Hallo allemaal, Ik ben bezig met het zoeken naar een leuke kap voor het pimpen van mijn Bugaboo. Nu is mijn vraag: Vinden jullie dat de kap die op de site hieronder staat, op de bugaboo van hieronder past of vinden jullie deze qua kleur er totaaaaaaal niet bij passen? Misschien eventueel met een voetenzak alles weer mooi passend maken, maar je blijft natuurlijk een de zandkleur zien van de bekleding ook. Graag jullie advies, mening!? Ik ben immers helemaal weg van de kap, maar wil alles wel een beetje mooi bij elkaar hebben staan! Bugaboo Cameleon Zonnekap en gordelbeschermers set Strawberry Shortcake - VM Baby Liefs, Ise Bo
Uhm eerlijk, nee ik vind het echt voor geen meter bij elkaar passen... Sorry! Maar als jij het mooi vind moet je het natuurlijk gewoon doen.
ook ik vind het niet zo'n denderende combi maar als jij het wel mooi vind zou ik het gewoon doen!!! jij moet er immers altijd tegenaan kijken en het mooi vinden... (bij het zoeken van een kinderwagen, kinderkamer ed kom je altijd wel iets tegen wat je niet mooi vind... )
Als je het mooi vind zou ik het gewoon doen. Ik zelf persoonlijk hou hier helemaal niet van. Qua kleur kan het best hoor.
Excuses maar ik vind het persoonlijk ook niet passen. Maar he wie ben ik ... geen bugaboo fan en ook niet van het figuurtje wat er op staat. Zoveel mensen zoveel wensen. Hoop dat je iets aan mijn mening hebt wil je namelijk niet kwetsen.
Hmmmm nee mijn smaak is het ook niet. Vind het iets te druk....maar als jij het wel mooi vind, moet je het natuurlijk gewoon doen.
Nee, mijn smaak is het absoluut ook niet, maar ook qua kleur combi vind ik het niet mooi. Ik weet ook niet of dat er ook wel eens door je man/vriend geduwd moet worden? Wat vind die er van?
Kan het wél qua kleur??? Daar twijfel ik juist aan. Als de basis van de bak namelijk donkerbruin was geweest, had het zeker gekund. Maar aangezien deze camel is...... vraag ik mij af of dit een beetje kleurt bij de kap. (nu kan ik alles alleen van plaatjes af zien, dus das een beetje lastig). Als het qua kleur kan zou ik zeggen: doen! De rest is namelijk persoonlijk qua smaak en over smaak valt niet te twisten
En idd niet onbelangrijk.... wat vind je man/vriend ervan? Als die het ook mooi vind, moet je het doen
Ik denk dat het qua kleur wel zou passen, maar vind het net als de meeste niet echt een geweldige combinatie voor een kinderwagen. Als het nou op de babykamer was ofzo had ik het wel leuk gevonden. Maar voor een kinderwagen....nee niet echt. Maaaarrr als jij het wel leuk vind, gewoon doen!!! Is jullie kindje, jullie kinderwagen! Hebben wij niks mee te maken.
Nee ook niet mijn smaak... Ik vind het mooier als je gewoon een rustige kinderwagen heb... Ben niet zo van dat drukke en wat ik meer dames al zie vragen: Wat vind je vriend er eigenlijk van? Als jullie het beiden heel mooi vinden dan moet je het natuurlijk gewoon doen! Het zou mijn smaak niet zijn!
Als je het zelf echt mooi vind doen maar ik vind het echt niet mooi en hier zou mijn man echt nooit mee gaan lopen. Weet nu al zijn opmerking "wandelende kermis attractie"
ik zou het zelf niet zo snel doen. vind de combi niet echt mooi. Maar dat komt omdat ik het te druk vind! ik vind al snel verschillende kleurtjes bij mekaar veel te druk....
Het is absoluut niet mijn smaak, maar qua kleuren kan het wel. Als je het mooi vindt moet je het doen natuurlijk, maar zou wel even overleggen met je man voordat hij weigert achter de kinderwagen te gaan lopen