@Daantje, een doekje geven met een emmertje water en zelf op laten ruimen? Als hij het echt expres gedaan heeft? Wel onder toezicht natuurlijk
Ik denk iedere dag blijven herhalen wanneer hij gaat slapen dat als hij wakker wordt als eerste naar de wc gaat. En daarbij een stickerkaart als hij wakker is en op de wc geplast heeft dat hij er dan 1 mag plakken. Er hoeven geen cadeaus tegenover te staan maar je kan ook een keer zijn lievelingseten maken of gezellig naar het bos gaan of iets anders wat hij leuk vindt om te doen.
Sinds gisteren is de schilder druk in huis bezig. Merk het gelijk aan mijn longen. Gisteravond lekker naar mijn oma in Den Haag geweest en ze was erg blij dat ik langskwam. Ga ik vaker doen een avondje langs. Nu kan het nog. Ik had voor haar van mijn moeder een lampje meegenomen zodat ze die bij haar bed heeft want anders heeft ze alleen maar de plavondlamp. Nu kan ze ook 's avonds in bed de krant lezen of met iemand bellen omdat ze de toetsen op de telefoon kan zien.
Senn, gelukkig komt het niet iedere dag voor . Dit is nu de 2 de keer in 2 weken dat het voor komt. Heb hem flink aangesproken en denk dat de boodschap wel duidelijk is . Verder ben ik er beroerd aan, denk dat ik een griepje te pakken heb, helaas gaat het hier allemaal door en kunnen mama's niet ziek zijn. Finn heeft ook iets onder de leden want hij wil of alleen maar koekjes etc eten, of hij is aan het drammen/schreeuwen/krijsen.. pff. Leon die snapt het volgens mij ook niet helemaal.. ik moet maar met finn gaan fietsen of naar de groenteboer wandelen.. ehhh ja tuurlijk ik wiebel al op mijn benen en moet straks ook nog gaan werken, dan kan ik idd met een lastig kind even op en neer lopen.. pfff.. blijkbaar stel ik me aan volgens hem. En dat ik met vriendinnen een dagje uit moet regelen. Heb hem eraan herrinnerd dat ik dat al een keer of 5 geprobeerd heb en wat ik er uit gekomen, ik ben nog geen 1 keer met een vriendin wat kunnen gaan doen omdat de agenda's niet overeen komen.. en als we al wat gepland kregen dat kwam er altijd wat tussen . Dus ik ben benieuwd, heb 3 vriendinnen gesmst met de vraag of ze zin hebben iets te gaan doen binnenkort.. eens kijken wat ik terug krijg..
update: net terug gekregen dat het nu zeer moeilijk plannen was voor 1 vriendin en dat het 1ste dagje uit voor haar pas 10 november zou zijn.. Dat bedoel ik dus. Ik kan nu niet plannen voor volgende week of de week erna. Altijd zitten er een aantal weken tussen . Baal daar zo van!
En ik wil helemaal niet klagen! Maar Leon die plant gewoon etc.. en de 29ste deze maand gaat hij ook al wandelen met een vriend in de jawel... EIFEL! Dus dan ben ik ook thuis met de kids, hij kan makkelijk zeggen van ja dan plan jij toch ook een dagje uit.. ehh ja tuurlijk, waar laat ik de kids, en met wie moet ik dan een dagje uit... vriendin 1 kan al niet.. sorry, kan het even niet meer helder zien op het moment..
Vervelend. Maar ik begrijp het wel. Hier zitten de agenda's ook altijd erg vol en moet ik lang vooruit plannen. Kun je dan niet met 1 vriendin wat leuks gaan doen i.p.v. met een groepje? Neemt niet weg dat Leon weer eens lomp reageert. Als je ziek bent en je veegt jezelf al bij elkaar om te gaan werken kun je ook niet nog eens met een jammerig kind een eind gaan fietsen. En Leon die zit lekker op z'n werk zeker en heeft er verder niks mee van doen?
Overleggen jullie dan niet samen OF er iets gepland zou kunnen worden? Hier gaat alles is overleg. Vaak kan het dan ook wel gepland worden maar ik sta nooit voor verrassingen te wachten. *Digiknuf*
nou het is niet dat ik met een groepje iets wil doen, wil gewoon met z'n tweetjes iets doen. Dus gewoon met een vriendin samen iets. Heb er nu 3 gesmst waarvan ik er dus van 1ntje iets terug kreeg dat ze pas 10 november zou kunnen.. Van de andere 2 heb ik nog niets terug... Leon zegt ook dat ie zich niet lekker voelt en veel op de wc zit.. Maar hoe ie zich verder voelt weet ik niet.. Het is dat ik geen koorts heb, maar anders zou ik zeggen dat ik een flinke griep te pakken heb.. Maar goed kan niet eventjes naar bed om bij te tanken.. probeer gewoon rustig aan te doen en een beetje wat energie te sparen voor vanavond..
nou hij spreekt af en legt het al een soort van vast, en overlegt het dan met mij of ik het goed vind. Het is in het verleden idd wel eens gebeurd dat het dus niet besproken werd en ik dus een dag van te voren ingelicht werd.. :x. Ik heb hiermee toe gestemd dat hij eruit mocht.. Maar ik baal van de ene kant ook een beetje dat het altijd ik moet zijn die iets regelt, nooit van he Daan zin om een dagje eruit te gaan of iets te gaan eten of noem maar op. Altijd ben ik diegene...
En Daan ik ben dan wel niet 1 van de vriendinnen die je hebt gesmst maar heb wel nog wel volgende week zaterdagavond vrij in de agenda. Misschien wil er nog wel iemand mee om iets leuks te gaan doen of ergens lekker te gaan eten. We hebben elkaar ook al sinds maart niet meer gezien.
Dat laatste is hier net zo. De initiatieven komen altijd van mijn kant en dan ook de suggesties wat of waar. Niet alle mannen zijn zo maar de meeste helaas wel. Heeft gewoon te maken met het feit dat wij vrouwen veel creatiever zijn.
Ik zou super veel zin hebben als ik dan niet hoefde te werken . We hebben elkaar idd al erg lang niet meer gezien.
nou had het over mijn vriendinnen . Ik zal niet zeggen nooit, maar het komt heel dicht in de buurt.. bah wat ben ik een klaag muts zeg.. Ik zal ophouden is toch nooit goed.. Ik ga finn een schone broek aan doen, mika naar school brengen en had met mijn moeder afgesproken nog cadeautjes voor finn voor de verjaardag te halen.. Heb er nu echt geen zin in maar weet niet wanneer ik het dan moet doen, morgen nog een taart bakken en zaterdag vullen en bekleden en zondag de foto erop maken..tenminste dat hoop ik dat het lukt.
Als je je zo beroerd voelt waarom wil je jezelf dan opleggen om zelf nog een taart te maken. Een bestelde taart smaakt ook lekker hoor. Scheelt je een heleboel tijd EN energie die je nu niet hebt. Houden ze echt niks aan over hoor. Heb dit jaar ook alleen voor Sven een taart gemaakt.
Zo, was ik ook weer ff.. @daantje, het is dat je zo ver weg woont Had graag wat met je gedaan anders... @dames, misschien tijd om weer wat in te plannen? Jullie zijn hier van harte welkom, maar snap het best als jullie centraler willen gaan zitten