pfff ik heb toch zo'n droge keel. Heb al 2 glazen water gedronken maar blijf zo'n nare hoestkriebel achterin houden. Stik er zowat in.
mika heeft deze gister gekregen van kraamvisite Amazon.com: Fred and Friends Food Face, Boy: Kitchen & Dining
en finn heeft een muis aan een hele lange veer gekregen, denk dat we die boven zijn bed hangen als de veer niet te lang is .
Of -als ie dadelijk wat ouder is- boven de commode, zodat ie wat afgeleid is en beter stil blijft liggen onder het verschonen .
Ik ben er ook weer even vandoor. Wilde vandaag nog even de kamer doen. Heb vanmorgen al gestofd...maar wil nog even zuigen en dweilen voor Arinde wakker wordt. Morgen komt mijn vriendin (als ze niet afbelt) met haar dochter die nog niet loopt. En ja..de vloer ziet er niet uit dus moet echt even gebeuren. Dan kan het nog mooi even drogen voor Arinde straks beneden komt. Tot later!!