nou ik had toch stiekem wel geoopt dat ik afge;lopen weekend kon douchen en nu aankomend weekend!! er hoeft echt niet zo heel veel meer te gebeuren maar het zijn net die laatste dingetjes he!!
nou nee, nog niks. Zij heeft aangegeven dat ze wilde stoppen met de hele discussie omdat iedereen er doodmoe van werd. ze wil dus niks uitpraten of toegeven. Daar hebben wij gehoor aan gegeven en niet meer verder gemaild maar haar wel toegevoegd als vriend aan facebook als een soort toenaderingspoging. Alleen heeft ze ons wel toegevoegd maar daar bleef het bij. Geen reacties op foto's niks. Vandaar dat ik dit dus zo gedaan had
zijn we al meerdere keren geweest. Als het door blijft gaan vraag ik wel weer iets om het te stoppen.
Hmm.. das handig, gewoon geen zin meer hebben in de discussie.. Nou jah, dan heb je ook niet elke keer het gezeur aan je hoofd.. Dan is haar reactie wel positief toch? En wie weet, kan alleen met haar zijn, wel een stuk makkelijker uitvallen..
Gister avond was erg.. Wij gingen voetbal kijken, maar de eerste helft was zo saai.. dat we in de rust beiden voor de tv in slaap vielen.. Werden we rond kwart voor elf wakker, maar ipv naar bed, vielen we gewoon weer in slaap :S Om half een ben ik naar boven gegaan, zo duf dat ik niet eens doorhad dat Byron nog beneden lag.. En hij kwam rond 14.00. Wel lekker lang geslapen dus Maar wel oma achtig :S
Dan zal hij nu wel moet zijn als hij pas 25 minuten in bed ligt. Hier zijn we ook na de 1e helft naar bed gegaan. Sven wil de wedstrijd nog kijken dus als de 2e helft begint haken we wel weer aan.
:S K lijk Kwebbels wel 2.00 natuurlijk haha, nou jah de uitslag liegt er niet om, al weet ik dus niet hoe die verliep
Zo he! M.ausje is pas sinds een kwartiertje stil! Maak haar om 3 uur wel wakker.. Zal ze wel lekker sjago zijn.. Eens even kijken of ik straks even met ze richting de kinderboerderij fiets. Misschien wil de buuf wel ff mee.. Gezellig!
Ik heb wel de krant gelezen, en vind het toch jammer dat ik het gemist heb geloof ik.. Maar de eerste helft was echt vreselijk..
Dat is wel leuk, hier geen kinderboerderij in de buurt, maar gewoon een rondje fietsen is hier ook populair