Het was gister idd super gezellig! Volgens mij klikte het tussen iedereen wel. Sann en Zenn, jullie zijn ook erg gezellige mensen ! kk: ja volgens mij kunnen c.hris en leon het idd goed met elkaar vinden, en dan met niels erbij is het stel compleet . balen dat m.aureen er niet lekker aan was. Kan altijd toch... Ach ze heeft wel lekker eventjes bij mij gezeten Senn bedankt voor de heerlijke bbq! Heb je mijn berichtje nog gehad . Mika sliep ineens in de auto met een billendoekje tussen zijn tenen . Hij wilde zijn handen en voeten afvegen, maar verder als zijn dikke teen kwam ie niet toen was ie in slaap gevallen . Finn is de hele terugreis wakker geweest, maar die hebben we niet gehoord. Mika is alweer wakker en Finn slaapt volgens mij nog .
en al een wasje gewassen en opgehangen.. zometeen nog maar een wasje erin en ophangen, naar de groenteboer lopen en dan niet veel doen want het kon wel eens dik 30 graden worden hier..
Zo, goedemorgen.. Hier wel een redelijke nacht gehad.. Meiden hebben wel aardig geslapen.. Alleen werd M.ausje een paar keer flink huilend wakker, maar was ook zo weer stil... Die heb ik uiteindelijk om half 9 maar wakker gemaakt en E.smée was half 8 wakker Maar eens even kijken wat we vandaag gaan doen na het drukke weekend... Heb C.hris zijn moeder al gesmst of ze zin heeft om hier koffie te drinken.. Ff afwachten maar...
Nee ik heb je berichtje niet gekregen. Alleen die ene dat je aan het aanrijden was. Lief dat Mika zo in de auto in slaap was gevallen.
Ik heb de vaatwasser uitgeruimd, de rekken van de bbq erin gegooig, die ga ik zo schrobben. Maarit naar school gebracht en gelijk het pakje voor KK weggebracht want zij had 3 jassen laten hangen. Pin ik geld en bij het eruit komen was hetgewoon 50 euro meer. Ik dacht heb ik dan een ander bedrag in getoets doe ik kon nog een bon vragen wat ik normaal nooit doe. Maar nee ik had het goede bedrag ingetoetst. Gelukkig wist ik wie er voor mij gepind had en ik zag die man gelukkig in de supermarkt lopen dus vroeg aan hem of hij voor mij geld gepind had en zo ja hoeveel. Hij zei dat hij 220 gepind had en liet mij 2 briefjes van 50 zien en in zijn andere vakje zat 70 euro voor de week boodschappen wat dus 120 moest zijn. Dus gelukkig was het geld van die meneer en hij helemaal blij. Heb wel even een moment gedacht......maar ik kan het gewoon niet maken zeker als ik weet wie het dan geweest moet zijn. En ook buiten de politie blijf ik natuurlijk een voorbeeldfunctie houden, daar heb ik een eed voor afgelegd dus was de keuze toch snel gemaakt.
Goeiemorgen @Senn: we vonden het gisteren allebei hartstikke gezellig. Ivy heeft zich ook geweldig vermaakt. Bbq was ook heerlijk. Wat fijn dat je die meneer kon achterhalen zeg. Als het er gewoon teveel uit komt en je weet niet van wie dan is het leuk maar niet als je weet dat er een oude man centjes tekort komt. @KK: hihi tnx voor het compliment We vonden jullie ook een hartstikke leuk stel en je hebt erg leuke meiden! M.aus met dr boevige koppie was zo leuk om naar te kijken. @Daantje: hartstikke leuk om jullie eens in het echt gezien te hebben. Vond jullie ook heel aardig en je hebt ook al van die leuke kids. Wat een klein beertje is Finn, grappig om dat verschil met Aelinn te zien. Haha die was echt moe dan die Mika. Ivy was flink moe van alles gisteren. Lag natuurlijk ook pas 9 uur op bed. 8 uur ging Zen dr wakker maken omdat ze naar de psz moest maar mevrouw wilde deken, tut en kus en draaide zich weer om. dacht nouja dan bel ik straks wel af. Werd ze half 9 toch wakker en wilde gaan dus ff haatklus maar ze was er keurig even voor 9. Zen heeft net de auto voor de keuring weg gebracht en komt terug met de bus dus hebn even het rijk alleen met Aelinn. Zo even de picnickdeken in de was doen want we gaan lekker naar het zwembad vanmiddag. Tis nu al warm zeg.
Zo, ff snel.. @Senn, ja, idd 3 jassen Oeps... M.ausje gaat het zo zo mee... Ze had vanmorgen 38.2, dus vandaag ff in de gaten houden.. Oh schoonma komt eraan.. doei
hihi thnx sann . Ivy en aelinn zijn ook heerlijke kids! Ja tis nu echt al warm he! zit hier nu ook al buiten in de zon en tis gewoon heet! Mika speelt nu buiten in zijn onderbroekje en hempje, heb 2 bakken met water buiten neer gezet dus die vermaakt zich wel . Heerlijk als je een zwembad in de buurt hebt, helaas moeten wij er ver voor rijden..
denk dat ik vandaag niet veel meer ga doen hoor, tis me nu al te warm.. pfff. denk strakjes als de kids in bed liggen even verder aan mijn cursus fotografie . heb ik eigenlijk te lang niks meer aan gedaan...
Hier is het ook al heerlijk warm. Heb net beneden alles afgestoft, zo nog even stofzuigen en de toiletten schoon maken en dan is het wel weer mooi geweest voor vandaag!
@Ramoontje: fijn dat de fiets er toch gaat komen. Hmm, lastig wel of niet zijwieltjes. Geen idee of je dat wel of niet moet pushen. Hij heeft er op zich wel de leeftijd voor toch? @KK: hihi 3 jassen gewoon. jullie waren ook zo snel foetsie, heb je niet eens gedag gezegd. Balen dat M.aus niet lekker is. @Daantje: wel buiten gaan zitten dan met je cursus. Tis te lekker weer om binnen te zijn (zeg ik die nu binnen op de bank zit)
Hier zijn de rekken van de knoei van gisteren geschrobt en de planten hebben water. Ook de screens boven al dicht gedaan i.v.m. de warmte die eraan komt. Als ik zo een stinkdoos heb verschoont ga ik aan de was beginnen. Om 13.30 uur komt de begeleider dus zal me niet vervelen.
Zo, weer ff snel.. Meiden zijn lekker aan het spelen en ik zit lekker in het zonnetje.. E.smée heeft vanochtend weer gewoon alle plasjes en zelfs weer een poepje op het potje gedaan Heerlijk! Gaat zo de goede kant op met haar.. Ze loopt ook zonder luier.. Echt fijn! Heerlijke kinderen hebben we toch... Ivy zo'n lekker ding, beetje verlegen, maar ontzettend lief! Aelinn zo'n heeeeerlijk mooi meisje... Mika zo'n lekker wijs ding.. Finn echt een lief beertje die een tijd nog bij mij op schoot heeft gezeten... Karsten ook al zo'n wijs, lief mannetje.. Heerlijk hoor! En dan Sven en Maarit, ook al zulke lieve kindjes... En Senn, die buien waar je het gister over had, herken ik ook van eerder bij ons thuis en nu bij mn zus thuis hoor.. Dus je hoeft je niet te schamen, of whatever En vond het best meevallen hoor
uiteraard . Zit nu ook lekker buiten, finn ligt op een deken in de schaduw op het gras met een flesje ranja en mika is lekker met water aan het spelen. Heerlijk genieten zo