hallo dames, even kort mijn verhaal ik heb vorige maand ook positief getest op 1 voor nod deze werden niet echt donkerder en 2 na nod was ie zo goed als negatief weer en 3 na nod bloedverlies en brak het los. Ik had eigenlijk nooit verwacht dat het deze ronde dus opnieuw zou lukken en tot mijn verbazing is dit de uitkomst van mijn test (ei is geweest op de 17e hier ben ik zeker van ivm ovutesten) Ik hoop dit keer op een plakkertje!
dat was die kv test van jou die ik net zag ik hoop dat ie oploopt bij je! en bij mezelf hoop ik dit keer ook op een plakkertje...vorige maand waren mijn testen lichter dan deze op 1 voor nod en op nod en die namen uiteindelijk af helaas dus hopelijk is deze wat hoopvoller hhihi. wanneer ga jij weer testen bambie?? ben benieuwd hoor!
Ik weet t niet denk zondag of maandag. Van onze 1e zoon raakte wij na 18 rondes pas zwanger met clomid. Hij is inmiddels 4 en we zijn deze maand met de 1e ronde bezig... en als t er nu uit ziet gelijk raak.... t laatste wat ik ooit had verwacht. Mijn cyclussen waren zwaar onregelmatig. Ben niet meer aan de pil gegaan maar op een andere manier veilig... en de laatste 6 maanden waren me cyclussen regelmatig.. we willen dit 16 weken geheim houden niemand weet namelijk dat we aan 't proberen waren.. Dit weekend ga ik een weekend weg met een vriendin. Dus ik moet t goed verborgen houden! 😣
hallo dames hier even een update ik heb zonet (op middagurine) even een cb plus gedaan en die is wel duidelijk dacht ik zo ik durf nu langzaam wel te hopen op een plakkertje hihi