hee meiden, Hoe is het met iedereen? Ik zag shelly ook bevallen, gefeliciteerd. Het was vrij heftig allemaal, had in een tijd van een paar uur 10 cm ontsluiting. had een ruggenprik gekregen ook, met persen ging het niet snel genoeg, omdat Kim geen vruchtwater meer had. Ze pakten de vacumpomp, en ik kreeg een grote knip, en kon haar toch nog net zelf eruit persen. Ik vond het heel heftig allemaal, heb nog steeds maar paar uurtjes geslapen, en zat er helemaal doorheen vannacht. Voeding ging niet goed van borst, te weinig, ze bleef honger houden. Ben over gegaan op flesvoeding, ik trok het gewoon niet meer. Heb erg last van die hechtingen, maar ja, iets moois ervoor terug Zal gauw weer bijlezen, mis jullie wel. iedereen nog ff sterkte die nog steeds niet zijn bevallen xxxxx
Nancy; ze heeft haar ogen niet eens open gehad Heerlijk Sam, even geshopt en goed dat Rinze het zolang heeft volgehouden Vraagje; Doen jullie de luier verschonen voor of na de voeding? En verschonen jullie 's nachts ook de luier als je zeker weet dat er alleen in geplast is (poepen natuurlijk altijd verschonen) Sommige verschonen de luier niet 's nachts als er alleen in geplast is omdat de baby's dan erg wakker worden en daarna niet meer snel slapen.. Ik moet zeggen dat ik Naomi dr luier altijd verschoon, maar ben ff nieuwsgierig
Pff Eline! Snelle jelle! Jammer van de bv, kon je niet bijvoeden en zelf eerst bijslapen? Zonde want de bv duurt even voordat het op gang komt! Maar dikke knuffel! Hopelijk herstel je snel meid!! Es: Hier verschoon ik tussen de borsten door, maar als hij na 2 uurtjes weer komt en geen poepbroek dan verschoon ik hem niet, maar ja is wat andere situatie dan waar jij in zit !!
Wooh! Ik moet ''geluk'' hebben dat Naomi 1x per dag poept.. Toevallig vandaag heeft ze nog niet gepoept.. Nou ja gisteren had ze wel 2 poep broeken.. Maar is het niet erg als ze een dag niet poepen als je FV geeft?
Wie helpt zoeken??? Ik ben sinds mijn keizersnee echt mijn eetlust verloren!! Ik eet ZO slecht! vandaag over de hele dag maar 1 boterham op.. en ik heb ook echt geen honger.. Moet straks gaan koken, maar avond eten gaat er helemaal niet meer in.. 3 hapjes en ik wordt zelfs misselijk! Vincent maakt zich zorgen en wilde de huisarts al bellen morgen.. haha de muts! Ik zei al; ze hebben mijn eetlust denk ik tijdens de operatie weggesneden ofzo..
hi hier even een ego berichtje van mij maar heb sinds gisteravond weeen/voorweeen vannacht werd ik er echt wakker van en het is dus nu al meer dan 16 uur en verlies nog steeds slijmerig bloed maar heb natuurlijk gister mislukte strip poging gehad dus kan het bloeden verklaren. Zijn dit weeen of nog steeds voorweeen? Meestal zakken de voorweeen na een paar uur wel af en nu dus niet. Zit ongeveer een kwartier tot 10 minuten tussen maar het is niet dat ik doodga van de pijn. Ik herken dit niet mijn eerste was hup meteen flinke auw en paar uur later kind in me armen... Denk soms echt dat ik gekke henkie ben hoor
@Es, het ligt er maar net aan... Als wij 's nachts echt een poepbroek ruiken dan verschonen we hem zeker en soms als ie blijft miepen, alles uitsluiten zeg maar.. En hier ook niet dagelijks een poepbroek met FV. En hier echt een vreetzak dus je niet-eten is hier niet herkenbaar... Wat raar he Misschien beetje zenuwen in de buik vanwege het nieuwe leven/moederschap, zou kunnen Je moet wel eten hoor meis! Dus Huisarts is misschien niet zo gek van Vincent.. @Eline, heftig meis! En jammer van de BV... Hier nog zo iemand waarbij het niet op gang kwam, zelfs na 10 dagen niet En wat een poppetje is Kim, helemaal geweldig! @Mammameisjes, ik durf het niet te zeggen meid... wel balen Hier rommelde het nooit maar 2 dagen voordat ik beviel, rommelde het ineens, dus wie weet @Sam, AHA ja jij bent lerares natuurlijk, lekker hoor!
Heerlijk Rinze souugt even tussen mn borsten bij mn bh in Net een schone kont, nu weer poepluier ..jummie Houdt je bezig zo'n kind
Dames: eline lieff!!! Puckabby: ik had he,m ook voor dani, en nu doe ik zoe er ook in hoor vanaf de vroege avond fles want anders werkt het niet, nu is ze stil maar net krijste ze dat zullen de krampjes zijn, idd inflacol helpt heel goed schijnt het! Dr zaten net zowaar al 2x 4 uur tussen de voeidngen en 100 drinkt ze nu Ik heb weer blaasontsteking kan je meteen voelen weer na het zwanger zijn ik belle naar de ha, ja zegt ze moet je ff urine komen brengen, ik zo ja hallo ik weet dat het me blaas is en heb nu 2 kleine kids die ik mee moet slepen! toen heeft ze idd iets voor geschreven(op me eigen risico) tjaah ofniet:x Onze huisarts is gister langs geweest mag in de krant, ik ben meteen begonne over anticonceptie dat dee de vk dus niet Over 5 weken de pil tijdelijk en dan over 2 mnd het spiraaltje weer mirena Ja den wou dat ik me liet helpen, ja ik zo tegen die ha dat zeggen waar den bij stond hahah zegt ze nee dat doe ik niet bij je je bent veels te jong!! hahaha den stil Nou ik ga dani naar bed doen en ff bij zoƫ kijken Vannacht was het fijn trouwens heb dr 22.00 ete gedaan en in de puckabby gedaan, wel heeft ze even geprotesteerd maar toen viel ze in slaap, dani moet nog wel wenne maaar het gaat al beter met het huilen, want als ze huilde dee hij t ook, dat gebeurd nu niet meer zoveel Ik moet dr snachts gewoon even laten huilen want anders went dani er s nachts ook nie aan en is die zo wakker.. Over dat huilen van het buro zeggen ze 15 min mag, ze kunne ook huilen om in slaap te komen he ma goed als ze zo krijst nee dat pak je haar op natuurlijk!!
@nancy; fijn dat je zo geniet van je kleine ventje! hoe vind bart t allemaal? baan heb ik nog steeds, maar sta even op 'pauze' nu en hoe vind je t achter de kinderwagen zo op de markt? de 1e keer zal wel raar zijn of nie?? hihi...begin alweer met dag-dromen... poeh...zal je nie kunnen zeggen wat t beste is met miepen... hopelijk de andere n dames met 'baby-ervaring wel @es; wat een mooie foto! je zal wel super super trots zijn!! ook geen zin in eten bestellen? @guppie; ik hoop dat het allemaal volgens plan verloopt, en je niet zo lang als mij hoeft door te lopen! en zal mooi zijn als t vanzelf gaat! ga voor je duimen! @bellamano; ja kan begrijpen dat je nerveus bent!! tis ook nie nix! voor jou ga ik ook duimen dat dit jouw nacht wordt!! en ik loop in Bronovo in den haag, en daar leiden ze soms (op verzoek!! dus niet medisch!) op 39 weken al in.ken 2 vriendinnen die dat zo hebben gehad;echt waar! dus jij in haga? spannend hoor! @eline; heftig hoor! gelukkig kan je nu even bijkomen. nogmaals van harte! @mammameisjes; das een moeilijke.... ik heb met hetzelfde gezeten, alleen zwakte tr altijd weer af (zelfs na 24hr) dus ik hou me maar vast aan; als t een echte echte echte!-wee is zal je t verschil wel merken, dat is tot nu toe wat ik van iedereen hoor! want op een gegeven moment vertrouwde ik mn lichaam nie meer. dus ik weet hoe je je voelt, ik wacht ook nog steeds op die 'zekerheid'..... maar ik hoop dat t begonnen is voor je! @hier; wel leuk hoor voor de 2e keer strippen, maar nog steeds geen effect, behalve harde buiken & een beurse doos! (sorry hihi ) iemand nog een goede op-wek-tip? (seksen mag nie meer ivm ontsluiting) oww ja en vraagje!! mijn voorkeur gaat namelijk uit naar de 'swaddle me' inbaker-doeken.... iemand hier ervaring mee? of positieve/negatieve dingen over gehoord? alvast bedanks!
Clair; balen joh dat het niet doorzet bij je!! Zou wel fijn zijn als het voor maandag gewoon uit zichzelf zou beginnen!! Ik duim voor je!! Eten bestellen? hebben we gisteren gedaan, maar daar ligt het niet aan, haha.. heb gewoon geen trek.. ben na paar happen klaar ermee. swaddle me.. heeft Nancy geloof ik, als ik het goed heb