Jullie eerste foto samen, kunnen ook verdrietige foto's zijn van vlinderkindjes

Discussie in 'De bevalling' gestart door Bougainville, 8 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lenne

    Lenne Actief lid

    16 mei 2011
    218
    0
    16
    Inderdaad, het voelde alsof ik de eerste momenten met mn kindje gemist had. Hij is meteen na de bevalling weggehaald, ik heb hem alleen even in de couveuse voorbij zien komen. Heb hem niet op mn buik gehad, niet binnen een uur kunnen aanleggen, zijn apgar test niet gezien, eerste keer wassen niet gezien, eerste luier om etc. Op de foto kreeg ik echt een kant en klaar opgepoetst mannetje in mijn handen.
     
  2. bengeltje86

    bengeltje86 VIP lid

    6 jan 2007
    8.553
    0
    36
    renkum
    mijn 1ste ontmoeting op de ok kamer met me zoontje
    daarna heb ik hem anderhalf uur niet gezien de verdoving bleek te hoog te zitten op de uitslaapkamer waardoor ik langer moest blijven en extra spuiten kreeg in me benen
     
  3. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    17 feb 2010
    3.632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    Bekijk bijlage 232099

    De alle eerste keer dat ik mijn zoontje zag, ik was onzettend trots maar ook bezorgt.
    Hij is geboren met een spoedkeizersnede.
     
  4. Aleida

    Aleida Fanatiek lid

    9 sep 2007
    1.322
    0
    0
    verpleegkundige
    in de buurt van Groningen
    Zo dames, Hier ben ik weer.
    De eerste foto's die jullie van mij hebben gezien staan een heleboel pagina's terug. Dat zijn foto's van mij en onze oudste, waar ik toen voor het eerst mee mocht buidelen.

    Nu volgt er een foto vers van de pers. Ons 2e mannetje. Geboren op 1-3-2012. Het was een heftige bevalling, maar dit keer dus geen ks en helemaal een voldragen kindje! Ik ben geprimed, ingeleid waardoor weeënstorm en friggin rugweeën. Uiteindelijk een giga knip ivm vacuümextractie. Zijn hartslag daalde en dat duurde te lang. Geen ruggeprik oid gehad, ondanks dat ik er op een gegeven moment naar vroeg, maar het ging al te snel. Was binnen een uur van 5 naar 9 cm gegaan...
    Oh ja.... hier komt de foto!
     
  5. rijtjes

    rijtjes Niet meer actief

    Hier een foto van het eerste moment met ons meisje. Afgelopen 6 Maart. Ik dacht eerst wow nu al en daarna was ik totaal gelukkig en heb ik nog wat grapjes gemaakt tegen de verloskundige in het ziekenhuis. Ik vond het wel gezellig een bevalling met ruggenprik :)
     
  6. Eevie

    Eevie Fanatiek lid

    7 mrt 2010
    2.491
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Wauw rijtjes!! Ik wil dat zo ook wel!! Superfoto! Zie er nl enorm tegenop....
     
  7. rijtjes

    rijtjes Niet meer actief

    Hoi Eevie,

    Ik heb er bewust niet tegenop gezien. Ik heb me alleen steeds voorgehouden, pijn zal het sowieso doen. Ik kreeg helaas niet sterk genoegen weeën waardoor de ontsluiting niet voldoende op gang kwam. Nu moest ik sowieso in het ziekenhuis bevallen vanwege mijn eigen medische achtergrond, dus toen ik doorgestuurd werd om aan de wee opwekkers te gaan was dat niet zo erg. Ik heb alleen toen dus wel een ruggenprik gevraagd want ik trok het niet meer en werd veel te moe. Na de ruggenprik heb ik zelfs nog bezoek in mijn kamer gehad en het voordeel was ook dat ik het persen verder niet heb gevoeld.

    Ik heb van te voren steeds gezegd het zelf te willen doen, maar uiteindelijk heb ik me gewoon over gegeven en ook na de bevalling weinig last gehad. Ik zou het zo weer doen! Niet teveel tegenop zien want dan ga je jezelf, denk ik, alleen tegen werken. Ik kan echt uit de grond van mijn hart zeggen dat ik bevallen niet erg vond (ook al speelde ik natuurlijk vals door de pijnstilling). Nou zitten er natuurlijk ook nadelen aan de ruggenprik, dus denk er wel altijd goed over na!
     
  8. december

    december Fanatiek lid

    9 apr 2011
    2.724
    0
    0
    Wauw, mooi meiden!!
     
  9. Tammie87

    Tammie87 Fanatiek lid

    28 jan 2010
    1.091
    102
    63
    Bekijk bijlage 232997

    ik ben 21 maart bevallen van ons ventje. binnen 6.5 uur was hij er. 19 uur braken mn vliezen, 20.30 begonnen de weeen die gelijk regelmatig waren. om 22.00 4 cm ontsluiting en om 23.15 kreeg ik persweeen. helaas ging dat niet goed, zijn hartslag daalde elke keer. hij zat niet goed voor het geboortekanaal dus moest ik naar het ziekenhuis, dat was niet fijn met persweeen. Om 01.15 is hij met behulp van de vacuumpomp geboren. 3770 gram en 53 cm.
     
  10. december

    december Fanatiek lid

    9 apr 2011
    2.724
    0
    0
    Prachtige foto tammie, gefeliciteerd, geniet ervan!
     
  11. esme66

    esme66 Niet meer actief

    Ladies,

    Wat een prachige foto's allemaal..!!

    En wat valt het me op dat wij vrouwen toch nog altijd wel het idee hebben dat we ons moeten 'verdedigen' over hoe we er zelf uitzien op de foto, hahaha, zo typisch (zou ik zelf ook doen hoor)

    Potverdorie allemaal net bevallen, tjs, dan verwacht ook niemand dat je er op je paasbest uitziet.
    En toch bestaan er geen mooiere foto's als deze en zijn jullie, en jullie kindjes, allemaal prachtig..!
     
  12. S0fietje

    S0fietje Fanatiek lid

    4 jul 2011
    2.225
    2
    0
    Ons eerste moment samen tijdens de keizersnede!
     
  13. pioentje

    pioentje Bekend lid

    18 jul 2011
    782
    0
    0
    NULL
    Den Haag
    Onze eerste foto samen, na een spoedkeizersnede, wat moest ik hier huilen van blijdschap en geluk...
     
  14. Mommy2012A

    Mommy2012A Actief lid

    4 nov 2011
    489
    0
    16
    Vrouw
    mooi dames
     
  15. Marja78

    Marja78 Actief lid

    1 sep 2011
    390
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mooie foto's weer!
     
  16. december

    december Fanatiek lid

    9 apr 2011
    2.724
    0
    0
    Ooh wauw, wat prachtig alweer, bedankt voor het delen meiden.
     
  17. kalli

    kalli Niet meer actief

    Mijn man zit me aan te kijjken van "wat is er?", hormoontraantje lopen over m'n wangen, zo mooi! En net wat December zegt, bedankt meiden voor het delen!
     
  18. Phal

    Phal Actief lid

    20 sep 2011
    329
    0
    0
    omgeving Rotterdam
    wow, heel mooi dames!
     
  19. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    helaas geen foto's meer van de bevalling van onze zoon erop staan

    wij zetten alles op externe harde schrijf en verwijderen het na het maken van en fotoalbum van de laptop.

    maar de eerste foto na de bevalling van onze dochter heb ik nog wel, mijn zusje heeft de foto gemaakt die was bij de bevalling.
     
  20. kellox

    kellox Fanatiek lid

    25 apr 2007
    4.533
    544
    113
    Vrouw
    Wow Mejojo! De opluchting/blijdschap straalt hiervan af!! Mooi hoor :)
     

Deel Deze Pagina