Hallo, mijn man en ik zijn bezig voor ons eerste kindje. We zitten nu in de 5de ronde. De laatste 2 rondes voel ik me heel anders ben heel erg emotioneel, huilbuien uit het niets, veel sneller chagerijnig en ben vreselijk moe sinds een week of 6. Kan de hele dag wel slapen en voel me echt uitgeput.. Ook mijn menstruatie is anders dan de eerste 3 rondes. Veel minder bloedverlies, pijn en ook korter. Ik ga ervanuit dat het wel gewoon een menstruatie was maar vraag me toch af of het vaak voorkomt dat je toch maandelijks een soort bloeding krijgt maar uiteindelijk wel zwanger bleek te zijn.
Ik heb dat gehad. Bloeding rond week 4 en rond week 8. Maar dat was een buitenbaarmoederlijke zwangerschap. En ik had gewoon positieve zwangerschapstesten. Zijn jouw testen gewoon negatief? En hoe lang ben je van de anticonceptie af want het zou ook ontpillen kunnen zijn.
Ik ben nu 5 maand gestopt en meteen vanaf het begin al om de 29 tot 31 dagen. Ik heb vorige maand een test gedaan 1 dag voor de nod en die was negatief en omdat ik daarna 'ongesteld' werd niet meer getest. Wou deze maand wachten met testen en door de bloeding uiteindelijk niet meer gedaan.
Dat is zeldzaam en komt niet zo vaak voor. Zolang als je niet positief test, ben je niet zwanger. Je test trouwens de gehele zwangerschap positief. De gehele zwangerschap zit er namelijk HCG in je lichaam. Dat verdwijnt niet. Dus doe eens een zwangerschapstest. Aangezien je al een paar maanden zwanger denkt te zijn, kun je ook voor een CB Digitaal kiezen. Gelijk duidelijkheid. Menstruaties hoeven overigens niet altijd exact hetzelfde te verlopen. Vooral als je kort geleden gestopt bent met de pil (lees: korter dan een jaar geleden) kunnen je menstruaties variëren. Het lichaam is geen robot.
Je zou nog eens kunnen testen, maar ik denk dat je echt nog niet zwanger bent en dat je je beter kunt gaan richten op je eisprong. Mensen hopen altijd alsnog zwanger te zijn ookal zijn ze dat niet en zoeken dan naar van alles om toch maar zwanger te kunnen zijn. Heel begrijpelijk als je een grote kinderwens hebt. Hoop dat je gauw een positieve zwangerschapstest in handen hebt!
Eens met BeHappy. Voor je eigen gemoedsrust zou ik een test doen. Als je zwanger bent dan zou die moeten knallen. Ik zou dan wel contact opnemen met verloskundige om na te laten kijken waar het bloed vandaan komt. Is de test negatief dan ben je helaas niet zwanger.
Het komt volgens mij niet vaak voor, maar mijn beste vriendin heeft het ook gehad. Ze voelde opeens schopjes die ze herkende van haar eerdere zwangerschap, hoewel ze gewoon ongesteld werd elke maand besloot ze een test te doen voor de zekerheid en die was positief. Bij de verloskundige bleek ze al 22 weken zwanger te zijn...