond met wat huilen en krampjes maar zo over de hele dag hoor je mij niet klagen :D maar tis wel net of die kleintjes het ruiken als je gaat eten, wij hebben hier zeker al weeeeken niet rustig gegeten 8)
    Nu ligt hij alweer een tijdje te pitten..
    Heerlijk getut met Luca, genieten is dat he! Ik kan die van ons af en toe ook wel opvreten, heerlijk ding :D O jee hopen dat Luca door blijft slapen :(
     
  2. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
  3. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Haha dat is hier ook altijd zo en was met jil ook zo.. Ik kan zolangzamerhand al goed met links en rechts eten en een kind aan de borst ;)
     
  4. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    En of die kleintjes het ruiken Nancy! Bij ons is het namelijk ook standaard dat meneertje rond 17.30 uur wakker wordt / begint te huilen;)... Ze vinden het gewoon te gezellig bij papa en mama;)!
    Het is hier nog steeds stil:), zo maar even kijken of de oogjes ook dicht zijn!
     
  5. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    aaah lekkere man!!! :D
     
  6. NAncy79

    NAncy79 Fanatiek lid

    12 aug 2009
    4.807
    0
    0
    Management assistente
    Zuid-Holland
    @Sam, zo jij bent handig! haha ik ben uberhaupt al afgeleidt door het huilen op zich en jij voedt EN je kind En jezelf hahaha goed man :D

    @Dithje, aaaaaaaaaaaaah wat een schatje zeg! Mooi kind :D
    Lijkt hij op jou of op je man trouwens? Of kan je dat nog niet zien?
     
  7. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Ja knap he, word je best handig in na 14 maanden hoor :p
     
  8. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Luca lijkt op mijn man Nancy! Schoonmoeder heeft laatst babyfoto's van manlief opgezocht, 2 druppels water:$! Alleen heeft manlief een kuiltje in z'n kin en Luca niet, dus heeft Luca in ieder geval 1 ding van mij;).

    De rust is hier ingetreden! Beide mannen liggen prins heerlijk te slapen en mama zit lekker op de bank met een glas wijn, genieten dit:)!
     
  9. NAncy79

    NAncy79 Fanatiek lid

    12 aug 2009
    4.807
    0
    0
    Management assistente
    Zuid-Holland
    @Dithje, haha dus jij hebt een kuiltje, cute :D
    Maar tis echt een leuk ventje zeg, dan heb jij vast ook een hele leuke vent haha :p
    En heerlijk genieten! Woehoe, lekker hoorrr :D
     
  10. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    2 jan 2007
    1.984
    0
    0
    Zooo, de 2e ronde kraamvisite voor vandaag is de deur weer uit. Gelukkig een stuk eerder dan die van gisteren (die gingen tegen 23.00 de deur uit, maar dat zijn dan ook wel goede vrienden van ons)

    Heb net wel even bijgelezen met Juliette op m'n arm, maar ff geen fut om uitgebreid te reageren. Na afgelopen nacht ga ik echt vroeg m'n bed in zo!

    @ bubsie: klinkt echt als een melkblaar. Ik heb dus een melkblaar en een borstontsteking. Die melkblaar is een wit puntje (of wat groter zoals bij mij nu) op je tepel. Het verstopt dus ook een of meerdere melkkanalen. Succes, want ik vind ze verrot zeer doen die dingen!

    @ mooie baby's: ik zag echt weer hele mooie schatjes voorbij komen! (ja Nancy, jij ook ;))

    @ dithje: lekker hoor, zo keutelen met de kleine man!

    @ mamaT: goed dat ze het nu gaan uitzoeken, want zoveel afvallen is echt niet goed hoor! En een dikke knuf voor Mirie!

    @ hier: Juliette is vandaag ook nog wel flink huilerig, iedere keer een uur na haar fles. Na de fles ook meer dan na een borst. We maken de flessen al aan met Bar le Duc, maar nog steeds is ze huilerig.
    Morgen weer naar het CB. Nu ligt ze lekker even bij manlief. Hopelijk krijgen we vannacht een betere nacht! Vanmiddag gelukkig ook even wat kunnen slapen ;)
    Morgen moet manlief ook weer aan het werk. Gelukkig laat mams me m'n eerste dag met die 2 kids niet zwemmen ;)
     
  11. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Hoop met je mee Pooh en fijn van je moeder!! Dikke knuf en hopend op goede nachtrust ik hoop voor mezelf hetzelfde :D !!
    Ik moet morgenavond weer naar vk :D !!
     
  12. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Whihihi Nancy manlief heeft een kuiltje en Luca en ik niet! Is dan ook het enige dat Luca van mij heeft volgens mij, want hij heeft zelfs de oren van manlief;).

    Dit zijn mijn mannen samen:D!

    Bekijk bijlage 92494
     
  13. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Fijn dat je vanmiddag nog even hebt kunnen slapen Pooh! Maar joh, Juliette heeft het niet naar d'r zin vandaag:(. Duim voor je meis dat ze vannacht lekker slaapt! Oh wat goed zeg dat je mams morgen komt helpen:D. Dikke knuffel!
     
  14. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Aaah Dithje :D
     
  15. NAncy79

    NAncy79 Fanatiek lid

    12 aug 2009
    4.807
    0
    0
    Management assistente
    Zuid-Holland
    @Pooh, wow dik in de kraamvisite dus ;) En wat jammer dat ze maar huilerig blijft :( Ik duim voor een goeie nacht! En succes morgen, wat fijn dat mams komt, top :)

    @Dithje, Ooo verkeerd begrepen! 8) Nou leuke vent hoor! ;) En mooie plaatjes he die trotse papa's heerlijk :D
    Hier nog een nieuwe van jut en jul (is een andere van die ik al hier geshowt heb ;))

    Bekijk bijlage 92500
     
  16. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Ook super Nancy!! Trouwens dat rode mexx shirtje van Luuk, heb jij dat ook in maatje 62? Rinze heeft die ook, maar valt niet groot he?
     
  17. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Ahhhhhhhh schattig Nancy! Heerlijke mannen zo saampjes;):D!
     
  18. NAncy79

    NAncy79 Fanatiek lid

    12 aug 2009
    4.807
    0
    0
    Management assistente
    Zuid-Holland
    Ja klopt! Nee is maat 56 en hij past 'm perfect!
     
  19. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Hmmm oké.. Ik heb m in 62 maar hij is Rinze niet erg ruim zeg maar voor een 62!
     
  20. Es09

    Es09 VIP lid

    10 aug 2009
    5.336
    0
    0
    Honselersdijk
    Leuke mannen met leuke kids :)

    Hier is het krampjestijd.. de hele dag is het super goed gegaan en nu heeft ze ff last.. maar is erg moe dus valt in slaap en dan ineens wordt ze weer wakker van een kramp en gilt ze het uit.. :(

    We zijn trouwens weer thuis.. heb een heerlijk weekendje gehad.

    En nancy; de draagzak is binnen, en ga hem morgen ff testen :) Vincent heeft hem al om gehad met Naomi erin, en hij vond hem prima ;) Naomi ook wel geloof ik.

    Bekijk bijlage 92505
     

Deel Deze Pagina