Hallo Heb vandaag ovulatie testen gekocht van t kruidvat merk. Heb er 2 geprobeerd maar de urine loopt een beetje op niet helemaal en al de twee keren geen resultaat. Doe ik wat fout
geen id ik heb nooit problemen met die gehad,,,, ik plas er kort over leg ze neer en dan doen ze het werk wel
Heb ook al vaker gehoord dat ze niet te vertrouwen zijn.. Heb ze ook een ronde gebruikt maar had geen eisprong dus kan het niet zeggen. Ik heb er via mp vandaan, dipstickjes van merk wondfo. Werken en zijn heel goedkoop! Heb er 3 rondes mee getest, waarvan 2 rondes nog geen eisprong (vanwege borstvoeding) derde ronde wel eisprong en meteen zwanger Ze pikten overigens ook het hcg op, ben na de eisprong door blijven testen en ze werden terug donkerder door het hcg..
Nou, niet te vertrouwen ben ik persoonlijk het niet mee eens. Ze zijn allen wat moeilijker af te lezen omdat ze altijd wel een redelijk duidelijk lijntje geven, maar op het moment van de eisprong knalde die echt flink om vervolgens weer af te nemen. En ik denk dat je dan de pech hebt dat je een slecht doosje te pakken hebt. Ik persoonlijk gebruik de dipstick van zwanger en kids. Online te bestellen, poepie goedkoop, heel goed en meestal de volgende dag discreet al in huis.