Oh, dat ging weer goed met de quote.... @ candijtje, shit zeg! Halve dagen werken is wel lekker nu, maar de reden is wat minder leuk! Maar, gelukkig geen zwangerschapsvergiftiging! Wel opletten hoor, echt een stapje terug nemen! @ Angela, stuitje al weer wat beter? Fijn dat je er gewoon weer lekker bij bent hier! @ Ky, schoonmoeder, obsessie....tja, moet het er maar mee doen, maar zo af en toe........zucht...... We hebben haar expres ook niets gezegd van ons ziekenhuisbezoekje twee weken terug, want dan gaat ze elke dag bellen of het nog wel goed gaat..... @ joann: FOTOOOOOSSS! En gefeliciteerd! @ velobabe: ze zeiden dat twee streepjes een meisje is en twee bolletjes een jongetje......tja, wij nemen alles aan van die dames hoor! Na drie keer hetzelfde vermoeden zal het wel zo zijn, maar zien.....nee....nog steeds niet! Wel frappant dat de gynaecoloog in het ziekenhuis na 10 seconde kijken zei: jullie weten wat het wordt? Wij: ja, het vermoeden is een meisje. Oh, zegt zij, dat vermoeden kan ik dan bevestigen....10 SECONDE? De VK bij de 20 weken echo heeft een uur zitten kijken en kwam met een vaag vermoeden, haha....nou dan schamen wij ons ook niet dat wij het niet zien @ kleine jantje: schoppen is leuk, maar ook ik ben benieuwd hoe het straks voelt als het kindje nog wat groter en sterker is. Soms wordt er toch een schop gegeven of heel wild gedraaid......maar ja, beter dit dan niets voelen.... @ lailae: gecondoleerd meid, kan me voorstellen dat het een zware dag voor je was....sterkte! @ moon: zag je ook op het enig kind-topic.....ben toch blij te lezen dat ik niet de enige ben die geen moeite heeft met enig kind zijn..... Zo en de rest maar weer even een zoen :handkiss:, want echt, we zijn met zoveel! Het management team is nu aan het overleggen of mijn nieuwe functie na mijn verlof hier een staffunctie wordt (ofwel promotie) of in dezelfde setting....ik ben zeer benieuwd.......... En nu.....................weer aan het werk!
ik heb inmiddels een aantal foto's in mijn album geplaatst. aangezien ik vanaf nu de achternaam kalf heb, hadden we kalfjes op de taart. Foto van de pakjes is een beetje overbelicht, maar het geeft wel een duidelijk beeld van de hoeveelheid. Door het soort jurk, hadden veel mensen moeite om te zien dat ik al 22 1/2 week zwnager was tijdens de bruiloft.
Candijtje... Balen van je bloeddruk! Rustig aan doen he?! Joann... leuk zo'n verrassing! Zit je gelijk goed in de kleertjes (ik hoop dat het een beetje leuke dingen zijn!) Jeetje ik zie net de foto.... hebben ze nog allemaal ingepakt ook! En je zag er erg mooi uit hoor! Bloem... De muren zelf zijn wit (is goed gedekt), maar er komt een strook limoen groen en donkerroze over het hele kamertje. Angela... fijn dat het weer wat beter gaat! Velobabe... Ik zou het toch wel willen weten Maar als je niks zag uitsteken... is het meestal een meisje.
@Bloem79 Ja, mijn hubbie is vaker zo lief En woensdag vond ik het precies druk genoeg. Heb jij nog leuke dingen gekocht? Alvast gefeliciteerd met je mannetje @Judy77 Het is en blijft een vak. Volgens mij moet je toch heel wat ervaring hebben om het (zo snel) te zien. @Joann Gefeliciteerd! Wij zijn 28 februari 6 maanden getrouwd! @Shelde Zou het een meisje zijn? Ik heb niks uit zien steken, maar ja We vinden het heel spannend.
Nu voelt hij ook dat er werkelijk een klein mensje in me zit..af en to heb ik nog steeds van ja er zit een mensje in mijn lichaam..toch nog een beetje onwerkelijk.. **Candijtje..Hoop dat je bloeddruk nog daalt! Doe maar lekker rustig aan! **Joann..Gefeliciteerd! Mooie trouwjurk..je ziet inderdaad niet op het eerste gezicht niet dat je zwanger bent. Bij mij zou je er al niet meer omheen kunnen en al helemaal niet in een jurk 8) **Angela..Fijn om je er weer bij te hebben! **Judy77..Bij mijn 20wkn echo zag ik de twee streepjes ook niet..maar bij de pret-echo was het echt super duidelijk. Komt me ventje 'Oh dat zag ik bij de 20wkn echo ook'..jaja..terwijl die eerst zei dat hij niet eens zag wat het was..pas toen het uitgelegt werd..mannen! Zo..nu maar hopen dat je promotie ga maken..ben wel benieuwd! **Lailae..Gecondoleerd.. In december had ik ook een begravenis..ik vond het allemaal zo onwerkelijk..Ene moment zit je heerlijk naar je buikkie te staren en op een ander moment moet je iemand wegbrengen..heel erg dubbel.. **Moon..Blijf maar lekker ook hier..ik vind het in ieder geval leuk om je hier te hebben. Misschien ga je ons inhalen met je buikkie **Linnepin..Succes in je nieuwe huissie!Laat de res maar lekker werken Bij mij voel ik echt heel vaak de beeb bewegen..ze is echt enorm bewegelijk..van de ene op de andere dag voel ik het ook goed aan de buitenkant..echt fantastisch! Poeh kan niet wachten tot ik verder kan met de babykamer. Ben ook benieuwd hoe ik alles kan neerzetten.. Ohhhh kan niet wachten! Hihi na het weekend (gister dus) ging op de weegschaal staan..dacht nee niet weer twee kilo eraan..ging ik vandaag weer erop staan..niet dus..hihi..Mag van mij wel wat rustig aan blijven doen. Maar ja al dat zoetigheid enzo is zo lekker.. Nou ik ga weer verder..hoorde dat er alweer bij was geschreven..aan mijn mail te horen..blijven flink doorschrijven
heb er echt nooit problemen mee gehad. En als ik terug kijk dan is het maar goed ook dat ik alleen was. Ik ben heel vaak ziek geweest en als er dan meer waren zouden ze te weinig aandacht gekregen hebben. Wat pony dinges zei slaat gewoon nergens op. Net of je dan niet sociaal bent. @ joann Mooie jurk! En wat leuk van die kleertjes...
Joann: Gefeliciteerd! Mooie jurk! En verder heb ik gisteren voor het eerst mijn buik zien bewegen, wel weer leuk. Hebben jullie het in het nieuws gezien van het geboren prematuurtje? Zo ziet onze kleine er nu dus uit. Wel onwerkelijk hoor. 5 maart hebben wij een pretecho met 2/3/ en 4d. Kijk ik wel weer naar uit
Nee ik de tv nog niet aan gehad..heb net even snel op internet gezocht..maar kon niet even zo snel vinden. Heb geen zin om langer te zoeken..voel me niet zo lekker. Ben net wezen zwemmen met de aanstaande oma..mara ik voelde me inene eng worden,,,dus lig nu op de bank met de laptop op mn schoot. Misschien iemand anders die al de link weet?..Ik zet de tv in ieder geval wel even aan.
Nou ja, dat was ook de aanleiding om weer te reageren, dat laat ik mooi niet op me zitten! Gelukkig had iemand dat psychologiestukje, geweldig! @ Viona: op telegraaf.nl staan foto's van dat te vroeg geboren meisje, je weet niet wat je ziet! Promotie is nog niet bekend....grrrr.......trage managers hier, wilden eerst nog een functieprofiel van mijn huidige en dan nieuwe opgesplitste functie.....dus 13 maart is de besluitvorming! Bah! Dat is het nadeel van een ex-overheidsinstelling, alles gaat zo traag, maar oh wee als je zelf eens een deadline niet haalt.....tjonge jonge, nog drie weken afwachten! Weet wel dat drie dagen werken en mijn nieuwe functie an sich wel goed zijn gekeurd, alleen plaats in de organisatie, waardering en uiteindelijke definitieve opsplitsing en invulling dus nog niet! Ik kan dus ook nog geen vervanger zoeken voor mijn verlof, dat kan pas na 13 maart....dan heb ik dus nog zeven weken....ik denk dat ik de eerste week van mijn verlof maar in verlate winterslaap ga!
Dank je voor de link. Maar wat een vreselijke foto's! Ik haat wachten altijd..hoop dat de dagen een beetje snel voor je gaan..om het definitieve te horen!
Velobabe:[quote="En woensdag vond ik het precies druk genoeg. Heb jij nog leuke dingen gekocht? Alvast gefeliciteerd met je mannetje Teveel om op te noemen. Boxkleed, 2 dekentjes voor ledikant, slofjes, schoentjes, flesjes, 2 buikbanden, 2 hoeslakens voor kinderwagen, zwitsal-starterspakket, knuffel van Dirk het draakje. Nou dat was het ook wel zo ongeveer . Jij bent 1 maand eerder dan mij getrouwd. Wij zijn 22 september getrouwd (donderdag 5 maanden). Ja, dames reken maar even uit! Was net bij de kruidvat, lag er nog een verzorgingstas (zwart) voor maar 5 euro. Nou die kon ik dus niet laten liggen!
Tja, hoop ook dat dit meisje er niet al teveel aan overhoudt.... Ik ben zelf veel te vroeg geboren, heb er alleen een verstoord evenwicht en onderontwikkelde darmen aan overgehouden, waar ik makkelijk mee kan leven. Mijn nichtje, ook veel te vroeg geboren, is bijna blind, loopt mentaal sterk achter, maar ook lichamelijk, ze is nu 23, maar als je haar ziet zou je haar nog geen 14 geven.....helaas ook geen stevig in de schoenen staande ouders, dus ze is door alles bij elkaar vreselijk ontspoord en woont nu met haar veel oudere vriend in een kraakpand, vreselijk! Hoeft natuurlijk niet zo uit te pakken voor dit meisje, maar ik bedoel alleen maar, hopelijk is ze gezond genoeg om goed te kunnen functioneren straks! En wachten, tja, heb al wat bronnen uitgehoord die bij die vergadering hebben gezeten. In principe gaat alles wel door, maar er moet nog een hamerstuk van gemaakt worden.......wachten, drie weken wachten voor een klap met een hamer! Belachelijk! @ Bloem, verzorgingstas, Kruidvat, werkelijk? Is dat een aanbieding? Want dan ga ik zo ook even kijken! Een extra tas is nooit weg, zeker niet voor dat geld!
ZO, net mn bed uit en een broodje op en ik dacht kan nu wel even depc aanzetten en dan ga ik wel weer terug naar de bank Mijn bloeddruk was gister 135 / 89 Die 89 is zorgbarend, die mag niet hoger dan 90 worden, bij 95 word ik overgedragen aan het ziekenhuis maar daar denk ik dus nog niet aan hoor! Vandaag op mn werk geregeld dat ik halve dagen werk en vanmorgen dus rond half 12 was ik weer thuis. Daarna mn bed ingegaan wat elezen en toch in slaap gevallen. Mn bloeddruk van de vorige keren was 152/81 en 149/84 dus het kruipt wel langzaam omhoog, nu maar hopen dat die volgende week weer gezakt is. Maar ik heb ook leuk nieuws! Ik zat mn mail op te halen... zag ik een mailtje van CardXL, dacht in 1e instantie dat dat reclame was dus dacht laat ik hem nog maar wel ff lezen, aanbiedingen zijn altijd leuk... Heb op de 9 mnd beurs een kaartje ingevuld om een prijs te winnen. Wat blijkt ik ben 1 van de gelukkige! Echt super, kan via hun site kaartjes uitzoeken, maximaal 150 aflaten drukken en kost ons niets! Waanzinnig toch? Maakt mn dag in iedergeval weer een beetje goed. Staan namelijk onwijs veel kaartjes tussen. Ben weer helemaal heppie de peppie. *Lol* Goed ik ga weer terug naar de bank dames, fijne dag!
Ja ik hoop het ook..zag net wat beelden op de tv..ze is nu iets van 2kg..ziet er in ieder geval uit als een baby. Ik hoop dat ze er niet al te veel aan over houdt. Maar het is wel iets van dat je laat denken.. Als het nu geboren wordt..heeft het ergens wel een kans om te overleven. Maar liever niet!
Hallo allemaal, Even een tijdje geleden, maar ben er nog en de kleine zit nog waar hij zitten moet. Morgen alweer 23 weken dus weer een weekje verder. Naar huisarts geweest en uiteindelijk besloten om ons te berusten in het advies en aanpak van gyn, huisarts en verloskundige. Het kan dat met een second opinion iemand wel zegt, je moet een cerclage, maar ja dan is het 3 tegen 1 en wat moet ik dan doen..... We hebben dus besloten rustig aan te doen en elke week is er weer een. Voel de baby goed, dus dat stelt wel gerust. Wel eng als je dat prematuurtje van 22 weken ziet, dan hoop ik dat het echt nog lekker blijft zitten tot zeker 32 weken. Maar wel fijn dat ze iets kunnen doen als het toch eerder komt. @ Joann, gefeliciteerd en mooie jurk! @ Moon, gewoon lekker bij ons blijven hoor. Gezellig! En ook na de bevalling zullen de meesten wel contact blijven houden en kunnen wij jou blijven volgen. @Candijtje, balen zeg van je bloeddruk. Ik werk nu ook halve dagen, maar blijf toch uit schuldgevoel langer zitten en vind het moeilijk om thuis ook de boel de boel te laten. Wel leuk van die kaartje, echt mazzeltje. @ Clau, ja dat ga je de ziektewet in en ben je verplicht om 6 weken van te voren te stoppen en mag je niet (als je dat zou willen), 4 weken van te voren stoppen. @ Judy, geloof ik (ik weet het niet meer. Had alles geprobeerd te onthouden, maar ben het vergeten . Toch de zw dementie ) hoop dat het management voor jou de juiste keuze maakt. Wel kortdag als je maar 7 weken hebt om vervanging te zoeken. Ik heb gemerkt dat het voor mijn functie lastig was (P&O adviseur) ondanks dat men de functie leuk vond, was het tijdelijke karakter een struikelblok. O ja behang is binnen, ligt op zolder. Zal zo eens kijken wat het merk is en of ik daarmee een afbeelding vind op google. Zoals geschreven, ik ben de rest vergeten. Sorry! Groetjes Cindy
Jeetje, zat net ook te bekijken van dat meisje. Wel knap dat het overleefd heeft. Maar vraag me af wat ze er aan over houdt. Hihi net nieuwe buik foto genomen. Was even schrikken met die van vorige week. http://kleinukkepukkie.beebiesite.nl/fi ... 211883.jpg
Zooo al een flink buikkie en dat in een week.. Haha ik had altijd zoiets laat maar lekker groeien, dan hoef je het op een gegeven moment niet meer te vertellen..dan zien ze het wel Gaat voor de rest alles ok met je? Geen problemen zoals de vorige keer? Toen had al vroeg last van bloedingen (ik heb even terug zitten lezen). Denk dat het nu wel goed gaat, anders had je waarschijnlijk al wat erover gezegt.
Moon, misschien is het gewoon wel besmettelijk omdat je hier tussen al die 25 weken buiken rondhangt! Zie je wel, eens kijken hoe snel je wat dames inhaalt hier Misschien wel weer een tweeling! Candijtje, lekkerrrrrrr prijsje! 150 kaartjes is toch een dure business, kan je mooi besteden aan kleertjes, speeltjes, frutseltjes....of gewoon lekker aan jezelf! Als je bloeddruk nou eens normaal gaat doen......de mijne is heel laag, je mag wel een beetje aan mij geven.....
@ viona Ja verder prima. Ben weer uit me dipje haha. Zullen de hormonen wel geweest zijn. Alleen veel last van maagzuur.. misselijkheid bijna niet gelukkig. Nee gelukkig geen bloedingen pfff moet er niet aan denken. Hebben ook nog geen sex gehad ik durf het nog niet aan. Eerst zien dat alles goed is dan komt het wel weer Vandaag soort spierpijn in me buik heel irritant. @ judy Haha ja ga de maanden in halen Ja kan wel.. nog 3daagjes dan weet ik het. Zou wel heel toevallig zijn zo 2x achter elkaar.