Lastige situatie.... Ik snap jullie beiden. Hij wil ook zijn rust een keer,maar jij voelt je constant moe en kan elk beetje meer slaap gebruiken. Ik las meerderen over ziek melden. Lijkt mij een heel verstandig idee. Sterkte!
Ik snap jullie allebei wel. Ik heb zelf last van bekken-instabiliteit maar mijn vriend doet echt niets in het huishouden om mij te ontlasten hoor.. Het idee dat hij dat dus niet voor mij over heeft (of het gewoon niet doorheeft) frustreert mij ook weleens. Als hij ziek is zorg ik altijd voor hem,andersom werkt het meestal niet hetzelfde helaas.. Dat deel van jouw irritatie begrijp ik dus wel. Dat je man wil uitslapen op zijn uitslaap-ochtend begrijp ik echter ook,dan had je er wat eerder mee moeten komen of je zult (klinkt hard,sorry) jezelf bij elkaar moeten rapen en gewoon doorgaan..
Dankjulliewel voor jullie reacties! Ik weet nu zo'n beetje hoe erover gedacht word, en er is idd voor beiden wat te zeggen. Ik hoopte alleen op wat meer begrip van mijn mans kant, omdat hij heel goed weet hoe ik me voel de laatste tijd. Misschien was de ochtend niet zo'n goede timing, dat niet. @Cherie, je slaat de spijker op z'n kop! Dankje, dat is idd PRECIES waar het om gaat! Ziekmelden, ik ben afgelopen 2 weken ook ziekgemeld geweest, ben vrijdag pas weer wezen werken. Kan moeilijk al die weken in de ziektewet blijven....... Huisarts, schildklier is ook getest, die is in orde! Toch heb ik het idee dat er ook wat anders is. Ik ga zeker nog een keer terug, maar geef die tabletten even de tijd. icm roosvicee ferro dat ik ga proberen! van mij mag er verder een slotje op, bedankt!
afspraak is afspraak. ik snap dat je moe bent, maar ene man kan nu eenmaal nog minder hebben dan een vrouw dus die is ook echt moe.( en komen vaak niet zelfstandig op het idee wat eerder naar bed te gaan, dus daar zou ik het wel nog eens over hebben) en een kanttekening, teveel slapen bij vermoeidheidsklachten is funest. mijn dochter heeft CVS en mag niet meer naar bed overdag ( ook niet als ze moet overgeven van vermoeidheid, een uurtje met de beentjes omhoog tv kijken en daarna niet weer iets uit de actieve hoek ) en s'avonds niet voor 10 uur tot uiterlijk 8/9 uur de volgende morgen. bovendien is sporten heel belangrijk, hoe krom het ook allemaal klinkt. de wip tussen in en ontspanning is heel erg belangrijk.als die uit balans is wordt je steeds vermoeider. teveel rusten kan die wip ook uit balans brengen. verder zou ik over een weekje een check up doen of je met die pillen op de goede weg bent.
Ziek is ziek. Vervelend voor je baas, maar niet elk ziek-zijn is na 2 weken over. Je kunt toch moeilijk weer aan het werk gaan enkel en alleen omdat 'je al 2 weken thuis zit'? Je gaat pas weer werken als je beter bent en dat ben jij niet. Je baas inlichten dat dit ws wel eens langdurig zou kunnen zijn, afspraak met je arbo-arts maken en met de huisarts voor verder onderzoek ook, want enkel hb lijkt mij sterk als je zo moe bent. Ik vraag me ook even af: heb je nu pas recent bloed laten prikken? Terwijl je al 3 maanden zo moe bent? Ik snap wel dat jouw man je niet zo serieus neemt, als jij pas recent actie erop hebt gezet en nog weer gaat werken ook: je neemt jezelf al niet serieus! Ga alsjeblieft een beetje beter voor jezelf zorgen, en dan gaat het ws daarna pas tot je man doordringen dat het echt echt serieus is, (mannen hebben hele duidelijke boodschappen nodig!), en zal hij misschien wat meer geneigd zijn rekening met je te houden.
Ik zou me ook ziekmelden, je hebt nu je rust hard nodig, en ziek is ziek, ik denk niet dat je je volledig kunt inzetten nu. Ik snap je boosheid, maar misschien troost het je, als ik zeg dat mijn man er nooit uit is geweest voor de kinderen,(de nachten) en ook ´s morgens kon ik er altijd vroeg uit, omdat hij bleef liggen . hahaha. Als je graag wilt blijven liggen, zou ik het op een goed moment bespreken met je man niet 'smorgens als hij heel laat naar bed is gegaan, en er vanuit gaat dat het zijn uitslaapochtend is. Ik heb heel veel bloedarmoede gehad, het dieptepunt was na de geboorte van mijn zoon (alle ijzervoorraad was op in mijn lichaam).Ik weet dus hoe je je voelt. Het is toch het beste om op tijd op te staan, want de moeheid wordt niet veel beter door veel slapen (helaas) hoe moe je ook bent! en dan tussen de middag even te slapen. Wat eigenlijk nog beter werkt dan staaltabletten, is Floradix, bij de drogist te krijgen in drank en tabletvorm (is natuurlijk, geen stoelgangproblemen, en een goed resultaat!) Heel veel sterkte en beterschap. Roosvicee ferro heeft trouwens bijna geen effect.
Ik snap jullie beide wel...maar goed je man werkt waarschijnlijk de hele week wel en ja kan daar ook moe van zijn. Nu mag ie misschien wel een beetje meer met jou meedenken als jij idd "ziek" bent. Maar goed misschien is hij zo laat naar bed gegaan met de gedachte "ach ik kan morgen toch uitslapen, laat ik deze film maar afkijken". Ja dan kan ik me voorstellen dat ie baalt als ie er toch vroeg uit moet. Misschien de volgende keer jij er gewoon uit en als hij beneden komt dan jij weer hup terug het warme bedje in. Zo doe ik het ook wel eens.... Suc6 samen!