Zo, net van oma een flinke voorraad luiers gekregen. 12 grote pakken pampers... tja bij de 3e jongen heb je ook niet veel andere dingen meer nodig he.
Ha lieve mamas! Allereerst sorry dat ik zo lang niks van mij heb laten horen ! De kraamweek is gelijk goed van start gegaan met zoals het hoort onderbroken nachten met amper 2 / 3 uurtjes slaap en al genoeg kraamvisite dus ik ben best wel brak. Daarom ook weinig online al mis ik jullie wel heel erg maar alle spaarzame rustige uurtjes die ik heb, probeer ik te slapen maar dat is natuurlijk lastig met een peuter overdag die s nachts door alles heen slaapt en s ochtends kipfit is. Verder ben ik een super trotse moeder en ontzettend verliefd op ons kleine meisje! Naomi doet het eigenlijk heel goed en is overdag echt een model babytje maar s nachts heeft ze echt haar onrustige uren tussen 12 en 4 uur dus best heavy. De bevalling is goed verlopen; een ruggeprik rond 15 uur omdat de eerste ontsluiting vrij langzaam op gang kwam maar tegen 20 uur toch al 7 cm ontsluiting en rond 22 uur mocht ik gaan persen. Om 22.28 uur is ze geboren. En wat een machtig mooi gevoel als ze dan op je buik wordt gelegd. Ik zag vantevoren erg op tegen de bevalling maar nu achteraf kijk ik er met een geweldig gevoel op terug. Zo blij dat ik nu ook weet hoe het is om natuurlijk te bevallen en gelijk huidcontact met je kindje te hebben! Ik wil graag proberen om vanaf nu weer wat meer mee te kletsen maar weet gewoon niet of het gaat lukken. Ik zie dat er al weer aardig wat meiden bevallen zijn; Kelly, Kikker, Henrieke en MNM van harte gefeliciteerd met jullie wondertjes!!!
Hier enorm brak op bed met m'n meisje. Ze heeft nogal last van misselijkheid, had erg veel vruchtwater binnen gekregen. Borstvoeding gaat super, alleen heb ik nog wat moeite met het juist aanleggen (gevolg, nu al een pijnlijke tepel). Overigens klonk haar hartje direct nadat ze er uit kwam helemaal normaal! Nu ligt ze lekker op mn borst te slapen en probeer ik mijn pijn te negeren. Gaat erg, erg moeilijk. Vriendlief slaapt nu tot de volgende voeding en daarna mag ik slapen en kan hij haar helpen slapen. Ze wil nu alleen slapen als ze bij je ligt.
Ai bij jullie dus ook slapeloze nachten. Heel herkenbaar Fijn dat haar hartje goed is! Hubbie en ik proberen ook zoveel mogelijk af te wisselen maar het blijft toch steeds in etappes slapen.
Mooie foto's Wupje, vooral de eerste...wow Succes met de nachten. Wij hebben hier voor de 3e keer weer een kleine slaapkop op de wereld gezet...
Wupje, wat is Naomi toch een schatje Henrieke, sneu die misselijkheid, gelukkig gaat de bv goed. hoop niet dat het echte kloven worden. Truste
Gefeliciteerd meiden. Ik ben ook bevallen vannacht van een prachtige dochter. Heb flinke naweeen dus ik ga lekker mijn bed in. x
Lieve MNM, supergefeliciteerd met de geboorte van Nila! Ik hoop dat je snel herstelt van de bevalling! En dan lekker genieten van je twee meiden. HenriekeC: jij ook supergefeliciteerd met Emma! Goed gedaan! @Kelly: over de zere tepels.. ik had hier eerst heel hard geroepen dat bv echt geen pijn deed. Maar dat neem terug hoor! Ik vond het best aanpoten de eerste 2 weken en behoorlijk pijn doen ook. Had deze keer wel kloven (en Rein spuugde zelfs bruinige melk, bloed er in dus, van mij). Hoe dan ook, mijn tips: toch wel bepanthen smeren, maar niet na elke voeding. Paar keer per dag de tepel insmeren met de laatste druppels melk helpt ook. Daarnaast, veel met de blote tetten rondlopen, hahaha... Tepels aan de lucht laten drogen, dan herstellen ze echt sneller! Ik zit zelf inmiddels op ruim 2,5 weken en kan nu pas zeggen dat het echt lekker loopt. De melk was er wel al na een paar dagen, maar heb tot eergisteren ofzo nog regelmatig met tranen in mijn ogen gevoed, zo'n zeer deed het aanhappen. Nog even volhouden dus! Wat een lief popje is Enora trouwens, wat een haar! Zo, dat was mijn bijdrage voor vnadaag Ik lees vanacht weer bij. Hier alles goed, Rein is echt een slaapkopje, heerlijk. Hij krijgt de kans bijna niet om te huilen want iedere keer als hij dan 's wakker is duikt deze mama er meteen bovenop, hihi. Doei meiden!