dat echte spugen niet echt vaak maar we hebben wel het idee dat hij een verborgen reflux heeft net zoals Rihanna, maar daarvoor zijn we bij de ha geweest en die zag niet direct reden om ons door te sturen naar de ka maar we mochten wel zelf bellen voor een afspraak. Maar toen ging het beter met Lorenzo maar nu is het weer helemaal ruk
je wilt niet weten wat ik eigenlijk nog op moet ruimen, maar tis goed. ben hardstikke moe, heb hoofdpijn, finn die huilt/slaapt/huilt/slaapt/huilt/slaapt en mika die aandacht wil... ik kook straks nog en dan is het goed geweest.
ik begrijp het helemaal meid! je bent gewoon kapot, ik ken het gevoel Terecht dat je zegt van ik doe niks meer!
@Daantje, fijn dat het nog niet op RS leek... Maar wel goed in de gaten houden he? @Liesje, balen dat het zo gaat met Lorenzo. Misschien idd toch eens laten checken op reflux? Hier zo naar de dokter.. Hoop dat het meevalt en we eventueel alleen ab nodig hebben voor de oortjes of anders weer even wat medicijnen voor de vernevelaar Chris en Esmée zijn lekker onderweg naar ballorig.. Heb nog ff het rijk alleen.. Heerlijk!
Hi ladies, Strerkte met de zieke/onrustige kindjes. Ramoon, lachen die brief ben ook erg benieuwd hoe de juf reageert. Senn, lkkr dat je de boel in huis weer op orde hebt! Terug van CB (al een tijdje hihih) Lo heeft niet haar prikjes gehad gezien ze waarschijnlijk een verkoudheidje oid onder de leden heeft (slecht drinken/diaree enz enz) maar ze is nu 64.5 cm en 6.2 kg en Tygo is 94.5 cm en 13 kg.... Allemaal netjes dus...
fijn dat het goed was op het bureau, jammer dat lo de prikjes niet kreeg, nu moet je er weer een keer voor terug zeker?, maar ze is een licht gewichtje zeg!
Ja moet volgende week donderdag ff terug komen. Ze is zeker een licht gewicht! Maar ze loopt nog steeds volgens "de lijn". Gezien ze zo slecht eet mag ik proberen een fruithapje te geven. Hmmmmmmmmmmmmmm Tygo wil niet slapen!
daantje. ik vindt Lo helemaal geen licht gewicht hoor. Max is dik 2 maanden ouder maar net zo zwaar dat is denk ik pas een licht gewicht kindje haha silla. zonde van haar verkoudheid maar goed dat ze dan geen prikjes heeft gehad. KK. hopelijk valt t mee met Mausie. en hoeft ze idd alleen maar ab ofzo. Hier beetje last van een kater van gisteren. Zo zuur wat er gebeurd is. Elke club die wij gesproken heeft vond ons toch beter en vele malen origineler qua kleding en uitvoering en toch verliezen we door zo stomme fout die echt niet had MOGEN gebeuren. ben er zo boos om he Maar de jury dacht er duidelijk anders over en ik ben dan ook benieuwd hoe hun t gaan doen op t EK. heb er een hard hoofd in of hun t gaan redden om bij de top te komen. zo denk ik er dan over he. voor ons is t doorknokken om volgend jaar de titel weer terug te winnen. maar eerst weer een jaar met wedstrijden tegemoed zien
suus, finn is al 8kg dus ik vond het dan wel een licht gewichtje ja. maar max is ook te vroeg geboren toch? maar idd is max dan ook erg licht!
ja 4 weken te vroeg maar heeft wel een flinke inhaalslag gemaakt met gewicht en lengte. had t met nikita vergeleken en t scheelt een kilo
Rick gaat dalijk lekker bij een vriendje spelen, dus ik kan mooi op mijn gemakske met Joost naar de kapper. Is er toch weer eentje minder die ik in de gaten hoef te houden dan .
Zo, we zijn er weer.. WEER antibiotica, want nu is haar linkeroortje ontstoken Ook heeft ze nu ventolin gekregen, want ze was TE benauwd.. We zagen nu ook dat haar borstje inzakt met ademhalen.. Was vorig jaar een teken van RS Ze vertrouwde het ook niet helemaal, dus als het donderdag NIET verbeterd is en ze nog steeds benauwd is, moeten we weer terug... Arm ding