Dat weet ik dat het zo heet, en dat is bij hem heel hard nodig, want hij heeft (net als ik vroeger) watervrees (daarom maakt hij ook onderscheid tussen bijv. haren wassen onder de douche of in bad). Maar ik ben erg blij dat hij vandaag dus de luxe had van een min of meer privé zwemles en dat hij met een blij gevoel uit het water kwam.
Tjongejonge zeg, wat een lange vakantie toch daar in bels. Hoop dat ze een fijn jaar hebben op school
Zo, was ik weer ff snel.. Vanavond naar het 'taartwinkeltje' hier in de buurt geweest en ff wat aankoopjes gedaan.. Ook gelijk de MJAM taart meegenomen van de herfst.. Zoooooo'n leuk blad
ow dat is anders dan verwacht. wel fijn dat het er verder goed uit zag. Ben benieuwd of die verkalking de oorzaak dan is?
oow oeps. Nouja, je hebt het gered gelukkig. Ivy is ook maandag voor de tweede keer geweest en ook goedgekeurd dit keer. Schijnt echt veel te gebeuren dat ze voor een herkansing moeten.
Zou het zeker eens laten testen dan meis. Maar vergis je er niet in hoe enorm dingen op elkaar kunnen lijken qua symptomen. als ik dit stuk zo lees zou het namelijk ook erg goed op mij van toepassing zijn.
leuk, wat heb je gekocht? Ik wacht met dingen kopen tot ik 22 sept na de workshop met 10 % korting mag shoppen
@Christiea: sorry, mn berichtje aan jou geloof ik weg geklikt. Goed zeg geen speen meer!! Hier nog wel voor de nacht en anders pakt ze dr duim.
Zo alles bijgelezen. Was gisteren leuk bij balllorig. Aelinn heeft heerlijk met mij in het peuterhoekje gezeten en Zen was met Ivy aan het klimmen en klauteren. Ben ook nog een rondje mee geweest maar kreeg er pijn in mn bekken van dus Zen mocht weer. Daarna thuis nog lekker taart gegeten. Zo grappig, Ivy at destijds keurig met 2 vingertjes. Aelinn niet, die greep met 2 handen tegelijk en zat met smaak als een klein varkentje te eten Het cadeau, rol en dol pretpark, is heel geslaagd. Dames spelen er lekker mee. Vandaag druk in huis en tuin geweest. Ik heb de keuken en woonkamer helemaal opgeruimd en Zen heeft beide tuinen onkruidvrij gemaakt en het gras gemaaid. Het is er echt van opgeknapt zeg. Morgenochtend komt de pit weer en 's middags therapie. Druk dagje dus. Wil eigenlijk ook nog ff naar de huisarts voor die pijn in mn been en wil ook nog met Ivy naar de kapper en dat allemaal voor zaterdag. Nouja, huisarts komt nog wel een keer dan. Wil dat Ivy dr haren lekker geknipt zijn zodat het met zwemmen op vakantie niet in dr ogen hangt.
goedemorgen, sann, lekker dat het nu wel wat opgeruimd is. Zal je wel een lekker gevoel geven evengoed of niet? hier een goede nacht al werd finn om 5 uur alweer 'wakker' bleek achteraf dat er alweer een mug op zijn kamertje zat die hem 2 keer gestoken heeft . Die ellendige beesten ook grrr...
het gaat nu ietsjes, maar dan ook ietsjes beterder met mijn nek . Gelukkig maar.. wilde morgen eigenlijk wel weer gaan werken, en zaterdag gaan we met vrienden naar een 90's party in nijmegen en zondag hebben we familie feest van mijn moeders kant. Dus een druk weekendje..
@Daantje: fijn dat het iets beter gaat met je nek. Bah, rotmuggen. hier gelukkig dankzij de horren vrijwel nooit muggen boven. Slecht geslapen vannacht dus ben nog aardig gammel. Werd wakker van mn wekker dus naar beneden geslopen zodat ik nog ff rustig kon ontbijten voor de kids er uit komen. Hoor nu Aelinn brabbelen dus zal maar s opstaan. Ik heb trouwens voor Ivy dr verjaardag een fototaart bij de hema bestelt. Red ik nu echt niet om ook nog s een taart te gaan maken.