En hoe bevalt die? Ik ben aan het rondkijken, maar word niet zo vrolijk van de gemiddelde prijzen van een moederfiets...De Redy Belle is wel betaalbaar (en ook mooi), maar ik vraag me af hoe de kwaliteit is, en hoe hij fietst. Op internet kan ik nergens een review vinden.
Hallo lieve mama's, Ik heb de redy belle fiets gekocht en er erg blij mee! De prijs is inderdaad aantrekkelijk. Het is een praktische fiets met niet al te veel poespas. Dus als je een simpele en goede fiets wil voor weinig dan is dit een goede keuze. De reden overigens dat ze zo goedkoop zijn heb ik mij laten vertellen, dat komt omdat ze geen reclame maken. Dit vertelde de fietsverkoper aan mij. Nou succes met het aanschaffen van een mooie en goede fiets! Groetjes!
Ooh en als toevoeging kan je wellicht op deze pagina ook informatie vinden: De Top 10 Mamafietsen & Alles Wat u Moet Weten Over de Mamafiets! Pickle, welke merk kinderzitjes set of kinderzitje heb jij er bij gekocht?