ziek door de antibiotica

Discussion in 'De lounge' started by xbabyxdx, Apr 22, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. xbabyxdx

    xbabyxdx Niet meer actief

    Voelen jullie je ook zo verschrikkelijk tijdens een antibioticakuur?
    Pfff wat voel ik mij misselijk,moe, en koud hebben van die vlagen!!
    Blij als het weer voorbij is!! Nog 2 dagen....

    Wie er ook zo last van?
     
  2. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Ik dacht altijd dat als je ziek wordt van de antibioticum je moet stoppen? :O

    Wat zegt de bijsluiter?

    Ik zit nu ook aan de antibioticum en ik voel me altijd heel erg energierijk!
     
  3. Dreamer

    Dreamer VIP lid

    Mar 17, 2011
    6,155
    33
    48
    Ik heb geloof k de laatste jaren maar 1 keer een AB kuur gehad.. enige wat ik er van kreeg was maagpijn maar dat was ook echt een bijwerking van het spul..
     
  4. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    Jan 4, 2011
    2,938
    58
    48
    Misschien een idee om er probiotica bij te nemen. Je darmflora wordt helemaal kapot gemaakt door de antibiotica. Is niet echt bevorderlijk.
     
  5. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Onze baby moest AB omdat hij ziek was en hij nauwelijks wilde eten/drinken en hij al 290 gram was afgevallen - kreeg hij ALLEEN MAAR diarree van dat spul amoxicilline. Nou, we zijn er voortijdig mee gestopt (met overleg van de arts, want hij had nog een 2e geneesmiddel erbij gekregen) en klaar ermee. Stom spul, zeg. Gatsie! Valt hij niet af van het niet-drinken dan is het wel van de diarree.

    Als je het nodig hebt, is het fijn dat het er is. Maar anders zou ik er echt niet aan beginnen. Hier kreeg hij het preventief mee omdat het 'eventueel' mogelijk een antibacteriële infectie zou kunnen zijn. We gebruiken het andere geneesmiddel wel (wat volgens mijn idee veel beter aanslaat).
     
  6. Beatissimam

    Beatissimam Fanatiek lid

    Sep 23, 2013
    4,559
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bacteriële infectie.

    Raar dat huisartsen dat nog steeds preventief geven! Zo is iedere bacterie straks resistent!
     
  7. xbabyxdx

    xbabyxdx Niet meer actief

    Ja ik vind het ook raar. Mij wouden ze toen ook preventief antibiotica geven. Maar daar ging ik echt niet mee akkoord.

    Ik heb iedere maand een blaasontsteking en krijg dus ook iedere maand een kuur.
    Soms wil ik het wel eens proberen weg te drinken met vitamine c en cranberry. Maar ook dat werkt niet altijd.

    Nu ik zwanger ben durf ik het ook minder op ze oploop te laten allemaal. Bang dat daardoor de bevalling eerder start omdat er een bacterie zit.

    En of het nou de streptokokken B is of een andere bacterie... kijk er nu toch een beetje mee uit.

    Al voel ik me zooooo ellendig met die kuur! Maar dat heb ik met een hoop kuren. Antibiotica en ik werken niet samen.

    Heb meerdere malen in het ziekenhuis laten onderzoeken of er een oplossing was voor de blaasontstekingen. Maar tevergeefs was er geen oplossing.
     
  8. xbabyxdx

    xbabyxdx Niet meer actief

    Het zijn de bijwerkingen..... :( dus gewoon nog even 2 dagen volhouden. Dan ben ik er vanaf....
     
  9. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Ja, de anti- moest nog bij de biotica :D Sorry, zat weer eens meerdere dingen tegelijk te doen.
     
  10. Elvira

    Elvira VIP lid

    Oct 6, 2005
    7,494
    0
    36
    Ik had een zware 3 daagse kuur, die werkt na de laatste nog een week door. Zaterdag de laatste ingenimen en sinds gister jeukt mijn hele gezicht. Vanmorgen gebeld met de ha en toch een lichte reactie, nou heb ik daar dus weer pillen voor. Gelukkig zijn de overige klachten wel al weg.
     
  11. allwoman

    allwoman VIP lid

    Jan 29, 2008
    5,589
    0
    0
    bezig bijtje
    Ik had het ook heel erg, enorm misselijk. De keer erna een andere gekregen waar ik wel goed op reageerde.
     
  12. xbabyxdx

    xbabyxdx Niet meer actief

    Vandaag toch maar even langs de HA.
    Dit is gewoon niet leuk meer.
    Het is de bedoeling dat je je beter voelt door de kuur en niet steeds slechter gaat voelen...... :(
     

Share This Page