Hehe, eindelijk bijgelezen. Gisteren dus naar de psych geweest. hij kon zich op zich wel vinden in de bezwaren tegen een opname al zag hij er geloof ik ook nog steeds wel het nut van in. Mn medicijnen worden nu in een aardig tempo opgehoogt. Gisteren 25 mg erbij, dan vrijdag nog s 25 en nog weer 3 dagen daarna weer 25. Dus zit dan in een week tijd op de max. dosering van 150 mg. Duim allemaal voor me als jullie willen dat dit wat gaat doen? Heb het zo nodig om uit dat nare cirkeltje te komen. Heb wel zitten denken trouwens om misschien toch een soort van rusttijd te creeren maar dan anders. Ik moet nog aan mn verzakking geopereerd worden en dat betekent iets van een weekje ziekenhuis en 6 weken lang niet tillen. Dan moet Zen dus thuis zijn. Zen zei dat ze dat op zn werk een stuk beter zouden begrijpen en accepteren. Gek eigenlijk, maar goed. Misschien zou ik dat kunnen doen binnen korte tijd zodat ik er dan lange tijd ff niet alleen voor sta. Het enige probleem is dat ik al misselijk wordt als ik er aan denk. Het hele idee dat ze daaronder gaan lopen snijden en er gewoon een stuk tussenuit halen en de rest weer aan elkaar naaien of nieten. Brrrrrrrrrrrr. Maar goed, het moet wel absoluut gebeuren want ik heb er teveel last van. Zal er de komende dagen misschien weer niet veel zijn hoor. Morgenochtend cadeau voor mn broer kopen, 's middags therapie, vrijdag geloof ik wel ff rust en dan Zaterdag 3 uur enkele reis naar mn broer voor zn 40ste verjaardag alsnog omdat ik het op de dag zelf niet aandurfde om zo'n eind te rijden met de kids zonder Zen.
Dat hebben wij weer niet . De nieuwe boeken mogen gewoon zo meegenomen worden . We krijgen binnenkort wel sprinters. Dat zijn boeken die echt een hype zijn en door iedereen gelezen willen worden, die mogen maar 1 week geleend worden. weet niet of daar nog kosten op gaan komen..
Ik ga heel hard voor je duimen. En misschien is het wel slim om die operatie nu te doen. Het zal toch een keer moeten gebeuren en dan sla je 2 vliegen in 1 klap. Ik vind het heel verstandig van je dat je met de trein gaat, zeker nu je medicatie zo snel opgehoogd wordt. En als je de trein niet redt dan is hij volgend jaar weer jarig hè.
een echte aanrader hoor! Volgens mij heeft atwt het concept van de film gejat want het leek er verdacht veel op . Maar het gaat over een meisje dat leukemie heeft en niemand in de familie kan donor zijn. Dus de enige optie is om zelf een kindje te maken via reageerbuis bevruchting, zodat ze nog wat kunnen manipuleren in de cellen. Dat kindje komt er uiteindelijk en heeft in de beginjaren van haar leven veel moeten doorstaan voor haar zus. Uiteindelijk komt het er op neer dat het meisje met leukemie niet lang meer te leven heeft en dat het eigenlijk opgegeven hoop is, maar door een niertransplantatie zou ze nog te redden zijn zeg maar, maar dat zusje die daarvoor geboren is wil zegt ze geen donor zijn omdat ze vind dat ze ook een eigen leven heeft. Uiteindelijk blijkt dat haar zus die kanker heeft zelf niet meer wil leven en haar gevraagd heeft dit niet tegen haar ouders te vertellen. Hun moeder wil tot het uitsterste gaan om het leven van haar dochter te redden. Haar vader is het hier niet meer mee eens en vraagt wat zijn dochter die kanker heeft nog graag zou willen in haar laatste dagen. Ze wil heel graag naar het strand, dus die vader neemt die dochter mee, rijd naar huis om heel snel wat spulletjes te pakken, en die moeder die flipt gewoon! Echt niet normaal.. dat ze terug moet naar het ziekenhuis dat dit haar dood wordt! Echt zo triest! En dat stuk op het strand gewoon tranen trekkend hoor, heb echt liggen janken daarbij! Zou zeggen kijk gewoon die film Tis ook zeer heftig hoor! maar zeker de moeite waard!
Saan: goed idee om dat te doen! Tis misschien een eng idee, maar neem aan dat je daar niet veel van mee krijgt .
Hier weer een goede nacht, alleen ik ben nog steeds zoooo moee! Baal er zo van zeg! Kan gewoon niet wakker worden. Geen idee waar het vandaan komt. gistermiddag zat ik om 4 uur ook al bijna te knikkenbollen. En nu heb ik ook nog zware ogen.
Haai meiden, Kep teruggelezen maar doorde afleiding van de kids niet veel bijgebleven... Zag veel over schoenen, bieb abbo's, flimpje uhhhh Nou verder weet ik het dus niet meer. Sann, klinkt gek maar mss is die operatie wel een goed moment om een soort van "pauze" in te lassen. Ik snap wel dat Zen's werk het dan mss beter zullen begrijpen, tja mijn ervaring met werkgevers en als je afwezig bent ivm "ik-zit-niet-lekker-in-mijn-vel" rede ook nooit (tot slecht) geaccepteerd wordt. Afgelopen dinsdag niet echt lkkr geslapen, toen ik bijna in slaap was werd Lo alweer wakker. Tygo heb ik om 13:30 uur maar wakker gemaakt. Gister gewoon weer een dagje op kantoor nix bijzonders.... Afgelopen nacht heeft iedereen goed geslapen maar ik ben ook zo moe nog! Bleh ben ook nog es ongi geworden dus dat maakt me dag ook niet echt super. Vanavond weer wegen, ben mijn vakantie kilo's bijna kwijt. Maar ik ga voorstellen aan de dieetiste om weer gewoon weer "opnieuw" te beginnen om de laatste 8kg eraf te krijgen. Ik had gehoopt dat ik er klaar mee zou zijn in september, want dan begint mijn sportschool weer met Tae-kwon-do. Maar dat ga ik dus niet redden, nou ja dan maar in Oktober/November beginnen....Het is nl. te zwaar om dieet en zwaar te trainen naast elkaar te doen.... Maar ik ga weer trainen, moet weer helemaal va het 0 punt beginnen om de zwarte band te halen en DAT wil ik gewoon halen!
Ik lag gisteren om 21.15 uur in bed maar ben nog moeier dan gisteren. Was helemaal vergeten dat vanmiddag de begeleider weer komt en ik moet ook naar Den Haag. Zal wel gesloopt zijn als ik in bed lig vanavond. Ik heb Niels aangegeven dat ik wil gaan stoppen met de begeleiding. Ik zie er op dit moment niet echt veel meerwaarde meer in, en Maarit begint wat mondiger te worden naar Sven toe. Het kost me iedere keer zoveel energie, die gesprekken dan, dat ik er een beetje klaar mee ben.
haha oeps sorry, alleen dat van een kindje maken, dat weet ik, verder weet ik het ook niet, heb het ook al meer als een week niet gezien
Senn, en hoe reageerde Niels? Tja als je vind dat het idd geen meerwaarde meer heeft, waarom zou je er dan idd mee door gaan? Maar ik begrijp goed dat het gehele begeleidings-traject dus niet geheel volgen jou verwachtingen waren.
En dat gaat je gewoon lukken ook! En als je weer gaat trainen dan zal je toch ook wel weer wat kilo's kwijtraken? Ik ben ook weer gestopt met de extra-tjes 's avonds. Ben niet aangekomen maar merk wel dat mijn broeken strakker beginnen te zitten. Vanaf volgende week dinsdag ga ik weer sporten op het werk, in de hoop dat dat gaat met mijn knie, en dan worden de buikspieren misschien ook weer wat strakker.
Niels gaat mij straks bellen want hij stond ontbijt te maken toen ik dat zei tegen hem. Het traject heeft mij wel bepaalde inzichten geven en soms ook fijne inzichten maar ben er wel achter dat het geen oplossing gaat bieden.