Toen ik zwanger was van Noëlle had ik ook telkens t idee van ik ga zp helemaal op de hoogte houden hahahaha. Toen het eenmaal begonnen was, kon ik mn kop er niet bijhouden.. Heb mn buddy stuk of 4 smsjes gestuurd en dat was het..
ZP aan tijdens de weeen, das wel echt heel grappig!!! Ik heb geloof ik 3 foto's met weeen, waarvan ik er op eentje uitzie alsof ik vriendlief elk moment voor z'n kop kan beuken, gegeg. Op de andere twee zie ik er eigenlijk heel rustig en sereen uit. @Rono, aha... hmm, ik vind het wel een pittige keuze hoor. Lijkt me hel om weer zo'n bevalling te hebben met weer al die weeen en dan uiteindelijk misschien toch weer die ks. Snap dat je liever een vaginale bevalling wilt, maar een geplande ks is dan wel weer meer stress-vrij lijkt me....
Whahaha, zal ik eens even een charmante foto laten zien dan (heb overigens helemaal geen weeën gehad)...maar zo lag ik er dus bij...moest van mannetje een gekke bek trekken whihihi, is goed gelukt he?
Men, wat heb ik daar trouwens een bolle kop! Hou daar echt vocht vast! Nu overigens nog bijna geen last van. Alleen 's avonds als ik mijn sokken uitdoe zie je zo'n dikke rand zitten!
Whahahahahhaha daar is mijn foto niks bij Juud: Is ook een hele lastige keuze, maar ik ben zoveel kwijt van de bevalling van noelle. Heb het er achteraf heel moeilijk mee gehad dat t een ks werd. Want je hebt je kindje niet gelijk bij je, en je ziet het pas 1,5 uur later.
Maargoed, als dit rtouwens een eigenwijs kind is, blijft het in stuit liggen en moet ik alsnog een ks haha. Dan is een gewone bevalling mij gewoon niet gegunt!
Ik heb voor de keizersnede overigens mijn buddy 2 smsjes gestuurd. De eerste met dat vliezen gebroken waren (en dat smsje was vroeg whaha! 5.00 in de ochtend, half 6 stond het op zp hihi). Het 2e smsje dat het een KS zou worden en dat we die dag echt papa en mama zouden worden! 's middags nog een smsje gestuurd dat Dinand geboren was. Oh over buddy gesproken, ik moet rono nog steeds een sms sturen whaha ze had me nummer niet meer. Ga ik meteen even doen meid!
Ben ik het helemaal mee eens Rono! Daarom ga ik nu ook een bevalplan maken voor als het deze keer toch weer op een KS uit mocht lopen. Ik heb er bij Dinand helemaal niet bij stil gestaan dat het wel eens een KS zou kunnen worden, dus heb het toen over me heen laten komen. Maar die eerste 2 uur heb ik bij Dinand dus ook gemist, en daar baal ik nu nog van!
Dit waren mijn smsjes ahahahhahahaa ( zit terug te lezen in okt 2009 topic ) Buddy nieuw van Roos Heeeey! Dit zijn wel de goeie weeen! Heb wel pas 1cm ontsluiting maar ze verwacht dat het helemaal door gaat zetten..Ik had nog helemaal geen ontsluiting voor ik begon..Nu dus 1cm..Wordt een lange nacht! Goedenacht! Ik ben om kwart voor 11 naar het ziekenhuis gegaan omdat de baby nog niet wou indalen.. Had toen 2 cm ontsluiting.. Straks word ik weer getoucheerd!! Slaap lekker! liefs 7.28: Nog steeds niks..Om 3u was mijn ontsluiting 5cm en daarna is verplicht een ruggeprik gezet..T wou alleen niet dus hebben ze wel 8keer opnieuw geprikt! Eventjes heeft de prik geholpen maar nu voel ik alle weeën gewoon weer hoef er alleen nog niet van te puffe...Ik hou je op de hoogte! 9.03: Hmm nogsteeds 5cm en nog niet ingegaald.. Als het over een aantal uur nog niet is ingedaald word het een ks... Zit nu aan de weeenopwekkers... Ik wil even laten weten dat Noelle geboren is via een KS.. Ze weegt 3610gram en is 52cm!
kaatje wat een lief filmpje! Als we dan toch oncharmante foto's gaan spammen.. Dan doe ik maar vrolijk mee Dat is de enige foto van tijdens de weeën vooral die onderbroek maakt het af
Danny zat van de week de foto´s van declan zijn bevalling terug te kijken. Heel lief natuurlijk maar hij deed dit op de tv. Enig idee hoe dat eruit ziet op 110cm lcd? heel groot en haarscherp vond ik toch even minder grappig haha
Marloes hahaha ja zo klinken 8 dagen wel heel weinig Frummel: Agh jij hebt tenminste een onderbroek aan Toen mijn vliezen braken heb ik em niet meer aangetrokken ahhahah! Die netonderbroekjes zijn trouwens heerlijk! Heb ze ook in mn kraampakket
Rono: ja dat was dag 3 van de weeën, was het spuugzat en voelde mezelf wel genoeg kijkdoos op dat moment Vanaf het moment dat de vliezen braken uhm ja toen was er nergens meer tijd voor. Binnen 45 minuten 10 cm ontsluiting, toen kwam de gyn hals overkop binnen. Ik had die man nog nooit gezien en dacht dat het de schoonmaker was hahahaha. Vond hij minder grappig.. Hij was erbij geroepen omdat ze dachten dat ik na 3 dagen weeën geen energie meer zou hebben voor het persen. Naja hij heeft 3 minuten zijn werk kunnen doen Deze foto van de klok is gemaakt omdat we hoopten dat het de laatste x zou zijn dat ze de ontsluiting moesten checken.. Ik hoopte zo op 10 cm! 12 minuten later was hij al geboren..
Super die charmante foto's Dit was ik tijdens de weeën ---------------------------------------- 14:59: Ga me nu even wassen en een schoon inlegkruisje in doen en dan hun naar de vk, hoop echt dat het doorzet en ik vandaag nog beval. dan krijg ik mijn eigen vk. vanaf morgen zit er een vervanger voor een paar dagen. 15:59 Stripverslag: Nou dat gestrip van vorige week was niets bij vandaag. Vorige week had mijn ene vk gewoon even haar vinger 2x langs de vliezen gehaald,maar deze vk heeft zowat 10 min. liggen roeren daarbinnen. en zeer dat het deed ! Uiteindelijk begon ik wit weg te trekken dus toen is ze maar gestopt. Een hoop bloed,maar dat betekende volgens haar dat het goed gelukt is. Iedereen die ze tot nu toe gestript heeft is die dag ook bevallen. Ontsluiting was nu ruim 2 cm, ze kon zijn hele hoofdje voelen en hij ligt in een super positie om er uit te komen. 19:09 Hier om de 7 á 10 min. krampen. hoop dat het doorzet 19:32 het worden nu ook been weeen. nog steeds om de 5 a 7 min 20:09 meiden waarom moeten wij het altijd alleen doen? Ik wil best persen maar wat mij betreft mogen mannen de ontsluitingsweeen doen hoor :-? dacht dat voorweeen pijnlijk waren..... Ga boven maar even gtst kijken en voor de zekerheid de kraamdoos uitpakken. maar een beetje blijven rommelen dus... 20:47 dubbele aflevering van gtst..geen idee waarom. Weeen zijn liggend een stuk beter op te vangen dan zittend of staand. Lijkt er nu toch echt op dat het doorzet... 21:16 tot een uur geleden riep ik steeds dat ik niet tegen de bevalling op zag, ik neem mijn woorden terug. wil alleen maar janken bij iedere wee.... Girlpower ! 22:09 hoi hier het mannetje van kaatje Th@nx voor het support! we gaan zo de vk bellen 23:35 dank jullie wel allemaal ik kan jullie vertellen dat ze nu 6 cm ontsluiting heeft en onder de douche zit 03:33 Hallo meiden ! Hier mannetje nog even geboren Zoon Levi 9 sept 00,47 4000 gram 51cm 6 uur weeen 7 min. persen
Kaatje: wat leuk om terug te lezen he Ik kreeg tijdens de weeën een sms van een zwangere vriendin die stuurde alleen en? hoe voelt het? ik heb terug gestuurd: NOOOOIT MEER! succes, jij moet nog Voelde me na de bevalling zo schuldig daarover hahaha