hai allemaal! lekker weekendje gehad? Met mij en het lijnen gaat het nog niet echt super! ik ben echt zo'n snoepert! Maar nu wil ik het echt gaan doen Het moet gewoon! Nou en verder heb ik ook weer wat!----> gisteren stond mn nichtje van 12 bij mij voor de deur met allemaal vriendinnetjes én een heel klein lief schattig jong katje! Het is een zwerf katje, en was helemaal uitgehongerd, zó broodmager! ik denk dat ie een week of 8 is ofzo... Ik vond het zo zielig dus heb hem maar hier gehouden! Niet in huis, want ik heb er zelf al 2 en nog een jackie, dus dat word een gekkenboel, maar heb hem zolang in de schuur gehouden met een lekker warm mandje en een dekentje en wat eten en drinken, hij had gelijk alles opgegeten..zn buikje stond er bol van! haha we hebben hem tijgertje genoemd... gisteravond heb ik een advertentie op marktplaats gezet en werd vanochtend gelijk al gebeld, vanavond komt er een vrouw langs om hem te bekijken, dus misschien is ie vanavond alweer weg! snik snik! nou ja zolang ie maar een warm thuisje krijgt! liefs emmie Ps. oooh ja met seff ook alles goed natuurlijk, vandaag alweer 12weekjes!...hij ligt nu lekker te slapen, heeft net afscheid genomen van oom liam, die vertrekt vanmiddag voor 3 maandjes naar manchester, dus als hij terug komt is seff alweer een half jaar!
Onze kleine spruit in het water, zelfs op haar buik hield ze haar hoofdje lang en goed omhoog. @ all die gaan lijnen. Succes! Ik doe niet mee, want ik krijg nu al commentaar van mensen die vinden dat ik mager ben, en dat terwijl ik op mijn oude gewicht zit en er nog een vetrolletje bij heb ook. @ emmie, wij hebben ook eens een "tijgertje" gevonden die al heel gauw weer weg moest, want die werd een beetje vals. Lief dat je hem onderdak hebt gegeven en hem op marktplaats hebt aan geboden. @ chiesa, 7 gaatjes :-k hihih wat heb je gegeten de laatste tijd? @ moon, wel fijn dat ze de beeb eerder gaan halen, hoef je iig niet overtijd te lopen. Jee zeg het lijkt wel herfst Het waait hier heel erg. Ik ga zo lekker bij mijn pa en ma eten, moet daarna nog weer werken maar ben op tijd klaar.
@patje: super zeg jou'n kleintje in het water! echt leuk, moeten wij ook maar eens snel doen met seff, lijkt me echt zo leuk! xx
@Patje, mooiiiiiiiiiii @Chiesa, succes meid! Bij de tandarts. @Moon, dan is het goed! @De lijners, ik had geloof ik ook al maandag als weegdag voorgesteld. (Alleen word het deze keer dinsdag weegdag voor mij, batterijen van de weegschaal waren leeg. )
Nachtvliinder: sterkte met je migraine, hoop dat het weer een heel poosje wegblijft! Hihihi, arme oma, als er iets is, moet ze eerst heel je lijst doorwerken om te kijken wat ze in zon geval moet doen Afvallers: ik zou woensdag weegdag doen, dan kan je weekend er niet door verpest worden als je het er vlak voor of vlak na doet toch? Manuela en Chiesa: o, wat erg, die tandartsen. Ik had een aantal jaar geleden in ene keer 12 gaatjes, heb er ook 4 keer gezeten toen. Ster: dus Mira heeft er wel zin in, een beetje bewegen! Deniz niet hoor, die heeft een paar weken terug laten zien dat hij op zn zij kan rollen en nu heeft ie zoiets van: dat is toch zonde van de energie, ik heb het een paar keer gedaan, basta ermee (hij heeft toch ook wat van zn vader...) Spijkervrouwtje: dus voorlopig heb jij een nieuwe baan: Isa terugrollen als ze is omgerold is Emmie: is Tijgertje alweer verhuisd? Patje: lijkt wel een peutertje zo in dat zwembad zeg! Marlieke: de batterijen leeg van je weegschaal, klinkt verdacht Judy: weet je wat in een hypothetisch geval mogelijk is? Dat ik Mirthes SM word. Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha! Ik heb uitgerekend dat Deniz over 2 dagen precies 100 dagen oud is! Ik stond een paar avonden terug met hem beneden in ons flat, komt er een buurvrouwtje langs "Even kijken hoor, nou, dat is precies z'n vader!" Een avond later op dezelfde plaats, een ander buurvrouwtje "Even kijken hoor, ik heb hem al eventjes niet gezien. Nou zeg, daar is niks Turks bij, is hij wel van je man?" Pfffff! Ze weten ook niet wat ze zeggen! Ik zei: "Laat hij dit maar niet horen!" hihihi
Nog even humor: Vijfentwintig gekke fobieën * Allodoxafobie: Angst voor opinies * Arachibutyrofobie: Angst voor plakkerig eten, bijvoorbeeld pindakaas die aan het gehemelte blijft kleven * Arithmofobie: Angst voor nummers * Automysofobie: Angst dat iemand stinkt of vies is * Ballistofobie: Angst voor granaten of voor gevonden voorwerpen * Chromofobie: Angst voor kleuren * Decidofobie: Angst om beslissingen te nemen * Dishabiliofobie: Angst voor uitkleden voor iemand * Efobie: Angst om goed nieuws horen * Enetofobie: Angst voor het begaan van onvergeeflijke zonden * Enosiofobie: Angst om te pinnen * Kyphofobie: Angst om zich te bukken * Logofobie: Angst voor woorden * Memofobie: Angst voor herinneringen * Onomatofobie: Angst voor het uitspreken van bepaalde woorden of namen * Ophtalmofobie: Angst om aangestaard te worden * Paralipofobie: Vrees dat eigen nalatigheden rampzalige gevolgen kunnen hebben voor anderen * Potamofobie: Hevige angst voor stromend water * Proctofobie: Angst voor achterwerken * Ryphofobie: Angst om te poepen * Scopofobie: Vrees om gezien te worden door anderen * Seplofobi: Angst voor rottende dingen * Sinistrofobie: Angst voor linkshandigheid * Teleofobie: Angst voor vaste plannen * Venustrafobia: Angst voor mooie vrouwen
Thnx meiden.. voel me net een bejaard vrouwtje hihi. Maar goed... 13 weekjes zijn ook zo voorbij.[/quote] Hou je er rekening mee dat het niet zomaar over is?! Ik dacht nml dat het wel sbel over zou gaan maar helaas het zal nog wel ff duren. Vandaag naar de arbo geweest, viel gelukkig mee! Hij vond het al top dat ik begonnen was en ik moest niet overhaasten En ik heb pas 26 okt weer een tel afspraak pffff waar maak ik me druk over?
Dus we gaan wegen op de maandagen? Hmm.. :-k Laten we hopen dat er dan wat af is komende maandag... we hebben nog bijna een hele week dames! Ben al vanaf 5 uur op, Laurens had het *goede* idee vandaag de dag maar eens lekker vroeg te beginnen Gaaaaaaaaaaaaaaaaaap!
ja! tijgertje is weg! naar een lekker warm nieuw thuisje (hoop ik) haha vast wel leek me een aardige vrouw in ieder geval... maar ik dacht dus dat het een katertje was maar het is dus een poesje! haha, en ze gaan haar kitty noemen (had der dochtertje bedacht!) bye bye tijgertje!
Overigens, wanneer gaan jullie beginnen met een papfles 's avonds? Ik heb zo'n idee dat Laurens het zeker al wel zou lusten, hij krijgt nu 's avonds een fles van 210/7 maar wordt er steeds vroeger op wakker :-k (De avondfles ophogen zal niet gaan, want hij zit al wel aan de liter voeding op een dag). @ all: Hebben jullie kindjes dit ook? Wat doe je?
Aangezien jullie in een weekend bijna 10 paginas hebben geklept heb ik geen puf om overal op te reageren hoor, dus even mijn ego-verhaal We zijn terug van een heerlijk weekendje weg! En, zo met Vera voor het eerst erbij is ons dat prima bevallen. Zo`n makkelijk meisje dat zich overal wel aan aanpast! Vrijdagavond lekker uiteten geweest, Vera in de wagen mee, achter ons tafeltje gestaan, eerst ff geslapen maar daarna haar ogen uitgekeken en geen kik gegeven. Tot 2x toe een compliment gehad over ons meisje dat ze het zo goed deed *glim* Zaterdag de hort op, naar Urk de havens in en in Kampen zelf gewinkeld. Ook erg gezellig, in de Hema zo hop aan de tiet toen het voedingstijd was, no problem Zondag voor het eerst met haar wezen zwemmen, heel gedoe met het omkleden, Vera zelf wist niet zo goed of ze het nou leuk vond of niet, ze keek wel haar ogen uit! En smiddags na de voeding als een blok in slaapgevallen tot de volgende voeding! Konden wij mooi relaxen in de sauna, hèèrlijk! Bubbelbad is ook verschillende malen in gebruik genomen echt lekker! Vandaag nog sochtends even over de markt gewandeld daarna naa rhuis gegaan. Vera gevoed en zelf ook nog ff lekker geslapen, vermoeiend hoor zòn weekendje weg Maar het is wel voor herhaling vatbaar, mooi plekje ook! Alleen de was he, die stapelt zich wel op, haha, morgen weer wat te doen *ahum* Fijne avond meiden, volgende keer reageer ik op jullie verhalen hoor!
Volgens mij mogen ze vanaf 4 maanden rijstebloem door hun fles. Maar ik vraag me af of het erg is als je er iets eerder mee begint. Misschien is het voor de darmpjes nog iets te heftig? Nou, als Finn 4 maanden is, begin ik er meteen mee, want dan kan ik die late fles misschien een beetje vervroegen. Hij krijgt nu meestal om 23 uur nog, maar het zou toch wel lekker zijn als dat 22 uur zou kunnen worden....' Wat wordt de weegdag? Anders doen we maar woensdag. Dat is dan de gulde middenweg he.... x Linda
Je mag idd vanaf 4 maand pap in de fles doen voor de nacht. Wij moesten ook wat meer in de avond fles doen, maar ook femke is daardoor een beetje van slag, want vanmorgen was ze om 4.30 al half wakker en om 5.30 was het echt huilen, dus maar een flesje van 90 erin gedaan, geslapen tot 7.30 en toen weer het ritme opgepakt. Raar is dat he, als ze ineens eerder wakker worden! Hester misschien kun je het cb ff bellen en overleggen of je misschien al met wat pap in de avondfles mag beginnen. Over 2 weekjes is hij 4 maand, dus wie weet mag het al iets eerder! Ik zat trouwens net de foto te bekijken van femke in het water en zie dat een dik lichaam femke daar vast houd, hihih dit is mijn duitse zwager en niet mijn mannetje hoor @ candijtje, lekker genoten zo te lezen! @ all, mijn paps krijgt morgen hopelijk te horen wat het nu is in zijn buik..... spannend hoor!
ff snel voor de accu leeg is en ik lekker mijn bedje op ga zoeken: @ Hester en Linda, ik mocht van de kinderarts met drie en halve maand starten met rijstebloem in de laatste fles.....nou, als een prematuur geboren meisje dat al met 3 1/2 maand mag....... @ Moon, jeetje mens, teveel vruchtwater.....en bi, nou ja, als er maar een mooi B'tje uit komt.....en 37 weken, dat is dus weer 3 weekjes minder aftellen! (geen kerstkindje dus....) @ Sally, hopelijk een eenmalige hoofdactie...die brillenvriend moet je maar afstoten, heb je niet aan zulke vrienden! @ Cim, ach, jij als SM van Mirthe, dat kunnen we wel handelen denk ik, nog gezellig ook! @ Manuela, thanx! Enne, keistadfeesten waren zoals elk jaar, veel kraampjes met onzin en wat leuke bandjes.....op het grote plein waren veel kinderdingen, maar ja, daarvoor moeten we nog even een paar jaar wachten! Zag trouwens om 13.30 uur voor de Mac al een zwangere dame staan. Die Utrechtmeeting was zondag en ze hadden volgens mij om die tijd daar afgesproken. Echt supertoevallig dat wij net rond die tijd langsliepen.... Ben benieuwd hoe ze het gehad hebben... @ Chiesa: Geen ideeeee.....vind die laarzen echt walgelijk, haha, daar word ik alleen maar grizzly van! Maar ehm, even nadenken, het zou eventueel kunnen zijn dat ze in de Jorispassage bij, hoe heet dat zaakje ook alweer, geen idee, maar in de passage zit een hippe schoenenwinkel, die verkopen altijd die bekende merken. Verder zou ik het echt niet weten... ff googlen op Uggs Amersfoort, je weet maar nooit! @ Patje, wat een mooi waterratje die Femke, nu heb ik helemaaaaaal zin in zaterdag, dan mogen wij ook zwemmen (zonder luier)! Hahaha, zou Mirthe het net zo leuk vinden? Zo en nu slapen, dus de rest is morgen aan de beurt, denk ik. Ga morgen naar de Albert Cuijp met mijn moeder, dus geen idee of ik de hele dag op pad ga zijn, kus voor het slapen gaan! ps heb niet gewogen vanmorgen, zal morgenochtend eens een poging wagen, maar ik vrees.......
@Cimbomlu, ja klinkt wel verdacht he? Ik zal het nog verdachter maken. Want de batterijen waren niet op... De weegschaal is kapot. Dat gebeurt mij wel weer hoor. Manlief wil er vanaaf even naar kijken of ie het zelf kan maken. En anders moet er maar een nieuwe komen. Dus het is afwachten of deze week wegen mogelijk is. Ben ik een keer gemotiveerd... tsss
hihii ja marliek erg verdacht hhahaha nou heb een heel verhaal getypt , maar is nu dus foetsie aaargghh wat baal ik nu! Nou goed nog een keer dn ! bij oma is alles goed gegaan! Mijn kindje was een O ... NIet gehuild niks. alleen lekker geslapen en oma heeft zelfs nog even een flesje mogen geven! mijn gesprek ging ook goed! het is een bekende! dus mag volgende week beginnen! Ze wil de kleine ook nog een keer zien, dus die neem ik volgende week mee. Geen oppas nodig dus oja wilde even een foto met jullie delen! raden jullie hoe zwaar ik ben dan hihihi...
Wat is het rustig vandaag. Leuke foto nachtvlinder! @ marlieke, ik hoop dat je weegschaal het gauw weer doet!
@All, het lijkt erop dat Marciano snel zal kunnen praten. Hij "praat" de hele dag door als ie wakker is. 't Is jammer dat ik hem niet kan verstaan... Verder is ie niet echt bezig met ontwikkelingen. Geen buikdraaien of zitten of hoofdje rechtop houden o.i.d. Wel bewegen zijn beentjes en handjes de hele tijd. Zelfs als ie slaapt. Wat ie wel kan is zijn eigen kleertjes en het slabbetje vastpakken. @Patje, ik hoop ook dat mijn weegschaal het weer z.s.m. doet.