hihi ben gelukkig de dag erna vrij. jij mag t zeggen. kunnen ook een andere kiezen. is voor mij wel een geschikte tijd gezien Jeroen eerst uit zn werk hierheen moet voordat ik kan rijden en de files zijn dan ook als t goed is al opgelost
Ahhhhhhhhhhhh....................volgens mij zit op het secretariaat bij de verloskunde afdeling van het MMC niet de meest snuggere dame............ dit was mijn vraag (die is toch op zich best helder, niet dan????) Geachte heer / mevrouw, Geen idee of ik met mijn vraag bij u aan het juist adres ben, zo niet dan mijn excuses voor het ongemak (en misschien kun u mij dan vertellen bij wie ik wel moet zijn). Sinds 2 jaar zijn wij woonachtig in Achel in België, net over de grens bij Valkenswaard. Inmiddels ben ik 18 weken zwanger van ons derde kindje en ondanks dat wij wonen in het buitenland (letterlijk 500 meter over de grens), ben ik voor de zwangerschap onder controle bij Vivre Verloskundigen in Valkenswaard. Graag beval ik net als bij de andere 2 kinderen- lekker thuis in mijn eigen omgeving, maar stel nu dat ik onverhoopt toch naar het ziekenhuis moet....dan is het Maxima Medisch Centrum de aangewezen plaats. Allemaal geen enkel probleem, echter ik kom er niet achter of een eventuele ambulance (vanuit Valkenswaard?) mij ook daadwerkelijk thuis komt halen....dus of de ambulance ook echt die 500 meter over de grens rijdt. En zo ja, welk nummer we dan moeten bellen om de ambulance bij ons voor de deur te krijgen, want 1-1-2 is van hieruit zowel per GSM als vaste telefoon niet te bellen. Nou een heel verhaal, maar ik hoop dat mijn vraag duidelijk is en dat u mij kunt helpen. Met vriendelijke groet, En dit krijg ik als antwoord: Geachte mevrouw , U bent van harte welkom om in het MMC te komen bevallen indien noodzakelijk/gewenst. Ten aanzien van eventueel ambulancevervoer adviseren wij u dit te bespreken met uw verloskundige. Ja dat ik daar welkom ben om te bevallen snap ik zelf ook wel.....maar het was nou net op verzoek van de VK waarom ik mijn vraag stelde. :x
Hier laten ze kindjes inderdaad ook niet meer wennen vlak voor de vakantie. Wel mogen ze nog een uurtje met mama en/of papa in de klas komen kijken....
is wel zo maar als ik om half 9 thuis smeer dan werkt dat niet tot kwart voor 12 we hadden zeker heerlijk. het was niet superdruk. tot een uurtje of half 4 nog aardig wat schoolklassen maar daarna konden we overal zo doorlopen en blijven zitten voor nog een rondje. daarvoor hooguit s 10 mensen voor ons.
Wat betreft wennen: bij ons op school mogen de vakantiekindjes op 16 juni een hele morgen komen wennen. Maar dan wel bij de jufs die ze volgend jaar krijgen! Arinde mag niet wennen voor de vakantie, want die gaat naar een andere school en daar zien ze de meerwaarde er niet van in. Dus wat jou betreft Senn, zou ik het ook niet doen omdat hij dan toch weer bij een andere juf in de klas komt!
Suus: hier wilde Arinde vanmorgen ook eerst niet naar buiten hoor! en eigenlijk ook alleen maar als wij of een van de buurmeisje erbij is. Maar Joucke die vind het helemaal prima, ook als we er zelf niet bij zijn!!! Sann: wat heerlijk zeg dat je gisteren zo hebt kunnen genieten! Succes deze 3 weken zonder Zen....gelukkig dat het zulk lekker weer is, dan vliegen de dagen ook al meer voorbij vind ik altijd! Senn: wat is dippiedoe voor iets leuks?
lekker helder licht zeg. anders proberen uit vogelen welke ambulancedienst daar rijdt en die proberen te bellen
lekker helder licht zeg. anders proberen uit vogelen welke ambulancedienst daar rijdt en die proberen te bellen
Zo het onweert hier en niet zo'n klein beetje ook! In 3bergen een mega bui gehad maar hier geen drup gevallen.
Net lekker foto's en filmpjes zitten kijken van gisteren. Erg leuk allemaal. Enige minpunt er aan was mezelf op foto zien. Waar is mn lijn gebleven zeg. Word zo verdrietig van dat dikke lijf. Maar goed, het blijven verder wel leuke foto's. Ga alleen een deel er van in privecollectie houden
Dat lijf komt echt wel goed hoor. Je hebt 2 kids op de wereld gezet en ruim anderhalf jaar met een depressie gekampt en meds geslikt. Alles op z'n tijd.