Echt geweldig om te zien. M'n buurmeisje van 9 probeert het ook ... erg leuk. M'n oudsten willen het nu ook leren ... en ik leer stiekum mee.
Bedoel je deze?http://youtube.com/watch?v=uikiBuLfUDg Deze is echt supervet!Ik word hier altijd erg vrolijk en beweeglijk van!
dat dansen is zo moeilijk ik heb het geprobeerd, ik word er en moe van en ik snap er niks van p den duur... de muziek vind ik sommige wel heel leuk en sommige niet, bv de dj porny en de jeckel en hyde vind ik erg leuk...
JA HEEL LEUK en straks lopen ze alemaal met lonsdeel en hun kisten je gaat goed zo das hier al wel zo
Ik vindt het ook helemaal geweldig,was van het weekend uit met vriendinnen en daar werd hij ook gedaan moet zeggen dat je er wel een goede conditie voor meot hebben! Liefs,Claudia
Vind het eigenlijk totaal niet op line dance lijken. Ik zit namelijk zelf op line dance, ook regionale wedstrijden. Maar zie er totaal geen vergelijking in. blijf overrigens jumpstyle erg gaaf vinden
Ik vind het superleuk om te zien (ziet er ook wel een beetje leip uit eigenlijk), maar ik begin me nu toch wel een beetje een ouwe doos te voelen. Als ik dat ga proberen weet ik zeker dat ik iets breek.
Is er ook een DVD te koop voor oude dozen die dit willen gaan doen om in vorm te komen? Zoiets als Nederland in beweging maar dan met jump style?
Grappig hoe iedereen weer aan die ''vroegere'' dingen denkt Vind dat jumpstyle idd wel gaaf...miss idd iets voor na de bevalling haha
helemaal toppie, zo lekker om effe flink uit je dak te gaan, moet je wel een partijtje energie voor hebben, pfff